Putins pastāstīja par tikšanos ar Durovu

ShootOuts

Don't buy from me
New Member
Language
🇪🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
YtKiMFdpq5

Krievijas prezidents Vladimirs Putins, atbildot uz Austrumu ekonomikas foruma dalībnieku jautājumiem, teica, ka reiz ticies ar Telegram dibinātāju Pāvelu Durovu. Kā ziņo RBC, tas noticis Maskavā.
"Es tikos ar Durova kungu vienreiz Maskavā pirms daudziem gadiem, viņš vienkārši runāja par saviem plāniem - es regulāri tiekos ar uzņēmējiem. Un tā viņš arī bija vienā no tikšanās reizēm, tas bija Kremlī, neatceros, kad, bet pirms daudziem gadiem," sacīja Putins.
Valsts vadītājs arī noliedza baumas, ka viņš dažas dienas pirms uzņēmēja aizturēšanas Parīzē esot ticies ar Durovu. Toreiz viņi Baku bija ieradušies vienlaicīgi: Telegram vadītājs bija privātā vizītē, bet Putins - valsts vizītē.
"Mēs ar viņu nekad neesam uzturējuši kontaktus, kāpēc mums būtu jātiekas Baku? Es pat nezināju, ka viņš tur bija. Es vispār pieņēmu, ka viņš dzīvo Maskavā," uzsvēra Putins.
Komentējot iespējamās turpmākās tikšanās, Krievijas līderis izteica pieņēmumu, ka, ja Durovam būtu šāda vēlme, Putins būtu atradis laiku savā grafikā, taču viņš arī neko nezina par paša miljardiera vēlmi.
Runājot par pašu vēstneša dibinātāja kriminālvajāšanas faktu, Putins norādīja, ka Krievijai nav nekādu pretenziju pret Telegram. Tajā pašā laikā tās ir daudzām citām valstīm, kas saistīts ar aplikācijas popularitāti cilvēku un struktūru vidū, "kas ar savu darbību var nodarīt kaitējumu." Vienlaikus, pēc prezidenta domām, "visas šāda veida platformas ir vainīgas", un, tā kā Francijas varas iestādes nolēma saukt pie kriminālatbildības Durovu, tad "ir nepieciešams to pašu darīt arī ar citām".
 
Top