Problēma ar sāls ģenerēšanu toluolā (2cb) palīdzība :(

Babazik

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 4, 2022
Messages
13
Reaction score
0
Points
1
Šajās dienās mēģināju izgatavot 2cb , pēdējā posmā pēc bromēšanas pievienoju NAOH , lai 2cb nonāktu toluola slānī (kas pievienots nedaudz vēlāk) , toluols tiek izsūkts un, pievienojot hcl , vajadzētu radīt 2cbHCL , bet tā vietā veidojas tikai melna gļota, kas nogrimst apakšā, Es mēģināju ņemt tikai viskoncentrētāko toluolu, no augšas, un tikai tajā mēģināt ģenerēt (domājot, ka augstāka koncentrācija būs vieglāk ģenerēt sāli, un radās šī problēma, ka zāles vienkārši nevēlas ģenerēt sāli šķīdinātājā?
 

Babazik

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 4, 2022
Messages
13
Reaction score
0
Points
1
Foto
 

Attachments

  • ETS0vsdNPB.jpeg
    ETS0vsdNPB.jpeg
    69.3 KB · Views: 361

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Kāpēc jūs izmantojat toluolu? Mēģiniet to darīt ar CH2Cl2, kā aprakstīts šeit.
 

Babazik

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 4, 2022
Messages
13
Reaction score
0
Points
1

Man tagad ir daudz blēžu , es pievienoju 35 % hcl toluolā, un tam vajadzētu radīt 2CB hcl sāli , bet tā neveidojas , rīt pārbaudīšu pie sava ķīmisko vielu piegādātāja par DCM , kāda ideja, kāpēc sāls neveidojas? , ja es pievienoju hcl toluolam ar 2cb, tas nogrimst kā tumša eļļa?
 

Babazik

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 4, 2022
Messages
13
Reaction score
0
Points
1

Hei es oppened jaunu draudus ar procesu es ceru, ka jūs varat man palīdzēt


Es ceru, ka jūs varat man palīdzēt , arī man ir pieeja DCM ' un ko jūs domājat par reducēšanas posmu ar ZINC un ipa ekstrakciju 2ch.
paldies, es ceru, ka man izdosies to izdomāt.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Izskatās vienkārši, vai esat saskaitījuši iznākumu?
 

Babazik

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 4, 2022
Messages
13
Reaction score
0
Points
1
apmēram 45-60 % no 2,5 dmba vienīgā problēma ir tā, ka tas jādarbina ļoti aukstos apstākļos (apmēram 0oC), es to darbinu saldētavā, bet derēs arī ledus sāls vanna, es to darbinu apmēram 10oC temperatūrā, un 2ch iznāk tumšs, un es zinu, ka tam vajadzētu būt gaiši dzeltenam, to var redzēt IPA otrajā attēlā pa kreisi, varbūt mans tumšais 2ch iznāca ne pārāk labs, kas ietekmēja bromēšanu un gļotu veidošanos, vai ir kāda ideja, kas varētu notikt, ka tas kļūst tumšāks pie augstākas temperatūras? Piemēram, 10oC, kas nav karsts, kā teikt , šodien veiksim reakciju 0C temperatūrā, kā man teica draugs, un ziņosim par krāsu.
 
Last edited:

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Cits reakcijas veids un citi produkti. Pirms sekojošām reakcijām ir jāpārbauda 2C-H*HCl kušanas temperatūra. MP ir 138-139 °C. Brīvās bāzes viršanas temperatūra ir 80-100 °C pie 0,4 mm/Hg.
 
Last edited:
Top