Zāļu attīrīšana un uzlabošana

Madre

PR manager
Joined
Sep 6, 2022
Messages
58
Reaction score
130
Points
33
Pieņemsim, ka esat iegādājies produktu, kas acīmredzami izskatās ļoti netīrs un atšķaidīts. Un būs labi, ja triviālais kokaīns būs atšķaidīts ar aspirīnu vai pārtikas krītu. Tas ir bieži sastopams, un produkta atšķaidīšana galvenokārt ietekmē iedarbības stiprumu, liekot jums palielināt devu.
Taču ļoti bieži gadās arī tā, ka narkotika, ko jūs iegādājaties uz ielas, ir atšķaidīta ar kaut ko pavisam sliktu, kas var nodarīt lielu kaitējumu jūsu organismam.
Dažreiz pat klīst baumas, ka daži blēži pievieno smalki samaltu stiklu, jo viņi "ienīst narkomānus". Tas ir bieži sastopams, bet reti sastopams.
Tomēr jums ir jābūt prasmīgam, lai noteiktu vielu tīrības pakāpi un attīrīšanas metodes.

Vai varbūt pats esat pagatavojis narkotikas, bet neesat apmierināts ar to izskatu? Jūs gaidījāt baltu pulveri, bet saņēmāt brūnu, smirdīgu produktu. Vai arī esat sapņojis par lieliem, caurspīdīgiem kristāliem, bet viss, ko esat saņēmis, ir kaut kāds dzeltenīgs, nesaprotams sīkums. Protams, abos gadījumos aktīvā viela var izrādīties efektīva, un efekts būs diezgan apmierinošs personai, kas to lieto. Taču svarīgs ir ne tikai efekts, bet arī izskats! Un pēc iespējas mazāka negatīvā blakusiedarbība uz organismu! Tas ir svarīgi!
Šajā sadaļā mēs centīsimies parādīt, kā atpazīt netīro produktu, kā to notīrīt un kā to uzlabot ar improvizētiem līdzekļiem.
 

bad_coco_melon

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 11, 2023
Messages
44
Solutions
1
Reaction score
24
Points
8
Cilvēkiem ir nepieciešams attīrīt savu MDMA!

Gadu gaitā esam redzējuši tik daudz brūnā (kolas) un šampanieša (čurkas krāsas) MDMA, ka tas ir neticami!
Un pavisam nesen mēs esam redzējuši zaļu, rozā, sarkanu?, violetu stuff tā smieklīgi, jo neviens īsti neko par to saka. MDMA nav ņurdošs violets, Dieva dēļ! Nomazgājiet savu sūdus! Neviens negrib šo brūni čurājošo akmeni, kas izskatās kā klints, brāli.
 

bad_coco_melon

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 11, 2023
Messages
44
Solutions
1
Reaction score
24
Points
8
Un par to argumentu, ka cilvēkiem nepatīk junkers/viņi par viņiem pietiekami nerūpējas.
Jājebst šos cilvēkus! Mēs mīlam viņus klientus, puiši padara mūs bagātus, mazākais, ko mēs varam darīt, ir pareizi pret viņiem izturēties un apkalpot viņus. Pārdodiet viņiem labu sūdus un nesamaziniet produktu ar Beta Alanīnu, jūs, džeki, kas lielās devās rada niezi kā sūdus, Dieva dēļ. Pārdodiet tīru, nesazāģētu, nesmirdīgu, pulverveida preci, THE GOOD STUFF!

Mazliet rant, bet mums nepatīk redzēt, ka lielpilsētu narkotiku dīleri dara šādu lietu vai pavāri dara šādu lietu, lai gūtu lielāku peļņu.

Mēs varam apliecināt katram pavāram, ka peļņa pienāksies pietiekami drīz, ja jūs gatavosiet labu preci!

Vai kā to teica pats vīrs:
"Jūs un es negatavosim atkritumus. Mēs ražosim ķīmiski tīru un stabilu produktu, kas darbojas, kā norādīts reklāmā. Nekādu piemaisījumu. Neviena bērnu piena formula." - pirmā epizode.
 

Nyarlathotep

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 26, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Es neesmu pārdevējs, tikai noob ražotājs, bet es noteikti gribu paust šādu viedokli par pārdevēja un pircēja attiecībām, kādas jums ir! Diezgan iedvesmojoši, un jums ir velnišķīga taisnība!
Ja viņi piepilda mūsu kabatas, mazākais, ko mēs varam darīt, ir piedāvāt tīru, nesagrieztu materiālu!

Es tikko pabeidzu gatavot savu pirmo LSA partiju, beigās ieguvu dzeltenu pulveri, varu apstiprināt, ka tas ir LSA (UV starojumā spīd kā ņurka). Mēģināšu veikt kādu pārkristalizēšanas kārtu un iegūt to tīrāku! Es gan neesmu ķīmiķis, bet es no jauna mācos svarīgākos pamatus, piemēram, vispārējo ķīmiju un organisko ķīmiju.

