Precs un citi noderīgi priekšmeti ES

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Cienījamie visi,

Domāju, ka daudzi no mums meklē iespēju iegādāties kādu preci un reaģentus ES. Ņemot vērā dažu valstu trakos noteikumus, pat ķīmiski tīru acetonu varētu būt problemātiski iegādāties.

Tāpēc ierosinu piespraust filiāli pozitīvas pieredzes apmaiņai.

Līdz šim es Polijā atradu dažus veikalus, kas pilnīgi legāli pārdod dažas "šaubīgas" preces. Daži no tiem ir piemēroti tikai man, ņemot vērā manu ģeogrāfisko atrašanās vietu, jo tie pārdod tikai visā Polijā. Citi pārdod arī visā ES, turklāt par saprātīgu cenu.

Mans pieticīgais ieguldījums mūsu kopīgajā lietā:

Warchem.pl - pārdod lielāko daļu nepieciešamo reaģentu bez jebkādiem jautājumiem.
Ierobežojumi: piegāde tikai pa Poliju. Var būt piemērots tiem, kas dzīvo PL, LT un DE.
Jūs varat izvēlēties InPost paku mašīnu kā piegādes iespēju. Lai reģistrētu sūtījumu, veikals pieprasa Polijas mobilā tālruņa numuru, bet jūs varat izdomāt jebkuru viltus numuru - piekļūšanas kods paku mašīnai tiks nosūtīts uz jūsu e-pastu.
Maksājuma iespējām ir pieejams Blik, tāpēc, ja jums nav anonīmās kredītkartes, varat atrast naudas maiņas punktu, kas jūsu kriptovalūtu apmaina pret Blik maksājuma kvīti.

2. Ichemia.pl - liels veikals, kurā pārdod daudz produktu, tostarp 99,9% acetonu par saprātīgu cenu. Tam ir tādas pašas funkcijas kā Warchem, bet tas piegādā arī visā ES. Tātad jūs varat iegādāties acetona partiju pat no Somijas)))))
 

cartelloszetas

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 23, 2023
Messages
33
Reaction score
28
Points
8
Bet u dont pasūtīt daudz, piemēram, 100l, jo viņi nesūta kā tas tikai 5l max
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
jā, dažādiem cilvēkiem - dažādas prasības.
bet 5 l nav īsts ierobežojums. protams, 100 l būs apšaubāmi, bet es tikai pirms nedēļas dabūju ap 15 kg.
 

cartelloszetas

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 23, 2023
Messages
33
Reaction score
28
Points
8
Es pazīstu cilvēkus, kuri PVO ņem 1 tonnu un cena un nosūtīšana tad ir droša un ātra
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Es nepazīstu cilvēkus, kas pērk 1 tonnu acetona - es esmu ļautiņš... hahaha...
bet es pazīstu cilvēkus, kas saskaras ar problēmu nopirkt 3-5 kg acetona.
Tieši tā, kā jau teicu iepriekš) es esmu ļautiņš)))))
 

cartelloszetas

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 23, 2023
Messages
33
Reaction score
28
Points
8
Esi drošs. Kā u teikt to
 

Attachments

  • yqPh7BMpGz.jpeg
    yqPh7BMpGz.jpeg
    335.2 KB · Views: 188
Top