Metamfetamīna pagatavošana ar fenilalanīna metodi

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
31
Points
28
Reaģentu sagatavošana: Es zinu nepieciešamos reaģentus, bet nezinu reakcijas temperatūru un reaģentu molāro attiecību. 1-fenilalanīns (D/L) pēc izvēles 2-Nātrija karbonāts (nātrija hidroksīds) pēc izvēles 3-Dimetilsulfāts (metiljodīds) pēc izvēles 4-Ammonjaks (reaktantu mazgāšanai) 5-DMF (izmanto reaktantu ekstrahēšanai) Es zinu nepieciešamos reaģentus, bet nezinu reakcijas temperatūru un reaģentu molāro attiecību. Process ir šāds: 1-fenilalanīns tiek dekarboksilēts sārmainos apstākļos, 2- plūsmas sadalīšana, lai iegūtu amfetamīnu, 3- amfetamīns tiek metilēts, izmantojot dimetilsulfātu, 4- mazgāšana ar amonjaku, 5 - ekstrakcija ar DMF Šī ir informācija, ko atradu internetā. Es meklēju dažus jautājumus Google meklētājā. Būtu jābūt iespējai veikt šo procedūru. Ķīmiķi, kam ir reaģenti, ir laipni aicināti izmantot šo procesu un publicēt savus rezultātus.
 

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
152
Reaction score
67
Points
28
Es pirms daudziem un daudziem gadiem esmu izgatavojis DL-fenilalaninolu, un tas izskatījās kā spids un smaržoja kā labs nepatīkams ielas spids.
Ja es tam būtu veicis HI reducēšanu, varbūt ... Es ticu, ka šeit ir labi UG ķīmiķi, kas zinātu, kā šo darbu izdarīt vienkāršāk, nekā aprakstīts Rodija arhīvā. Domāju, ka šī ir laba vieta, kur sākt kārtīgu diskusiju. Vismaz mani fascinē dažādas idejas, kā to reducēt līdz amfetamīnam ar dažādiem līdzekļiem.
 
Top