Jautājums par amīniem 1-fenil-2-nitropropēna sintēzei?

tucosalamanca

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 24, 2022
Messages
3
Reaction score
1
Points
1
Esmu meklējis veidus, kā pagatavot turpmāk uzskaitītās ķīmiskās vielas. redzu, ka ir iespējams izmantot dažādus amīnus, bet varbūt vispirms: vai ir kāda sakarība starp dažādiem amīniem un iznākumiem? un vai ir iespējams tos aizstāt ar kādu citu primāro amīnu, kas nav uzskaitīts šajā tēmā?

un otrais jautājums, vai kāds no šeit esošajiem zina, kā kādu no tiem izgatavot, vai vēl labāk, vai kāds no šeit esošajiem tos ir izgatavojis?

cik es saprotu: cikloheksilamīns - galvenais ceļš ir anilīna pilnīga hidrogenēšana, izmantojot kādu katalizatoru uz kobalta vai niķeļa bāzes. kā to varētu izdarīt?

kā es saprotu: N-butilamīns - to iegūst, reaģējot amonjakam un spirtiem pār alumīnija oksīdu. Kā tas darbojas?

Ir ļoti daudz vietņu, kas "izskaidro" sintēzi, bet tās īsti neko neizskaidro. tajās ir uzskaitīti reaģenti, un dažās ir parādīti reakcijas shēmas aprēķini. tāpēc kā pēdējo iespēju es izstaigāju dažādus forumus un pat nosūtīju e-pastu savam vecajam koledžas ķīmijas skolotājam, lai pajautātu. un līdz šim neviens nezina? ceru, ka kādam no šeit esošajiem ir atbilde? iepriekš paldies.
 

Mclssmxxl

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 28, 2022
Messages
74
Reaction score
32
Points
18
Es nevaru runāt par amīnu sintēzi, bet galvenais iznākuma virzītājspēks, ja ir atbilstošs katalizators,primārais amīns, kas, kā jūs zināt, 100% katalizēz reakciju(jūsu uzskaitītie 2), ir ūdens atdalīšana.
Vienkāršāk sakot, reakcija ir atgriezeniska, un, jo vairāk ūdens tiek izņemts no sistēmas, jo vairāk reakcija virzās uz to, lai iegūtu vairāk stirola.Neizņemot reakcijā radušos ūdeni, maksimālais teorētiskais iznākums ir 50 %.
Vismaz, cik man zināms.Ja kāds no lielajiem ekspertiem zina ko citu, lūdzu, zvaniet.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Kāpēc nepieciešams sintezēt šos amīnus?

Tie ir viegli pieejami, vieglāk ir iegādāties gatavus katalizatorus Henrija reakcijai.

Ja ir grūtības ar cikloheksilamīnu vai butilamīnu, tad var izmantot bezūdens amonija acetātu.
 

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 16, 2023
Messages
104
Reaction score
65
Points
28
Nekas nav viegli pieejams! Apkārt šīm daļām ! Govt tik pilns baiļu. Tāpēc tagad es nolemju vai nu izgatavot, (bezūdens amonija acetātu, vai atšķaidītu ūdeni saturošu metilamīnu).
Ko jūs iesakāt?
 
View previous replies…

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Lūdzu, izlasiet par to sintēzes tēmu un komentāru sadaļu. Jūsu jautājumi jau ir uzdoti un uz tiem ir sniegtas atbildes.
 
Last edited:

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 16, 2023
Messages
104
Reaction score
65
Points
28
1. Butilamīns
2. Cikloheksamīns
3. Metilamīns
4. (Bezūdens) Amonija acetāts.
5.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
5. Es tā nedomāju, metilamīns ir diezgan vāja Lūisa bāze. Tas ir tikai teorētisks pieņēmums.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Labdien, es nevaru pateikt, ko tieši, bet es domāju, ka jā.
Jā, bet esiet gatavs, ka iznākums būs zems
Kā teica @HIGGS BOSSON, ir vērts tos iegādāties. Tas ir pamatots ar jūsu sintēzes komerciālo dzīvotspēju. Jūs no nitrosavienojuma izgatavosiet amīnu, lai reducētu citu nitrosavienojumu %) Citu amīnu sintēzes prasa vairākas reakcijas un aizņem daudz laika un reaģentu. Piemēram, n-butilamīna sintēze.

0FlcyKesxm


Turklāt jums ir vajadzīga augstspiediena iekārta

Kādu skaidrojumu jūs meklējat? Ir skaidri uzrakstīta pamācība ar reaģentu, iekārtu un manipulāciju sarakstiem. Turklāt ir sintēzes video! Vai esat redzējuši tīmekļa vietnes ar P2NP sintēzes video? Es esmu pārliecināts - nē. Es tiešām nesaprotu jūsu vilšanos un to, ko jūs meklējat. Vai jums vajag, lai kāds to sintezē jūsu vietā un jūs par to vienkārši sakāt "paldies"?

 
Top