Jautājums - rekristalizācija

noMercyy

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 21, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Vai kāds var paskaidrot, kāpēc 3cmc pēc pārkristalizēšanas īsā laikā kļūst balts un kā es varu iegūt pastāvīgus stikla izskata kristālus? es mēģināju ipa, acetonā un tikai ūdenī. Rezultāti ir ļoti apmierinoši, bet galvenā problēma ir tā, ka laika gaitā rodas baltā krāsa. Nākamā problēma ir brūngani plankumi kristālu virspusē. Vai kādam ir kāds risinājums/padoms? Es izlasīju visu tēmu par 4mmc kristalizāciju, bet neatradu nekādu palīdzību.
 

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
Pirmais. Vai jūs vispirms izmantojāt filtrpapīru un filtrēšanu, lai atbrīvotos no visiem matiem un atkritumiem?

Otrkārt. Cik ātri jūs veicat pārkristalizēšanu? Es ievēroju, kad parasti strādājot ar amīniem vai pat 4mmc. Pēc vairākkārtējas pārkristalizēšanas galīgajā tie var būt balti. Bet, lai no cukura kļūtu par stiklu. Es eju lēni. Piemēram, nedēļām/mēnešiem ..

Ps Es arī biju veicis vairākas pārkristalizāciju no dh20, kā arī bija gandrīz redzams caur mdma.the šķīdinātājs bija skaidrs koncentrēts... pārkristalizāciju pēc acetona vai etanola brūns atkal parādījās... ņemiet to, ko jūs vēlaties ar amīniem
 

AgamemnonFromTroy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 19, 2024
Messages
75
Reaction score
49
Points
18
Es gribētu piebilst vēl kaut ko pie šī jautājuma. Veicot eksperimentus, es pamanīju, ka 4mmc mēdz vilcināties nogulsnēties un kristalizēties, tas var būt metilamīna pārpalikuma vai citu blakusreakciju produktu dēļ, bet jebkurā gadījumā kaut kādu iemeslu dēļ es atklāju, ka, atstājot to vēsākā vietā, piemēram, ledusskapī, tiek veicināta kristalizācija.
 

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
Bet, kad es eju lēni, tas padara skaidrus lielus akmeņus
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Kristalizācijas šķīduma atliekas izžūst uz kristāliem, tāpēc kristalizējas produkta atliekas nelielas virsmas pulvera veidā. Lai pilnībā noņemtu kristalizācijas šķīdumu, rūpīgi jānoskalo ar sausiem acetona kristāliem. Acetonam jābūt ļoti aukstam, lai izvairītos no kristālu virsmas izšķīdināšanas. Kristāla žāvēšana būs labāka vakuuma apstākļos (piemēram, izmantojot eksikatoru).
 
Top