• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

Cocaine MDMA Marijuana Methamphetamine Anketa amerikāņiem

Have you or someone who isn't you but you know bought drugs from a dark market vendor in the past?

  • NO

  • Yes, it was from an individual who contacted me via the internet

  • Yes, it was from an individual who I contacted via the internet

  • Yes, it was from a dark marketplace that had several vendors of drugs ( ie Silk Road, Alpha bay, ect

  • Yes, it was from a website offering research chemicals or scheduled drugs

  • Yes it was from a P2P selling site like Craigslist, Etsy, Ebay, ect.

  • I have tried but my money was stolen / no one ever responded.


Results are only viewable after voting.

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,417
Solutions
4
Reaction score
968
Points
113
Deals
1
Es cenšos sagatavot tirgus analīzi par narkotiku melnā tirgus tirdzniecību Amerikas Savienotajās Valstīs. Es varu iegūt zināmu informāciju no valdības grupām un tīmekļa vietnēm, piemēram, aplēses par melnā tirgus darījumu vērtību Amerikas Savienotajās Valstīs un tirgiem, kas ir konfiscēti un vai par kuriem ir ierosinātas krimināllietas, taču tas man sniedz tikai ļoti pamatinformāciju, bet tirgus analīzei ir nepieciešama ļoti specifiska informācija.
Šīs aptaujas laikā neviens netiks rūpīgi pārbaudīts, pamatojoties uz viņa atbildēm vai informāciju, ar kuru viņš izvēlēsies dalīties. Es neveicu atbilžu reģistrēšanu un neklasificēju tās lielākā mērā nekā tas, ko jūs varat redzēt šeit. Es meklēju veidus, kā uzlabot šīs vietnes funkcionalitāti amerikāņiem, un jebkurš progress, kas tiks panākts šā mērķa sasniegšanā, būs izdevīgs ikvienam šajā vietnē. Ja jums ir kāds stāsts, ko pastāstīt, vai pieredze, ar ko dalīties, noteikti jūtieties brīvi. Es gribētu uzzināt;
Vai bijāt apmierināts ar pirkumu?
Vai jums šķita, ka cena bija zema, godīga, dārga?
Kādu tirgus vietni jūs izmantojāt?
Kādas narkotikas iegādājāties?
Kādi, jūsuprāt, ir šķēršļi, lai izmantotu tumšo tīmekli narkotiku pirkšanai un pārdošanai?
Kas jums varētu palīdzēt justies ērtāk, iegādājoties vai pārdodot narkotikas šādā veidā?
Šī aptauja un jebkura informācija vai pieredze, ar kuru vēlaties dalīties, protams, ir anonīma un brīvprātīga. Sākumā es
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,417
Solutions
4
Reaction score
968
Points
113
Deals
1
Vai iepriekš esat iegādājies narkotikas no tumšā tīmekļa tirgus?
No šīs vietnes esmu iegādājies kokaīnu, ekstazī, alprazolāmu, metamfetamīnu un oksikodonu. Esmu arī pāris reizes iegādājies krekas no personas vietnē Reddit un harmalīna hcl no Amazon.

Vai, jūsuprāt, cena bija zema, godīga, dārga?
Lielākoties zema, dažas es sauktu par godīgām.

kādu tirgus vietni jūs izmantojāt?
Skatīt 1. jautājumu
Kādas narkotikas jūs iegādājāties?
Skatīt 1. jautājumu
Kādi, jūsuprāt, ir šķēršļi... ?
Tas, ka nav nekādu standartu attiecībā uz pasta sūtījumu iepakojumu. Kādas citas personas kļūda var maksāt man brīvību. Nepietiekamas zināšanas par kriptovalūtu un to, kā to izmantot anonīmi un droši.
Kas jums varētu likt justies ērtāk, ja jūs vēlaties iegādāties vai pārdot narkotikas šādā veidā?
Nāves pilieni noteikti. Labāka izglītība par tumšo tīmekli.
 

VeniuviusVespa

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 30, 2023
Messages
13
Reaction score
8
Points
3
Esmu iegādājies visu no visur.
DNM cenas parasti ir godīgas vai zemas, citur tās ir no godīgām līdz sašutumu izraisošām.
Kādi, jūsuprāt, ir šķēršļi... ?
Galvenokārt tas, ka praktiski nav iespējams pateikt, vai mazie pārdevēji, kuriem nav daudz ieroču, tagad pēkšņi ir policija vai nav.
Kas jums varētu likt justies ērtāk, pērkot vai pārdodot narkotikas šādā veidā?
Arī es gribētu vairāk mirušo pilienu, neskatoties uz to, ka stundas laikā no manis nav iespējams nevienu atrast.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,417
Solutions
4
Reaction score
968
Points
113
Deals
1
Tās noteikti ir nopietnas bažas, bet jums tam ir jābūt gataviem. Jums ir nepieciešama vieta, kur to nosūtīt, kas nav izsekojama līdz jums. Ir vairāki veidi, kā to panākt. Es neesmu gatavs jums pastāstīt, kā es to daru tieši tagad, man ir rūpīgi jāapsver šī valoda. Padarīt to neskaidru, bet interpretējamu.
 

zaners

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 13, 2023
Messages
45
Reaction score
7
Points
8
Vai esat iegādājies narkotikas no tumšā tīmekļa tirgus... jā, pētniecības ķimikālijas, piemēram, diklauzapāms, klonzolams, eitzolams... dažādi steroīdi... izmantoti sponsori no vietnēm par brotherhoodofpain, un daži e-pasti, kas pārdod raws...izpētes ķīmijas vietnes, kuras es izmantoju, vēršas pie krāpniekiem, piemēram, gulfchems


Vai jums šķiet, ka cena bija zema, godīga, dārga... jā, no vairuma piegādātāju.



