Programmējama karstumplate Eiropā

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Domāju par dzimšanas dienas dāvanu sev. labākais variants, manuprāt, ir programmējama plītiņa.
kāds ir labākais variants, ņemot vērā šādas ierīces cenu/funkcionalitāti ES?
Nedomāju, ka to izmantošu kādai sarežģītai sintēzei. bet parādīt pārkristalizāciju - jā!
 

Loki12

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 18, 2022
Messages
52
Reaction score
25
Points
8
Es tiektos uz IKA/Corning/VWR, Fischer arī ir variants, bet pēdējā laikā cirkulē viedoklis, ka tas ir zinātnisko zīmolu Walmart. Jūs varat paķert lietotu par lētu cenu, tomēr jautājums paliek, cik pārspēts un cik ilgi tas jums kalpos. Ir jāņem vērā arī plīts izmērs, vai plate būs piemērota stikla izmēram, ko gatavojaties izmantot (karstums nāks no centra), vai arī stikls neveikli karsēsies pie tās un, iespējams, tiks apgāzts?

Vēl viens apsvērums ir magnētiskā maisīšana, es pieņemu, ka re-x gadījumā jūs vēlaties, lai tā būtu iekļauta. Ražotāju norādītā motoru maisīšanas jauda attiecas uz H2O maisīšanu labākajos apstākļos, ja jūs gatavojaties maisīt 3 l maisījumu, kas atgādina suspensiju, 3 l magnētiskais maisītājs nebūs piemērots.

Materiāls - vai uz tā gatavojaties destilēt sērskābi? Tad jums varētu būt nepieciešams lētākais. Ja tas būs aprīkojums, ko pēc katras lietošanas reizes noslaucīsiet un novietosiet, tad varat arī izvēlēties visu un iegādāties stiklu, kas pārklāts ar keramiku.

Es to visu uzzināju, kā es to darīju, ja vēlaties manu personīgo viedokli par labāko cenu avotu un modeli, nekautrējieties rakstīt man. Ar šiem vārdiem es neveicinu vārtu gāšanu, vienkārši realitāte ir tāda, ka nevajadzētu dalīties ar saitēm uz konkrētām tīmekļa vietnēm, kas norāda uz konkrētiem modeļiem, jo tās viegli var tikt atzīmētas (kā tas bija ar 20L(?) kolbu iekļaušanu DEA novērošanas sarakstā laikā, kad iznāca metamfetamīna ražošanas rokasgrāmatas, tās visas ieteica tādu pašu tilpumu).
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Es nekad neesmu redzējis programmējamu karstumplati, tām jābūt dārgām. Kad man būs vajadzīga šāda funkcionalitāte, es, iespējams, vienkārši iebūvēšu pāris PID kontrolierus. Man ir pāris, kas sēž apkārt, tie ir ļoti lēti, piemēram, 25 dolāri. Jums būtu vajadzīgs termostats, bet pidginam būtu tikai zonde, un relejs būtu virknē ar sildelementa vadu, un jūs pagrieztu pogu uz augstu un ļautu pidam to vadīt. Pārkristalizējot jūs nemaisītu, jūs vienkārši vēlaties kontrolēt temperatūras kritumu līdz 1-2° stundā, vai ne?
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Laba ideja. Man ir jāatgādina dažas no savām zināšanām sķēžu projektēšanā.

Internetā redzēju dažas lietotas 2 litru karstumplates ap 150 EUR, bet visas tās ir no ASV. Ņemot vērā manu situāciju, nav vērts pielikt pūles tīrīšanai.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
ou nepieciešams tikai labs PID kontrolieris, un jūs varat pārvērst jebkuru siltuma avotu par programmējamu. REX-C-100 agrāk bija labi un lēti, bet tagad tie ir briesmoņi - izvairieties no tiem! Ja jums ir vajadzīgs kas vairāk par termostatu. Man ir Taivānas "VERTEX", kas ir labs, tam ir visas rampu palielināšanas/izslēgšanas funkcijas un daudz kas cits. Ir pieejams arī atvērtā koda PID kontrolieris par 50 dolāriem, šķiet, tas var darīt visu, un to var pieslēgt arī klēpjdatoram. Mūsdienās tā būtu mana izvēle.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Jā, viss, kas jums patiešām nepieciešams, ir tem0 p4obe un relejs, un kaut kas, ko izmantot kā saskarni ar datoru vai tālruni. Šo konkrēto funkciju būtu viegli kodēt
 
Top