• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

Breaking Bad Publiskā [ASV] BB kopienas grupa Messenger elementā

captain

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 19, 2023
Messages
22
Reaction score
6
Points
3
kāpēc? noklikšķiniet uz pievienoties, bet turpiniet ielādēt

OihlRN5ZuU

0OyVB65TM7
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Domāju, ka iemesls ir tāds, ka jūsu konts nav izveidots mūsu serverī (element.bbgate.com).
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Sveiki, draugi, ASV dzīvojošie BB biedri!!! Kā visiem klājas šodien? Man ir interesanti uzzināt, kas visi ir no ASV, tāpēc, kad jūs filtrējat šeit, lūdzu, veltiet brīdi sava laika un sakiet: "HELLO!!!!". Būtu jauki pulcēt domubiedru grupu, par kuriem es zinu, ka viņi ir vietējie iedzīvotāji, lai sarakstītos un pat iespējami nākotnē sadarbotos projektos, kuros mums varētu būt kopīga interese! Ar nepacietību gaidu atbildes no visiem!!!

Miers, mīlestība un palieciet drošībā tur ārā!

Pseudomicrogravity-
 
View previous replies…

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Es atrodos zemākajā 48.
 

jessejames122669

See my products
Seller
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Es strādāju ASV.
Midwest
No rietumu piekrastes, Kalifornijas un Sietlas.
Tagad dzīvoju vidus rietumos
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Hei, Jesse jades, es pats esmu Oklahomā. Patīkami iepazīties, draugs! Kāda veida narkotikas jūs lietojat, ražojat vai pārdodat? Kādas ir tavas mīļākās narkotikas?
 
View previous replies…

jessejames122669

See my products
Seller
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Ei,
Es tikko redzēju, ka mēs nevaram pateikt, kur mums ir citi saziņas veidi. Priecājos, ka to ieraudzīju, jo es to būtu izdarījusi bez domāšanas. Manā sludinājumā ir mana informācija. ja vēlaties aprunāties bez šīs saskarnes. Es vienmēr prasīšu, izmantojot eskortes šeit uz bb, bet ienīst īsziņu
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Tātad ļaujiet man saprast, vai es jūs pareizi saprotu, jūs iegādājāties visus šos prekursorus un sadedzinājāt lielāko daļu no tiem, mācoties ražot MDMA? Un jūs uzskatāt, ka zināt, ko tagad darāt, un jums būtu labāki rezultāti? Jums bija tikai viena veiksmīga sintēze? Un tā deva pāris unces laba MDMA? Vai man tas viss ir pareizi? Velns, es izklausos, it kā es būtu dīkdienis, kad izlasīju to atpakaļ, bet tas tā tiešām nav! Tikai precizēju, vai sapratu, ko tu man teici. Es noteikti apbrīnoju jūsu apņēmību un stilu! Dude, tu esi cilvēks!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Vai kādam ir izdevies veiksmīgi pievienoties šai grupai? Esmu mēģinājis vairākas reizes, izmantojot visas iespējamās terminoloģijas kombinācijas, un esmu saņēmis tikai 400 kļūdu. Esmu izlasījis visas palīdzības lapas un visas instrukcijas. Ja es atļaujos izveidot kontu noklusējuma serverī, tas neatrod ne grupu, ne serveri, bet, ja es mēģinu izmantot element.bbgate.com , element.bbgate.onion , #usa-bb-forum: element.bbgate.com utt. es saņemu kļūdu 400
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Dariet man zināmu saiti uz savu Elementa profilu, un es jūs pievienošu.
 
View previous replies…

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Jūsu profils nav izveidots mūsu serverī, tāpēc jūs nevarat iekļūt mūsu grupās.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Es mēģināju to izveidot jūsu serverī, bet, meklējot to, tas netiek atrasts. Ko man šeit vajadzētu ievietot?
ZGs3g9Fl7n
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Es saņemu šo
Nevar piekļūt mājas serverim
Pārliecinieties, ka jums ir stabils interneta savienojums, vai sazinieties ar servera administratoru.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Nekas, es iekļuvu!!! Lieliski!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Tāpēc ikvienam. Ja saņemat http 400 kļūdu, iespējams, jums ir jāiztīra DNS kešatmiņa. Tas man vienalga palīdzēja
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Vai tas kādam citam norāda, ka viņam nav atļaujas publicēt ziņojumus ASV valdē? Man tur kāds teica, ka nevienam nav atļaujas, bet es, šķiet, varu rakstīt?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
69C5ZeIP2J

Es runāju konkrēti par šo dēli. Jūs tajā neesat rakstījis, un arī neviens cits, izņemot Heizenbergu, nav rakstījis. Es runāju tieši par šo ASV konkrēto ziņojumu. Fucking dīvaini, es devos, lai iegūtu labāku kadru, kas parādīja, kur teikts, ka man nav atļaujas publicēt, un šī lapa ir pazudusi, un #ASV-bbgate. Forumā atveras 3 apakšforumi , noteikumi, saziņa par jebkuru tēmu un jautājumu atbildes savstarpēja palīdzība. Pirms 2 minūtēm tas atvērās uz ekrānšāviņu, kur nav nevienas ziņas. Narkotikas. Daudz to es domāju. Vai Mandelas efekts 🤷
 
  • Like
Reactions: vis

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Jā, tas mani mulsina par to, ko ar to darīt, ja vispār kaut ko darīt.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Es domāju, ka jūs pagaidiet dienu vai divas. Izskatās, ka cilvēks pievienojas grupai un pēc tam administrators apstiprina jūsu iespēju publicēt ziņojumus. Tā, šķiet, ir noticis manā gadījumā. Es pievienojos grupai, bet man nebija atļaujas publicēt ziņojumus, un es faktiski nevarēju redzēt nevienu ziņu. Bet nākamajā dienā tas mainījās. Varbūt, ja līdz rītdienas pēcpusdienai tas nebūs mainījies, jums būs jāsazinās, bet es domāju, ka tā būs.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Labi, paldies!
 
Top