Perspektīvs sintēzes ceļš [ LSD ] iegūšanai - vai tas ir iespējams?

Acid Bath

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Apskatīsim iespējamo sintēzes ceļu L S D



Dārgie dizaina alķīmiķi, kas praktizējat zināšanu gūšanu,
HfV80QGz3W



Es šodien rakstu jums ar gandrīz drudžainu entuziasmu, lai dalītos ar ideju, kas jau vairākas nedēļas apsēsti rūgst manā prātā. Man šķiet, ka esmu ieraudzījis iespējamu sintēzi, kā iegūt tik slaveno lizergskābes dietilamīda molekulu.


Esmu mudināts šo teoriju pakļaut tādu asu un zinātkāru prātu kā jūsu rūpīgai pārbaudei, kurš gan cits, ja ne jūs, lai varētu aprunāties par šo tik uzmundrinošo tēmu? Tikai atklāta domu apmaiņa un mierīga diskusija starp līdzīgi domājošiem prātiem var slīpēt idejas un tuvināt tās arvien tuvāk patiesībai. Es ceru, ka mums izdosies nodibināt līdzvērtīgu dialogu, kurā dominēs godīga zinātkāre un vēlme mainīt perspektīvu.


Es zinu, ka daudzi no jums velta negulētas stundas tādām domām, kādas es tagad vēlos izklāstīt. Tāpēc esmu tik pārliecināts, ka jūs spēsiet tās godīgi izvērtēt un precizēt ar saviem vērtīgajiem novērojumiem. Es lūdzu jūs palīdzēt man pilnveidot šo intuīciju, kas mani ir pārņēmusi. Es ticu, ka šī saruna ļaus mums visiem progresēt izpratnē par sarežģītām tēmām, kas uzkurina mūsu intelektuālo zinātkāri un piesātina mūsu erudīcijas garu.

Es sūtu jums sirsnīgus sveicienus un ceru uzsākt ar jums tikpat aizraujošu, cik konstruktīvu sarunu. Pētniecība prasa kopīgu neatlaidību. Tālāk mēs aplūkosim reakcijas mehānismu, ko jūs patiešām izstrādājāt ar pildspalvu un papīru.

View attachment DgRb7meqh8.jpg

Šeit mēs aprakstīsim lizergskābes acetāta estera veidošanos. Kā redzam, mēs esam esterifikācijas reakcijas acetilēšanas tipa klātbūtnē, ka interesanti, ka šajā reakcijā nav spirtu. Šo priekšlikumu es neizvilku no kabatas, šo ideju izstrādāja un skaļi komentēja kāds organiskās ķīmijas doktors." Izskaidrojuši šo bezdibeni, kas ir diezgan liela jautājuma zīme, turpināsim." Tālāk apskatīsim nukleofilās aizvietošanas reakcijas mehānisma portretu. Reakcija starp lizergskābes acetāta esteri un dietilamīnu, veidojot LSD Skatīt pielikumu
.

Skatīt pielikumu yTOmtocFDl.jpg

Konkrēti tā ir bimolekulāra nukleofīlā aizvietošana (SN2), kas noris pēc šādiem soļiem:

1. Dietilamīns darbojas kā nukleofils un ziedo elektronu pāri, lai veidotu kovalento saiti ar acetāta grupas sp3 oglekļa atomu.

2. Tas izraisa vienlaicīgu acetāta grupas C-O saites sašķelšanu.

3. Detetilamīds ir viens no diviem atomiem, kas veido atomārtehonu. Acetāta grupas atdalītais skābeklis aiziet kopā ar elektronu pāri, veidojot acetāta jonu.

4. Acetāta grupas skābeklis aiziet kopā ar elektronu pāri, veidojot acetāta jonu. Tikmēr ogleklis paliek piesaistīts dietilamino nukleofilam ar jaunu C-N saiti.

5. Mehānisms ir saskaņots, t. i., tas notiek vienā solī un bez karbokācijas starpproduktu veidošanās.

Tāpēc tā ir konkrēti bimolekulāra nukleofīlā aizvietošana (SN2), kurā dietilamīns darbojas kā nukleofils, aizvietojot acetāta atstājošo grupu uz estera sp3 oglekļa, galu galā veidojot LSD molekulu.

Es gaidu jūsu komentārus. Es to daru labā garastāvoklī un ar nepacietību gaidu, kad būs vairāk cilvēku, ar kuriem varēs runāt par aizraujošo organisko ķīmiju.