Nezinu, vai jums ir pieredze ar LSA, bet es priecātos saņemt padomus!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Es tīru lielāko daļu no saņemtajiem materiāliem. Saldētavā turu pudeli ar 100% acetonu. Tajā ir dažas kaudzītes 3A molekulārā sieta. Tas neļauj tam uzkrāt ūdeni. Tas ir lēti un ļoti efektīvi. Šis ledus aukstais acetons ir lieliski piemērots metamfetamīna un kokaīna iznīcināšanai. Es ielieku to Bihnera piltuvē un uzlieju uz tās acetonu, apmēram 10 sekundes maisīju un pievienoju vakuumu. Ar to es parasti zaudēju 10-30 % svara. Ja gribu tīrīt vairāk, ielieku saldētavā pudeli ar ūdeni, un, kad tas sāk sasalt, izmantoju apmēram 2 ml/g. Gan metamfetamīns, gan kokss ļoti labi šķīst ūdenī, tāpēc jebkura lieta, kas nešķīst, ir atkritumi. Ielieciet to pyrex pīrāga bļodā uz zemas temperatūras uz degļa un pūtiet ar ventilatoru vai matu fēnu.
Tas parasti palīdz, nemainot molekulu vispār, tāpēc jūs, visticamāk, to nesabojāsiet. Kokaīns acetonā ir NELIETIŠĶI šķīstošs, tāpēc es noņemu piltuvi no kolbas un vēlreiz 2x izmetu to atpakaļ piltuvē. Jūs varat iztvaicēt acetonu un atgūt nelielu daudzumu, 1-2 %.
 

bad_coco_melon

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 11, 2023
Messages
44
Solutions
1
Reaction score
24
Points
8
Jā, lieliski, brāli, bet kas būtu, ja jums tas nebūtu jādara katru reizi, kad kaut ko saņemat? Iedomājies, cik forši būtu, ja to darītu pārdevēji.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Neatkarīgi no tā, cik labs ir jūsu materiāls, es neticēšu jums, kad jūs apgalvosiet, ka tas tāds ir, jo dīleri tik daudz bullshit par savu materiālu, ka es būtu vairāk ieintriģēts, ja viņi kaut ko nosauktu par viduvēju. Paturot to prātā, cenu kāpums kļūst mazāk attaisnojams, un tirgotājs var izspiest sevi no tirgus tikai ar to, ka viņam ir mazāk bezjēdzīga svara. Jums ir jāriskē, ka pietiekami daudz cilvēku riskē maksāt vairāk, lai tas izplatītos ar mutvārdu "atsauksmēm".

Jā, tas būtu jauki, bet es tomēr mēģināšu mazgāt, pat ja iepriekšējie pirkumi nebija jāmazgā.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Atjauninājums: 3.a molekulārais siets neizdala ūdeni no acetona. Acetons ir pietiekami mazs, lai iekļūtu sietā. Es vakar nedaudz lietoju un pamanīju, ka tas ir diezgan dzeltens, kas parasti nozīmē, ka tajā ir ūdens. Es to apskatīju.
. Par citu tēmu, es piekrītu, ka katram tirgotājam ir labākais sūds, ja jūs viņiem pajautājat. Daži cilvēki ir pat do ignorants viņi domā, ka atkritumi ir labs stuff. Es pazīstu puisi, kurš pārdod < 50 % kokaīna, kas ir sagriezts ar metamfetamīnu. Vairāki cilvēki, kurus es pazīstu, zvēr, ka tas ir lieliski. Tas ilgst stundām! Tas pat negaršo. Es to filtrēju caur Bihnera piltuvi, un tas vāji vārās. Es saņemu atpakaļ apmēram 50 %. Es varu pagatavot 70 % rīku un no tā atgūt to pašu svaru, ko es ieliku ( neskaitot SB).
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Tas ir nepareizi. 3Molekulārais siets IZSUSINA acetonu UN spirtu. Vienā vietnē bija teikts, ka tas to nedara, bet, rūpīgāk pārbaudot, c20 vietnēs teikts, ka tas to dara. Tas žāvē arī daudzas gāzes
 
View previous replies…

Nyarlathotep

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 26, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Es neatceros, kur to redzēju, droši vien kāds ķīmiķis YT, bet demonstrācijas video par etanolu viņi izmantoja 3A sietu, lai izžāvētu etanolu, kas man liek aizdomāties, vai 3A siets patiesībā uzņems NEKĀKO etanolu/acetonu, bet ne daudz, jo ūdens to aizpildīs ātrāk? Nav konkrētas idejas, tikai pieņēmumi.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Pārsteidzošā lieta par molekulāro sietu ir tā, ka tas nedarbojas kā citi žāvēšanas līdzekļi. Lielākā daļa no tiem kaut ko absorbē, bet molekulārais siets aDsorbē. Šajā neporainajā vielā ir mazi caurumiņi, un tie ir noteikta izmēra, kas ir skaitlis. 3A sieta caurumiņi ir 3 angstrēmu lielumā. Ūdens vienībā ir 3 molekulas, 2H un O. Tā diametrs ir ļoti tuvu 3 ūm, un tā iekļūst caurumos un iesprūst. Molekulārā līmenī. Viss, kas ir lielāks par 3 μm, nevar iekļūt sietā. Jums ir jāizvēlas siets atbilstoši ķīmiskajai vielai, ko vēlaties noņemt, lielāki skaitļi varētu iegūt amonjaku no spirta vai acetonu no DMF. Molekulārais siets dehidrēs silikagelu.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
3 A molekulārie sieti adsorbē He, Ne, Ar, H2, O2, N2, H2O, CO, NH3.
4 A molekulārie sieti adsorbē Kr, Xe, CO2, SO2, H2S, CS2, CH4, acetonitrilu, fromīnskābi, n-butanolu, n-propanolu, etanolu un dažas citas organiskās vielas.
CO2 žāvēšanai nepieciešams 3 A molekulārais siets.

Mazliet kaut ko redzēju, sniopojot tīmeklī.
 

Nyarlathotep

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 26, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Tā ir patiešām interesanta informācija! Paldies par skaidrojumiem!
 

Novator

Resident
Joined
Oct 30, 2021
Messages
39
Reaction score
800
Points
83
Lūdzu, ņemiet vērā:

Ir arī mikronu filtri šļircēm.
Bet tas ir atsevišķs temats. Mikronu filtrus apskatīšu vēlāk.
 
Last edited:
Top