Jautājums Kopienai

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Šajā forumā ir īsta zāļu sintēzes atbalstīta kopiena, ko esmu ievērojis. Vai daudzi no jums ir legāli universitātes izglītību ieguvuši ķīmiķi? Cietie hobijisti? Cik lielas investīcijas kādam būtu nepieciešamas, lai iegādātos aprīkojumu kailām pamata laboratorijai (varbūt tādai, kurā varētu sintezēt vairāk nekā vienu narkotiku) Es grasos sākt iedziļināties dažās vienkāršās receptēs un redzēt, vai es domāju, ka es varētu to izdarīt.

Props visiem jums puiši. Es uzskatu, ka tas ir tik aizraujoši, ka jūs spējat sajaukt dažas ķimikālijas kopā, lai izgatavotu mums visiem patīkamās narkotikas. Jūs esat sava veida kā burvji (No cilvēka, kuram ir bijusi tikai viena koledžas ķīmijas klase, kuru bija grūti iziet).
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Ieguldījumu apjoms var būt minimāls. Viss ir atkarīgs no tā, ko sintezējat un kādos daudzumos plānojat ražot.
Piemēram, lai sintezētu mefedronu nelielos daudzumos, jums būs nepieciešami tikai daži stikla trauki, citas iekārtas nav nepieciešamas. Bet, ja plānojat ražot 100 kg mefedrona nedēļā, jums nāksies izšķirties par dārgu aprīkojumu.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
Godīgi sakot, es vienkārši ik pēc gada vai diviem iegūstu jaunu hiperfiksāciju, un šī ir mana pašreizējā ^^;

man vēl nav stikla trauku vai prekursoru, jo esmu bez naudas, bet strādāju pie tā. es tikko izgāju vidusskolas ķīmijas vidusskolu. man nekad nav bijusi interese par to (vai man tas nekad nav labi padevies) līdz pat nesenam laikam. godīgi sakot, lietas, kas vajadzīgas narkotiku izgatavošanai, nav tik dārgas, man vienkārši ir citas lietas, kas man vajadzīgas vairāk rn lol.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Ļoti interesanti... Esmu aplūkojis iepirkumu sarakstu. Vismaz man ir labs avots, ja man rastos jautājumi!
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Heizenberga kungs, protams, to paveica. Tas ir atkarīgs no tā, ko jūs vēlaties darīt. Spoileris, jūs, visticamāk, netaisīsiet LSD, ja vispār kādreiz - tāpat kā mēs visi pārējie, bez nopietniem ieguldījumiem iekārtās, pūlēm, laikā un naudā, un es gribu teikt, ka pat tad tas nav viegls uzdevums. Jūs, iespējams, varat iegūt visu nepieciešamo, tostarp stikla traukus un laboratorijas aprīkojumu, lai izgatavotu jebko, ko vēlaties (saprāta robežās), kā arī iegādāties nepieciešamos prekursorus, lai koncentrētos uz 20 g amfetamīna partijām un sāktu darbu par 500 ASV dolāriem vai mazāk, un šajā cenā, iespējams, ietilpst arī pirmās sastāvdaļu kravas sabojāšana neveiksmīgiem mēģinājumiem, un jums vēl var palikt sīknaudas, iespējams, atkarībā no jūsu produktu avota un izvēlētā maršruta.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Tātad amfetamīna pagatavošanai jābūt sava veida mākslai, ja jūs, visticamāk, sabojāsiet savu pirmo partiju? Vai nav vienkārša pavārgrāmatas recepte?
 

jessejames122669

See my products
Seller
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Atkarīgs no maršruta. Ja darbojas efedrīna konversija, es varēju izveidot tieši ar sākumu. tas bija 90. gadu sākumā. Kad tabletes bija viegli. es mēdzu ieiet cosco wulitjout dalības un piepildīt grozs. tukšs viņu plauktos. Anhidrīzais amonijs var kaitēt jums, ejot pa šo ceļu.
Prop maršruti ir sarežģītāki
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
"Tā ir māksla, White kungs! Jūs esat mākslinieks! .... Paldies, Jesse, priecājos, ka tu to apstiprini...."
Jā... plāno sabojāt dažas partijas, un, ja nē... nu, sūdi, tagad tu esi vīrs, draugs...

