Protonitazēns, metonitazēns un N-dezētilizotonitazēns

Chuan

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 3, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Esmu internetā atradis labu piegādātāju visām 3 minētajām ķīmiskajām vielām, un no dažiem no tiem saņemu 3-4 paraugus bez maksas, kas ir neprātīgi, ja par to padomā.

Vai kāds var dalīties ar informāciju, lai es galu galā nenodozētu, es vienkārši gribu uzzināt labāko iespējamo veidu, kā ik pa laikam dozēt šīs ķimikālijas. Es lietoju Suboxone 8 līdz 16 mg dienā. Es esmu pārliecināts, ka tas palīdzēs mazliet attiecībā uz to, ka šie ir spēcīgi, lai sava veida pretdarbība. Es zinu, ka šie jautājumi tiek uzdoti bieži, bet atbildes ir dažādas.

Es plānoju pagatavot kādu šķīdumu un pēc tam to šņaukt, un galu galā mēģināt IV nedaudz šķīduma.

Jebkuras idejas vai gudrības vārdi no kopienas ir apsveicami.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Q0RUBxeMNS
Q0RUBxeMNS
Q0RUBxeMNS
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Tātad ec50 ir 50 % no pilnā agonista potenciāla. Jūs varat salīdzināt ar Fentanilu/ morfiju, pārvērst to par daļskaitli un pēc tam pārvērst decimāldaļā un izmantot šo skaitli kā reizinātāju fentanila devai, kuru jūs lietotu, un iegūt aptuvenu secinājumu.
 

Brain

Expert Pharmacologist
Joined
Jul 6, 2021
Messages
240
Reaction score
270
Points
63
Sveiki!
Lūdzu, konkrēti uzrakstiet to psihoaktīvo vielu nosaukumus, kuras vēlaties izmantot, kā arī precīzu veidu, kā vēlaties tās izmantot.
Es labprāt pastāstīšu par drošām devām un visu paskaidrošu
 

lilred1227

Don't buy from me
Member
Joined
Nov 15, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Man tiešām ir nepieciešams atrast lielisku pārdevēju, kas ir konsekvents un nav scam lūdzu dm mani dm
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Domāju, ka šīs ķīmiskās vielas šajā vietnē ir aizliegts pirkt pārdot vai tirgot. Tas liktu man vairāk nekā divreiz padomāt, vai ar tām nejaukt. Kad nomirsiet, jūs ļoti apbēdināsiet savu mammu, sievu un bērnus.
 
View previous replies…

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
65
Points
28
Vai jūs zināt, kad šis aizliegums stājās spēkā? Jo esmu 99 % pārliecināts, ka esmu redzējis, ka iepriekš šeit vai citās zonās to piedāvāja pārdevēji. Tomēr varētu būt mainījušies kopš manas pēdējās apskates.
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
65
Points
28
Jā. to piedāvā vismaz prekursors-piegādātājs ķīmisko vielu pārdevēju lapā.
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
Vai aizliegums ir pareizais veids?
Bīstamību vispirms rada lietotājs, nevis viela.
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
201
Points
43
OP. kā jums klājas?
 

Marc-BenzoScam

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 1, 2023
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Sveiki, vai kāds šeit zina, ko presētāji izmanto, lai padarītu savus M30 dūmvadus dūmojošus? Vai tas ir kāds no zenēm?
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
Tikai ieskats: ja Jums nav ne jausmas, kā dozēt zāles, piemēram, pagatavojot šķīdumu, ar šādām vielām var nesākt strādāt.
 
Top