Question vaļēja koksa presēšana atpakaļ uz pērli

thecrew

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 1, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Hei, puiši,

Es esmu importējis vaļēju tīru kokaīnu un im interesē, kā es varu to nospiest atpakaļ un padarīt to atkal perlamutru?

Paldies!
 

craris100

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 4, 2023
Messages
56
Reaction score
34
Points
18
Jums ir jātīra produkts.
Vislabākais veids ir atkal pagatavot bāzi un pēc tam HCl pārkristalizēt pār heksānu un Etil acetātu 3:2, jūs zaudēsiet apmēram 5 %.
 

Dmitri329

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 15, 2023
Messages
15
Reaction score
10
Points
3
Vienmērīgi izsmidziniet ar acetonu
Spiediet ar hidrolītisko spiedi
Žāvējiet mikroviļņu krāsnī, uzmanīgi, lai to nesadedzinātu
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Es nekad neesmu dzirdējis, ka kāds spiestu bāzes kokaīna ķieģeli, izņemot Peru Bolīvijā un tamlīdzīgi. Šajos reģionos pārdod neapstrādātu kokaīna pastu, ko cilvēki smēķē.
Es arī nekad neesmu dzirdējis, ka kāds ieteiktu acetonu. Kokaīns acetonā nešķīst, tāpēc esmu skeptiski noskaņots, ka tas ļoti labi salips. Neuzticiet man uz vārda, bet manā vietā es lietotu ūdeni, bet tikai nelielā daudzumā, lai veidotos cieta pasta, un tad to saspiestu. Es būtu gatavs noķert ūdeni, kas varētu noplūst.
 

Dmitri329

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 15, 2023
Messages
15
Reaction score
10
Points
3

Šis sākotnējais amats

vaļēja koksa presēšana atpakaļ uz pērli


Jautājums

Hei, puiši, es esmu importējis vaļēju tīru kokaīnu un mani interesē, kā es varu to saspiest atpakaļ un padarīt to atkal perlamutra? Paldies!
 

Dmitri329

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 15, 2023
Messages
15
Reaction score
10
Points
3
Viņš iegūst koksu, kas ir pārvērsts pulverī, un cenšas to atkal padarīt oriģinālu.
 

ImSorry69

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 10, 2024
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Nelietojiet ūdeni kā mājās ieteikto lol.

Izsmidziniet ar acetonu. Piespiediet to kopā ne pārāk spēcīgi, citādi to būs grūti salauzt. Ļaujiet tai nostāvēties presē 24 stundas.

Izņemiet to un izžāvējiet vai nu gaisā, vai zemā siltumā + ventilators, un pēc 24-48 stundām tā izskatīsies kā jauna.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Lūk, par ūdeni. Kokaīns tajā disociējas. Tā kā šeit ir bērni, kas neko nezina, tas nozīmē, ka tas sadalās kokaīnā 1+ un cl-. Kokaīns 1+ ir gandrīz bāzes kokaīns, bet tas tā nav. Tas ir bāzes kokaīns ar papildu ūdeņradi. Ūdeņraža gāze 1 protons un viens elektrons. Paskaties, ka tam ir lādiņš. Tas ir tas, ko nozīmē +, un 1 nozīmē, ka tam ir papildu elektrons. Lūk, tava pirmā ķīmijas nodarbība. Elektroni riņķo ap kodoliem tāpat kā mon riņķo ap zemi. Tāpat kā mēness gravitācija velk uz okeāniem un rada paisumus un bēgumus. Viena elektrona inerce velk uz atoma kodolu, padarot to nestabilu. Bet hei. Ja būtu 2 mēness vai 2 elektroni, tie vilktu pretējos virzienos, un tad plūdi/zeme/atomi būtu līdzsvarā. Or.... stabils. Tāpēc nestabili atomi noteikti vēlētos paņemt elektronu un kļūt stabili. Tāda ir ķīmija. Tātad. Sajauc šo sūdus acetonā. Tas nešķīst (ļoti maz, 1 g/100 ml), un to iztvaicē. Kas notika? Ne sūdi, pulveris izžuva. Sajauc ūdenī. Kas notika? Kokaīns izšķīda, un, ūdenim iztvaikojot, izgaisa. Anijoni sagrāba katjonu elektronus. Ķīmijā to sauc par jonu saiti. Turpini žāvēt savu pulveri, es, es atkal savienosim savu kokaīnu. Tu, kurva, neliksi gramu galonā, tu liksi gramu mililitrā, jo tāda ir kokaīna HCL šķīdība ūdenī. BET tu neizmanto tik daudz ūdens, jo tev nav tīra kokaīna. Domājat, ka tas ir 70 %, varbūt pamēģiniet 0,7 ml/g.
Tava kārta. Man nav žēl 😗🙄
 

Wacd75

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 14, 2024
Messages
9
Reaction score
4
Points
3
Šeit ir šķīdums, ko izsmidzinat lamoniaku, to pārāk nesamitrinot, nospiežat un atstājat saulē. Pārbaudīts un apstiprināts
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Salabs amonjaks? Amonija hlorīds? [Kokaīns]H+ Cl- <----->Nh³+ Cl- = nav iespējama reakcija. Šeit tikai ūdenim bija kāda cita funkcija, izņemot to, ka jūs kokaīnam pievienojāt nedaudz indes.
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
98
Reaction score
64
Points
18
Mēģiniet izmantot ūdeni ar pilienu benzīna tajā,plastmasas spainī izžāvēt owen pie50-60C pārbaudīts un cilvēki aktuāli mīl benzīnu kokaīns
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Iespējams, ka viņi to ir izdarījuši. Vai patiešām vēlaties redzēt, kā idioti lēkā no prieka? Sagrieziet šo sūdu ar kādu metamfetamīnu. Katru reizi, kad kāds tepat apkārt man saka, ka viņam ir lielisks kokaīns, tajā ir mets. Es teiktu, ka, gribot, lai viņi iztrakojas, ielieciet tam levamizola, tas metabolizējas par amfetamīnu un aminoreksu tieši laikā, kad kokaīns iznīkst, bet tas cilvēkus fiziski izkausta.
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
98
Reaction score
64
Points
18
Vai vēlas, lai tie kļūtu tik atkarīgi Ielieciet tajā 2-3% heroin.hcl ļaunā sūdā
 
Top