Piridīns

xoxorthadox

Don't buy from me
New Member
Joined
May 7, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Piridīns Tas ir viegli uzliesmojošs, vāji sārmains, ar ūdeni sajaucams šķidrums ar izteiktu, nepatīkamu zivīm līdzīgu smaržu. Lielākoties to ir vienkārši pagatavot kā tiem, kam nav viegli pieejami šādi prekursori. Šis ir īss izklāsts par piridīna ražošanu.
Niacīns + vara hromīts = (dekarboksalācija) no niacīna = piridīns. Pašlaik esmu savācis visu nepieciešamo vara hromīta pagatavošanai. bet man ir jāsagatavo alumīnija di-hromīts un uz tā bāzes jāsagatavo alumīnija hromīts, tad es varu sākt vara hromīta ražošanu. Es publicēšu vairāk, kad man būs atjaunināta informācija par progresu. jebkādi jautājumi vai ieteikumi, vai pat idejas, lai iegūtu piridīnu, lūdzu, atstājiet komentāru. Tur, kur es esmu, piridīns ir II saraksta reglamentēta un uzraudzīta ķīmiska viela...
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Apbrīnojams. Ko viņi ieplānos nākamajā :). Es drīzumā gatavoju piridīnu kā daļu no talidomīda (kas ir mazpazīstama izklaides narkotika, kas vairāk pazīstama ar savu teratogēno iedarbību) izgatavošanas. Man ir pieejams kālija dihromāts, bet tikpat labi var izmantot daudz pieejamāku vara karbonātu. Tāpat kā NileRed:
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Tāpēc es veicu savu piridīna sintēzi ar neviennozīmīgiem rezultātiem. Reaģentu pieejamības dēļ es izvēlējos destruktīvo niacīna dekarboksilēšanu ar karstuma palīdzību, par katalizatoru izmantojot vara hlorīdu. Acīmredzot, izmantojot vara hromītu, iegūst labāku iznākumu, bet tā vietā, lai nedēļām ilgi ķertos pie ideāla katalizatora, es to izdarīju vienkāršā, lētā un pieejamā veidā.

Viss noritēja gludi, bet es noteikti pārkarsēju reakcijas masu un, esot nepacietīgs, zaudēju lielu produkta daudzumu. Destilācijas iekārta bija pārpildīta ar tvaikiem, un lielākā daļa no tiem izplūda, nekondensējoties (skatīt attēlu). Tāpēc es to darīšu vēlreiz ar lielāku piesardzību, kad sildīšu.

Es tomēr savāku jauku nelielu iznākumu neapstrādāta, neattīrīta, dzeltena piridīna veidā, ko tad pārdestilēju zirneklī, pirmo dzelteno daļu no gaistošākiem piemaisījumiem destilētajā šķidrumā izmetu, bet pārējo apstrādāju ar svaigi izžāvētu magnija sulfātu. Rezultāts bija jauks, dzidrs, bezūdens piridīns. Iznākums bija tikpat briesmīgs kā smarža, bet man ir pietiekami daudz nākamajam izmēģinājumam.
 

Attachments

  • T9nxr45yHm.JPG
    T9nxr45yHm.JPG
    3 MB · Views: 785
  • OqS8BmpXiG.JPG
    OqS8BmpXiG.JPG
    2.2 MB · Views: 744
Top