Es arī pacentos veikt dietilamīna sintēzi un vēl vienu, kurā es spekulēju par lizergskābes iegūšanu. Gaidiet nākamo ierakstu
.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Negribu izklausīties rupjš vai atbaidošs, bet jūsu otrajā pielikumā un arī tekstā ir skaidri redzams, ka jūs domājat lizergskābes etiķskābes anhidrīdu, bet nekādā gadījumā ne esteri. Tā ir tik atšķirīga molekula pēc reaktivitātes, ka nekad neesmu dzirdējis, ka kāds tik sarežģīti nopietni runātu par zinātni (nu atceros, ka es šādu kļūdu pieļāvu, mācoties bakalaura darbu). Labāk lai tas ir rediģēts jūsu labad, es nedomāju, ka kāds, kas šos divus sajauc, lai izklausās "nopietni uztverams" progresīvi, ar mehānistiskām detaļām bez jebkādiem iepriekšējiem praktiskiem izmēģinājumiem (ne jau, ka tas izdotos, manuprāt, godīgi sakot). Tagad es neesmu eksperts, bet, lai cik es cenšos nebūt nepiemērota, es vienkārši nevaru ļaut, lai tas būtu kā ir. Eksperti var atstāt diezgan skābāku komentāru. Lai gan mehānisms šķiet pareizs, es šaubos, vai tas ir reāli piemērojams, un man nav ne jausmas par anhidrīda vai tā teikt "estera" sintēzes metodi.
 

Acid Bath

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Labdien, HerrHaber, es izlasīju jūsu komentāru un novērtēju to, ka veltījāt laiku, lai pārskatītu un analizētu šo ziņu. Esmu padziļināti pētījis dažus sintēzes ceļus un esmu sapratis, cik sarežģīts var būt lizergskābes iegūšana no rīta godības sēklām, melnalkšņiem vai pat LSA iegūšana no Stipa robusta, jo tas ir ļoti darbietilpīgs process.

Kad ir iegūta lizergskābe, dietilamīna pievienošana LSD iegūšanai šķiet salīdzinoši vienkārša. Savu priekšlikumu esmu pārrunājis ar ķīmijas doktoriem, kuri mani pārliecināja, ka tas varētu darboties. Es ierosināju LSD sintēzi, sākot no lizergskābes, kur vispirms, izmantojot PCl3, PCl5 vai SOCl2, tiek izveidots acilhlorīds, un tad LSD veidošanai pievieno dietilamīnu. Saskaņā ar to, ar ko es konsultējos, šī sintēze šķiet pareiza, bet viņi mani brīdināja par grūtībām iegūt prekursorus acilhlorīda veidošanai, jo īpaši tionilhlorīdu, ko, šķiet, Latīņamerikā ir grūti atrast un kas ir arī riskants tā toksiskuma dēļ.

Atbildot uz to, es ierosināju to sintezēt patstāvīgi, kas izraisīja smieklus un brīdinājumus par bīstamību. Tas pamudināja mani ierosināt sintēzi, ar kuru dalījos šajā rakstā, ņemot vērā pieejamākus un ekonomiski izdevīgākus reaģentus. Kad es parādīju šo jauno ceļu, es saņēmu pozitīvas atsauksmes un man tika teikts, ka tas varētu būt daudz interesantāks un ienesīgāks risinājums, ja to izmantotu.

Tomēr šis joprojām ir potenciāls sintēzes ceļš, kas ir atkarīgs no problēmas iegūt tīru lizergskābi, kas, pamatojoties uz maniem pētījumiem, ir reāls šķērslis.

Paldies par jūsu uzmanību, un es ceru turpināt šo aizraujošo diskusiju forumā!
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Tionilhlorīds patiesībā nav pa rokai mums ES no Polijas... bet jums jāatrod pareizais cilvēks, kas to maskē un veiksmīgi nosūta uz ārzemēm labi aizsargātā ampulā, patiesībā POCl3 ir tas, ko jūs ideāli vēlaties, bet acilhlorīdi ir sastāvdaļas vecās skolas metodei, un es šaubos, vai jūsu mērķis ir eksperimentālā arheoloģija. Vienkārši izlasi par PyBOP metodi, kāds ģēnijs pielietoja SPPS zinātniskos sasniegumus LSD un viss darbs tiek veikts ar maisīšanu, piemēram, 5 minūtes un pusstundu bez karsēšanas, viss izdarāms vienā dienā ar, kā es varētu teikt, augstu iznākumu... to arī es vēlos darīt, galu galā par ķīmiķi es kļuvu sava pirmā skābes tripa dēļ. Uz veselību!
 
Top