Amfetamīns ir ļoti vienkāršs, ciktāl tas attiecas uz vienkāršu sintēzi. Tikai nedaudz grūtāk nekā PSE pārvērst metā... šie puiši videoklipos to padara līdzīgu putraimu bļodai. Es nevaru teikt par sevi, vēl, bet ielieciet mani treneris! Kad tu uzņēmies grūto uzdevumu iemācīties izgatavot metamfetamīnu, tu nedomāji, ka tas būs tik vienkārši, kā dažas stundas vārīt PSE hidrodijskābes (lai kas tas būtu) šķīdumā.... a/b ekstrakts, burbuļot HCl gāzi, savākt sāli un izmazgāt to ar acetonu. Diez vai ķīmija, vai ne? Lai to panāktu, ir jāveic vairāki soļi, ir jāiegulda zināms darbs un risks, mīļais kungs, salieciet kopā RP un I2, nedaudz pagatavojiet un pievienojiet vienādu porciju ūdens, tur ir jūsu HI skābe... Nedaudz no tā un mazliet no tā, pietiekami vienkārši, vai ne?. Iespējams, sākumā jums tas neizdosies, visticamāk, neizdosies - tāpēc gaidiet to. Acīmredzot pat apmācītiem ekspertiem parasti neizdodas eksperimentēt pirmo reizi. Varu apliecināt, ka tas NAV grūti, ja protat precīzi novērst problēmas un mācīties no kļūdām drošā veidā. Ja esat pašmācītājs, tāpat kā es, esiet pacietīgs un neatlaidīgs. Galvenokārt esiet droši. Nekam no tā nebūs nozīmes pēc tam, kad sadedzināsiet savu mantu un nokļūsiet cietumā vai būsiet miris. Ejiet savā tempā un dzīvojiet, lai mācītos vēl vienu dienu.

Mans padoms: vispirms praktizējieties "pārtikas ķīmijā". Ne velti viņus sauc par pavāriem un pavāriem. Iemācies prasmīgi pagatavot dažus ēdienus, neko nesadedzinot un nevienam nenodarīt pāri. Rūpīgi studējiet organisko ķīmiju, apgūstiet paņēmienus, skatieties video, lasiet, lasiet, lasiet! Iepazīstieties ar terminoloģiju. Sāciet ar maziem un vienkāršiem darbiem un praktizējiet dažas lietas. Zelta raktuve ir tad, kad kāds vienkāršiem vārdiem izskaidro, kas patiesībā notiek konkrētā reakcijas posmā, zinātnisko pamatojumu - kas notiek, kas mainījies? Kā? Kāpēc? Izprast maģiju, iemantot to, padarīt to par savu un pēc tam izpildīt to pašam. Kādā citā ierakstā es redzēju, ka kāds šeit rakstīto nosauca par "akmens laikmeta ķīmiju", kas ir novecojusi un lielākajai daļai nelietderīga, bet izklaidējoša. Es domāju, nu, labi, dodieties atpakaļ uz savu superlaboratoriju un nospiediet "START" pogu savam sīkumam. Mums pārējiem: Ļaujiet māksliniekiem gleznot. Kad tava stulba civilizācija sabruks pati sevī un tu nespēsi izdomāt, kā atkal ieslēgt elektrību vai dabūt vairs prekursorus no Ķīnas. Dinozauri būs ārpus pērkona negaisa.

Hamiltona epizode ar Festeru velna tērpā un MDMA šefpavāru ar parūku. Foršāk nekā spilvena otrā pusē, ja jūs man jautājat! Sākot no nulles, 15-20 soļu attālumā, varbūt vairāk, un izmantojot tikai veikalā pirktus priekšmetus, lai saražotu ~ 100 g laba, tīra produkta. Ko? Apbrīnojami... magic.... Māksla! ......... Vai jums nav jautri?
 
Top