Norco/Oxy cenu vēsture

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
68
Reaction score
62
Points
18
Deals
13
Esmu nodarbojies ar opioīdu ražošanu un pārdošanu vairāk nekā 25 gadus. Kopš esmu sācis strādāt, cenas ir strauji pieaugušas. Mani interesē, kādas ir cenas visā valstī un vai ir bijušas tādas pašas. Kad 1998.-199. gadā es pirmo reizi nodarbojos ar Vicodin, tie bija 7,5/750 un maksāja aptuveni 50 centus par tableti. Līdz aptuveni 2004. gadam 10/650 Loratab vai Hydrocodone cenas lauku vidienē, no kurienes es esmu, maksāja aptuveni 1,50-2$. Līdz 2007. gadam cena pieauga no 3-4 dolāriem par tableti, un 2009.-2010. gadā tās cenas tuvojās 5 un 6 dolāriem par tableti par tām pašām tabletēm. No 2012. līdz 2020. gadam 10/325 Norco un Oxy cena no 6 dolāriem par mg samazinājās līdz aptuveni 1 dolāram par mg. Šodien par 10 mg tableti vidēji jāmaksā 12-15 dolāru, bet par 30 mg Oxy - 30-35 dolāri atkarībā no reģiona. Piedāvājums ir ierobežots, un pieprasījums ir tikpat liels, bet daudzviet cilvēki cenas dēļ tagad dod priekšroku presētām tabletēm, nevis īstām tabletēm. Vai kāds ir informēts par atšķirīgu cenu pieprasījumu savā pasaules reģionā? Vai tās ir līdzīgas?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Es personīgi nekad neesmu bijis no tiem, kas ļaunprātīgi lieto opioīdus, bet hroniskas sāpes pēdējā laikā ir likušas man meklēt (sajauktas ar karu pret pretsāpju tabletēm, dr. baidās tās izrakstīt) Valdība radīja imbargo, tik stingri tās regulējot. Ja es nepērku katru tableti, ko kāds grib pārdot, tad aiz manis ir kāds, kas gaida, lai tās nopirktu. Šķiet, ka vēl pirms dažiem gadiem es varēju nopirkt 5/325 par 5 dolāriem, bet pašlaik man par tām maksā 8 dolārus. Par šo cenu es tos ņemu tikai tad, ja man tiešām tos vajag. $16 varētu ņemt malā, vai $20.nŠīs tabletes maksā mazāk nekā $1, ja jums ir recepte. Presētās m30, ko es nopirku, vispār nebija opioīdi. Tās ir benzo, un es nevaru atdot šos sūda gabalus. Tu tās lieto, un tev vienkārši sāp un esi apreibis, kas nekādi nepalīdz.
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
68
Reaction score
62
Points
18
Deals
13
$8 par 5mg ir augsts, bet šķiet vidējs. Es parasti pārdodu 7,5 par 9 vai 10 dolāriem un 10 par aptuveni 14 dolāriem, bet neiesaiņotas - par 12 dolāriem. Es bieži vien esmu pārsteigts par to, cik daudz cilvēku dod priekšroku Norco, nevis Oxy, kad Oxy ir vairāk sprādziena par $ un parasti ir lētāk nekā $1 par mg. Heroīns ir labākais variants tādiem augstas tolerances lietotājiem kā es, bet dienas beigās es visu, kas man ir, apmainītu pret neapstrādātu opiju. Tas vienmēr ir bijis mans mīļākais, bet es neesmu redzējis nevienu jau daudzus gadus.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Esmu diezgan pārliecināts, ka viss "opijs", ko jebkad esmu redzējis, iespējams, bija vīraks un mani vienkārši uzbudināja skābekļa trūkums :D sarkani kristāli un melna darva, bet es to neesmu redzējis pat vairāk nekā 20 gadus. Jūs atrodaties ASV, tātad tie augs tur, kur jūs atrodaties. Pārtikas veikalā nopērkamās sēklas ir tieši tās pašas sugas, ko audzē afganastānā. Tās ir pilnīgi legāli audzēt, līdz brīdim, kad jūs noķer, mēģinot ar tām uzņemt narkotikas.
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
68
Reaction score
62
Points
18
Deals
13
Ļoti iespējams, ka "Sarkanā klints" nebija īsts opijs, taču tā noteikti ir garšīga. Es daudzkārt domāju par tā audzēšanu, bet nekad nebiju mēģinājis. Kādu dienu es esmu pārliecināts, ka es to atkal atradīšu, un, kad es to atradīšu, es to izsmēķēšu.
 

BullDozer

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jul 8, 2024
Messages
12
Reaction score
4
Points
3
Jums ir trakas cenas OXY
Labāk atrodi starpnieku un pērc metadonu no manis.
Tas ir lētāks un spēcīgāks.
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
68
Reaction score
62
Points
18
Deals
13
Oxy cenas ASV diemžēl visur ir trakas. Interesanti, ka manas cenas ir lētākas nekā vidējās, kas dažos apgabalos ir 1 dolārs par mg vai vairāk. Es ļoti labi pārzinu metadonu. Pirms vairākiem gadiem vairāk nekā 14 mēnešus 2 reizes dienā lietoju pats, un atteikšanās no tā ir sliktākā lieta (izņemot benzo), ko jebkad dzīvē esmu piedzīvojis. Esmu beidzis lietot heroīnu, oksi, suboksonu, metamfetamīnu, benzo, alkoholu, visu ilgstoši vienā vai otrā brīdī. Es izvairos no metadona kā no velna, bet tas pārdod. Tur, kur es esmu, metadona šķidrumu pārdod par 40-50 dolāriem par aptuveni 5-6 ML.
 

BullDozer

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jul 8, 2024
Messages
12
Reaction score
4
Points
3
Jā, benzo atcelšana ir visgrūtākais...

(40-$50 par aptuveni 5-6 ML.).......Oh my GOOD
Tas ir traki!!! 25-30 mg par 40-50 $! Tas 1,6 $ par miligramu!
Es esmu iepakot savas somas un dodas uz tirdzniecību ASV ! :)
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
68
Reaction score
62
Points
18
Deals
13
Ja jums ir stabils oksi/metadona krājums, šī noteikti ir vieta, kur nopelnīt $. Atceros, ka 10 mg metadona tabletes es dabūju par aptuveni 4 $ par tableti, bet tas bija pirms gadiem, un tas bija labs draugs. Viņš man pārdeva savu 10 mg oksi par 5 dolāriem, un tas bija tad, kad vidēji par 10 mg tie bija apmēram 8-9 dolāri. Paši medikamenti aptiekā ar skriptu ir ārkārtīgi lēti, bet uz ielām tie ir smieklīgi. Valdība šeit ir smagi apspieda opioīdus, un īsto medikamentu trūkums ir novedis pie tā, ka ielas pārpludina presētas tabletes/fent un citas lietas.
 

BullDozer

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jul 8, 2024
Messages
12
Reaction score
4
Points
3
Jā, man ir pastāvīgs un labs metadona krājums noliktavā! :)

Valdība, kā vienmēr.
Viņi neatrisināja problēmu, bet radīja cilvēkiem daudz papildu problēmu.
 
Top