Psilocīns no DMT

Octopusssss

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jul 20, 2022
Messages
31
Reaction score
13
Points
8
Sveiki, draugi. Mani interesē viegla un lēta DMT pārvēršana psilocīnā. Es izlasīju visu šo informāciju un mēģināju šo sintēzi, bet nesaņēmu labus rezultātus. Es izmantoju brīvās bāzes DMT.

https://www.reddit.com/r/TheeHive/comments/k72yro

Vai kāds ir izmēģinājis šo metodi? Varbūt kaut kur ir kāds apraksts vai fotogrāfijas? Vai kāds var man palīdzēt ar informāciju vai varbūt es varu kādam samaksāt ar depozītu par šo izstrādi ar fotogrāfijām ar visiem soļiem?

Domāju, ka psilocīna un psilocibīna prekursoru cenas ir tik augstas, ka sintēze no DMT būs labākais variants.

Ja ir kāds profesionāls ķīmiķis, es varu samaksāt par palīdzību šajā sintēzē (tikai ar escrow).

Lūdzu, palīdziet
 
Last edited:

CCL4 huffer

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 19, 2024
Messages
73
Reaction score
26
Points
18
es to nemēģināju, bet atceros, ka kaut kur lasīju, ka psilocīna brīvā bāze nav stabila gaisā, tāpēc u prolly būtu jāveic viss inertā atmosfērā.
 

Octopusssss

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jul 20, 2022
Messages
31
Reaction score
13
Points
8
Argons nav problēma. Man ir nepieciešams kāds, kurš soli pa solim parādīs, kā to izdarīt. Šī sintēze man nav veiksmīga, un es nezinu, kāpēc.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Nē, hlorīds Psilocīns nav stabils burkā pie loga, bet tumšā burkā dziļā saldētavā 5 gadi būtu nekas. Psiilocīns pēc dabas ir bāze, sāls ir psilocibīns (fosfāts). bet citi sāļi nesaņem foršus nosaukumus, jo tie dabā neveidojas". Psilohlorīds. nope. psilo....citrāts. Es domāju, ka jā, nosaukums tik un tā atbilst.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
To var izdarīt ar sēnes enzīma - 4 specifiskās triptamīna hidroksilāzes - palīdzību. Parastā ķīmija būtu neefektīva pat tad, ja veiksme ir galīgais rezultāts (tas prasītu pārāk daudz pūļu, lai iegūtu niecīgu daudzumu).
 
Top