Precizitātes Aus

prockey1

Don't buy from me
Member
Joined
May 23, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Atvainojiet, ja tas ir nepareizajā sadaļā

mani interesē, vai kādam Austrālijā ir bijuši panākumi ar prekursoriem no Ķīnas, šeit un arī tīmekļa vietnēs tīklā ir daži pārdevēji, kas pārdod dažāda veida prekursorus.
vai kādam ir pieredze ar šāda veida pārdevējiem, tie šķiet legāli, bet jūs zināt, kad kaut kas ir pārāk labs, lai būtu patiess......

jebkurš ieskats ir appreciated
 

prockey1

Don't buy from me
Member
Joined
May 23, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Man šķiet, ka jūs nesapratāt manu ziņu.
Es jautāju, vai kāds ir ar panākumiem pasūtījis prekursorus uz Austrāliju no šajā forumā un vispār darknetā atrodamajiem pārdevējiem. Ir daži, kas uztur savas tīmekļa vietnes skaidrā tīklā, kas reklamē prekursorus ar piegādi visā pasaulē.
 

zoom

Don't buy from me
New Member
Joined
May 23, 2023
Messages
0
Reaction score
0
Points
1

prockey1

Don't buy from me
Member
Joined
May 23, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Īpaši Sara, WendyDreamer un marywin

vai kāds no viņiem jau ir pircis?
 

Precursor-supplier

Don't buy from me
Resident
Joined
May 23, 2023
Messages
85
Reaction score
42
Points
28
Deals
5
Dodiet man ziņu, ja esmu nepieciešams
Es varu nodrošināt ķīmisko vielu pētniecību
Uz Austrāliju
 

maloo

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 5, 2023
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
Es varu apstiprināt, ka jūs varat veiksmīgi nodrošināt produktus uz aus no Ķīnas. Tomēr es nezinu par šo konkrēto piegādātāju uzticamību. Pirms nosūtīšanas viņi tikai vakcīmi aizzīmogo un vaska zīmogiem aizplombē lietas. nenosakāms iepakojums utt. Ko jūs meklējāt?
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇵🇱
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
113
Points
33
Deals
53
Lielākā daļa cilvēku, kas stāsta, ka pārdod prekursorus AUS ar panākumiem, ir krāpnieki - viņi vienkārši paņem naudu, nosūta produktu, un, ja to paņem muita, viņi saka FUCK YOU, jo zina, ka par to nevienam neziņosiet - par viņiem var pastāstīt tikai tādā forumā, bet kurš ies uz tiesu, lai pateiktu, ka pasūtījis mucas ar sūdiem?

Uzveicam, brālītis
 
Top