Prezentācija, pateicība un informācijas pieprasījums par cas:20320-59-6.

kwisspeed de Kelog's

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 2, 2023
Messages
14
Reaction score
1
Points
3
Sveicināti visi.
Vispirms es sirsnīgi vēlos pateikties cilvēkiem, kas radīja šo dārgakmeni vai drīzāk šo informācijas raktuves tik vērtīgu, bet arī tiem, kas padara to dzīvot. man tas ir kwispeed, franču, iesācējs + vidū ķīmijas, bet iesācējs kaislīgs nopietns perfekcionists un atbildīgs. Es nesen internetā pasūtīju Bmk glicidāta eļļu (Lieta: 20320-59-6), pēc kavēšanās ar saņemšanu pārdevējs man laipni piedāvāja papildus manam eļļas pasūtījumam 1 kg bmk glicidāta pulvera . (Lieta: 20320-59-6). Pārdevējs man arī paziņoja par apstrādes procedūrām, kuras, manuprāt, ir vai nu nepareizas, vai arī nav pareizās vai labākās. Esmu stundām ilgi meklējis forumā, tā arī neatrodot precīzu atbildi uz saviem jautājumiem, daudz dažādu viedokļu. Tāpēc ļaujos vērsties pie jums, kuri ar savu pieredzi, domāju, varēsiet man palīdzēt vai pat ievirzīt mani šajos pārveides posmos un virzīt uz labāko metodi, ko izmantot, lai iegūtu pēc iespējas kvalitatīvāku amfetamīna sulfātu. iepriekš paldies, paldies, ka mani lasāt, un arī es jums novēlu laimīgu jauno 2023. gadu. paldies un gaidu jūs. Kwispeed...

PS: lūdzu, atvainojiet mani par manu angļu valodu..
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,712
Points
113
Deals
666
Mēs jums piedosim par angļu valodu, bet nepiedosim par trekno tekstu
 

kwisspeed de Kelog's

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 2, 2023
Messages
14
Reaction score
1
Points
3
Ak... Es to tikko pamanīju, tas nebija apzināti, un es atvainojos.
 

John_Jennings

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 7, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Jā, ja kāds tiešām zina, kā iegūt produktu no šī "20320", būtu ļoti ieinteresēts. Kā es viņiem sūtītu naudu... 20320 ir eļļa pie stp, tāpēc tas nevar būt tāds.
 

John_Jennings

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 7, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Nezinu, kāpēc tā jūs citēja, bet es tikai teicu, ka arī man šis pulveris nesanāk.
 
Top