pravietiski sapņi?

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
Vai vēl kādam gadās sapņi, kas vēlāk piepildās? man tie dažreiz gadās. tas nekad nav bijis nekas svarīgs, piemēram, nekad nav bijis nekas svarīgs, piemēram, es vēl aizvien nodzīvoju, jo pirms dažām stundām lietoju gramu metamfetamīna (sadalīts varbūt piecās rindiņās) un runāju ar kādu par noziegumiem, kas balstīti uz filmām, tad atcerējos, ka man bija sapnis, kas bija tieši tāds pats, kad biju daudz jaunāks. Es toreiz nebiju lietojis narkotikas (ofc), es tikai zināju, ka jutos ļoti neērti un "uzpīpēts", un tagad tas notiek rn. cits piemērs ir tas, ka, kad es biju trešajā klasē, man bija sapnis, kurā bija attēlota skolas daļa, ko es nekad iepriekš nebiju redzējis, bet vēlāk skolotājs tur aizveda mūsu klasi, un es to uzreiz atpazinu. ir arī citi piemēri, par kuriem es nevaru iedomāties no savas galvas.

ja kādam no jums ir līdzīga pieredze, lūdzu, dalieties ^^;
 

Waverunner

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2024
Messages
26
Reaction score
24
Points
3
Tas ir sava veida, tā teikt, priekšnojautas. Kad biju jaunāks, man bija viena no tām par to, ka nodegs mana māja. Vecāki darīja visu iespējamo, lai aizslēgtu mani savā istabā, bet beigās padevās. Pēc vairākiem gadiem māja aizdegās, un ugunsgrēks nonāca tieši manā istabā. Pēc tam viņi mani nekad vairs neapmeklēja. Man ir bijuši arī sapņi par filmām, kuras vēl nebija pat televīzijā, n tās ir n n n nākušas un aizgājušas. Man tie vairs nav, bet man ir tāda kā spīdoša sajūta, kad kaut kas var beigties slikti. Kad biju maza, es meditēju stundām ilgi, varbūt tāpēc. Es zinu, ka es vienmēr ieklausos savās sajūtās, kad tās atnāk, tāpat kā agrāk. Noteikti mans sargs valkīrija, kas mani sargā.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Es gribētu, lai es tikai atceros savus sapņus. Lielāko daļu nakšu man nav ne jausmas, ko es sapņoju.

Tajos, kurus atceros, es iznesu atkritumus vai ēdu kukurūzu uz klaipa......stupid
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
kukurūza uz klaipa ir fucking fire dawg, es gribētu cerēt, ka šis sapnis ir priekšnojauta
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Haha uzmet tam nedaudz sviesta un sāls, un tas prob ir viens no maniem iecienītākajiem ēdieniem. Droši vien tāpēc es joprojām atceros šo sapni
 
Top