Bromvalerofenona sagatavošana alfa-PVP

Madre

PR manager
Joined
Sep 6, 2022
Messages
58
Reaction score
130
Points
33
Mēs iepazīstināsim ar divām metodēm valerofenona bromēšanai A-PVP iegūšanai.
Šī ir pirmā.



Valerofenona bromēšana a-pvp, 1. metode:

Jums būs nepieciešams:
  1. Valerofenons (CAS 1009-14-9) 100 g.
  2. 48% bromskābe (HBr) 29ml
  3. Ūdeņraža peroksīds 35% (H2O2) 19ml


Šo sintēzi var veikt burkā vai pat stikla mucā. Maisīšanai var izmantot garu 1 ml šļirci.

1)
Ievieto 100 g valerofenona glāzē un pievieno 29 ml bromskābes.

2) Ar šļirci nomērīt 19 ml* (to var darīt pa daļām) ūdeņraža peroksīda. Pie šļirces piestipriniet pietiekami garu caurulīti, lai ūdeņraža peroksīdu ievadītu burkas apakšā.

3) Nākamais solis prasīs veiklību. Ar vienu roku ar šļirci pilienu pa pilienam pievienojiet ūdeņraža peroksīdu, bet ar otru roku maisījumu samaisiet. Reakcijas laikā redzēsiet, ka maisījums sāks sakarst. Katrai ūdeņraža peroksīda piedevai ir jādod indikators. Aplūkojiet maisījuma krāsu. Krāsa var būt no dzeltenas līdz sarkanai. Pēc tam, kad nākamā deva ir reaģējusi un ir redzama reakcija un krāsas maiņa, pievienojiet nākamo ūdeņraža peroksīda devu. Turpiniet, līdz viss ūdeņraža peroksīds ir noplūdis vai maisījums vairs nav mainījis krāsu.
Ļoti labi samaisiet maisījumu 10-15 minūtes un pāriet pie nākamā soļa.

4) Ielejiet burkā 200 ml destilēta ūdens un maisījumu labi samaisiet, var novērot sadalīšanos divās frakcijās. Vēlamā frakcija (organiskā) būs apakšā, augšējā (ūdens) tiks nosūtīta uz atkritumiem. Augšējo frakciju var ērti atdalīt ar šļirci un izmest. Apakšējo frakciju mazgā ar dzeramās sodas šķīdumu.

5) Šim nolūkam burkā sagatavo 20 g nātrija bikarbonāta (dzeramā soda) šķīdumu, kas izšķīdināts 250 ml ūdens. Iegūto bromvalerofenonu pievieno šķīdumam un labi maisa 10-15 minūtes.

6) Pēc tam ļauj maisījumam nostāvēties. Atkal notiks sadalīšanās divās frakcijās. Atkārtojiet sadalīšanu kā 4. posmā. Organiskā fāze ir bromvalerofenons apakšā un mazgāšanas šķīdums ar dzeramo sodu augšpusē.

7) Bromvalerofenons ir dzeltens/ gaiši brūns līdz sarkans/ tumšs šķidrums. Ļoti kodīgs, izgarojumi kairina gļotādas un var bojāt ādu. Uzglabāt plastmasas vai stikla traukos ar cieši pieguļošiem vākiem tumšā, vēsā vietā.

Tas ir viss. Izmantojot bromvalerofenonu, jūs varat gatavot alfa-PVP bez jebkādām problēmām.
Tālāk mēs jums pastāstīsim par otru valerofenona bromēšanas metodi.
 

airsoft45

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 20, 2022
Messages
3
Reaction score
4
Points
3
Jūsu rokasgrāmatā A-PVP četros soļos ir nepieciešams *Alfa-bromvalerofenons, bet šajā lapā sniegtajā rokasgrāmatā gatavotā ķīmiskā viela ir bromvalerofenons. kā sintezēt alfa-bromvalerofenonu, nevis vienkārši bromvalerofenonu?

paldies par palīdzību
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Jāatzīmē arī. Bieži vien cilvēki cenšas noklusēt, kādu ķīmisko vielu viņi izmanto, to pārdodot. Es redzu, ka 2-bromovelarofenons/a-bromovelarofenons tiek pārdots ar nosaukumu
2-bromo-1-fenil-1-pentanons
 

komkom

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 28, 2022
Messages
12
Reaction score
2
Points
3
Jā, tas ir tas
CAS# 49851-31-2
 

komkom

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 28, 2022
Messages
12
Reaction score
2
Points
3
Jā, tas ir tas
CAS# 49851-31-2
 

komkom

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 28, 2022
Messages
12
Reaction score
2
Points
3
Jā, tas ir tas
CAS# 49851-31-2
 

The Silent Chemist

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2022
Messages
22
Reaction score
12
Points
3
Ei, visiem būsim pateicīgi par jebkādu palīdzību, šodien man bija pirmais mēģinājums veikt apvp sintēzi.

Halogenēšanas 1. posmā es ievēroju procedūru, kā aprakstīts video, lēnām pievienojot H202 reakcijas traukā, kurā ir valerofenons un bromskābe, nodrošinot, ka temperatūra nepārsniedz 60c.

Es pamanīju, ka sarkanā broma krāsa saglabājās un nepazuda arī pēc 2/3 no 43 g H202 pievienošanas. Es to uztvēru kā vizuālu signālu, lai peroksīdu vairs nepievienotu.

(Es pieņēmu, ka tas notika tāpēc, ka es koncentrēju peroksīdu no 6 % līdz 37 %, vārot ūdeni vakuumā, un, iespējams, es to nedaudz pārkoncentrēju).

Ļāvu reakcijas maisījumam maisīt 10 minūtes, lai pārliecinātos, ka sarkanā krāsa nepazūd. Tas nenotika.

īsi pēc tam, kad reakcijai pievienoju 500 ml destilēta ūdens, apakšējais bromvalerofenona slānis no sarkana kļuva pienaini balts.

Es domāju, ka es nepiedevu pietiekami daudz peroksīda un neļauju reakcijai maisīties pietiekami ilgi. Es to izmetu un mēģināšu vēlreiz.

Būšu pateicīgs par jebkuru palīdzību
 
Top