Kas varētu likt jums justies ērtāk, pērkot vai pārdodot narkotikas šādā veidā... dead drops, iespējams, ir labākais veids man
.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
247
Points
43
Vai jums šķita, ka cena ir zema, godīga,dārga?
Cena bija tāda, kādu es gaidīju, bet kvalitāte, klientu apkalpošana un steiga bija lieliska. Tomēr bija grūti iemācīties, kā to visu izdarīt.
Kādu tirgus vietni jūs izmantojāt?
Mans pirmais tirgus bija Agora, šķiet, 2014. gadā.
Kādas narkotikas jūs iegādājāties?
Presēto adderall un dažreiz benzo vai opiātus.
Kādi, jūsuprāt, ir šķēršļi, lai izmantotu tumšo tīmekli narkotiku pirkšanai un pārdošanai?
Kriptovalūtu apguve, piemēram, pirkšana un sūtīšana. PGP, kā arī Tor kopumā. Ir grūti atcerēties visas grūtības, bet atceros, ka sākumā bija grūti
Kas tev varētu palīdzēt justies ērtāk, pērkot vai pārdodot narkotikas šādā veidā?
Esmu jau kādu laiku bijis apkārt. Es jūtos ērti. Es vēlētos, lai tad, kad es sāku, es zinātu par pieejamajiem ceļvežiem, kas ir pieejami
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
247
Points
43
Es uzzināju par tirgiem, kad uzzināju par bitcoin. Tajā laikā, ja jūs google meklējumos ievadījāt bitcoin, silkroad bija viens no galvenajiem meklēšanas rezultātiem. Mans pirmais perhase bija no Agora 20. gados. Es saņēmu dažus perkus. Papildus dažām zālēm, ko es dabūju uz vietas, un īsam tramadola pirkšanas posmam no Indijas es vienmēr esmu izmantojis darnet tirgus.
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Manas atbildes būs, pirms es atradu Breaking Bad vietni:

Vai jūs bijāt apmierināts ar pirkumu? Dažreiz absolūti! Citos gadījumos mani pilnībā aprāva.
Vai jums šķita, ka cena bija zema, godīga,dārga? Cena vienmēr bija godīga vai dārga. Nekad nebija lēta.
Kādu tirgus vietni jūs izmantojāt? Man, es pat neatceros. tas bija pēc tam, kad Silk Road tika slēgts.
Kādas narkotikas jūs iegādājāties? Koksu, spīduma pastu, MDMA.
Kādi, tavuprāt, ir šķēršļi, lai izmantotu tumšo tīmekli narkotiku pirkšanai pārdošanai? mīlu šo jautājumu. TOR bija nomācoša maza kuce. VPN ir tik lēni. Instagaram ir tik daudz "vieglāk", lai gan es nekad neesmu veiksmīgi iegādājies narkotikas, izmantojot Instatagram, neskatoties uz visiem ziņu ziņojumiem.
Kas varētu likt jums justies ērtāk, pērkot vai pārdodot narkotikas šādā veidā? Tātad Escrow ir milzīgs!!! Es domāju, ka tā ir īstā atšķirība šeit man.

Pēdējo reizi, kad mani apkrāpa, es teicu - NEKAD VĒTĀK. Tas ir, kad es nolemju pats ražot MDMA. Kāds ceļojums. Cieņu visiem ķīmiķiem tur, ka es tagad varu uzskatīt sevi kaut arī zemākā pakāpiena

Tagad, kad atradu Breaking Bad vietni:

Vai jūs bijāt apmierināts ar savu pirkumu? Atkal trāpīja vai trūka. Pašlaik es esmu rollin bumbiņas off daži MDMA mazo partiju ražoti labajā 'ol ASV. Tagad persona pirms tam, man bija nepieciešams veikt pietiekami daudz, lai nogalinātu zirgu, lai just kaut ko.
Vai jums šķita, ka cena bija zema, godīga,dārga? ļoti godīga.
Kādu tirgus vietni jūs izmantojāt? pagaidām tikai BB.
Kādas zāles jūs saņēmāt? Man patīk MDMA. Tas teica, šodien sēdēja blakus puisis, kurš žēlojās, ka viņš nevar labu kokaīnu. Es teicu, labi, dodiet man savu #, es varētu palīdzēt.
Kādi, tavuprāt, ir šķēršļi, lai izmantotu tumšo tīklu narkotiku pirkšanai un pārdošanai? Es domāju, ka tas ir jādara pēc iespējas drošāk un soli pa solim. Iegādājieties VPN, TOR, bitcoin. Šī vietne tam ir lieliska, bet es nedomāju, ka tik un tā ir apkopojusi visu patiesā konsolidētā soli pa solim pārbaudes sarakstā ar saitēm.
Kas varētu likt jums justies ērtāk, pērkot o. r pārdodot narkotikas šādā veidā? Tas viss ir par Escrow. Tas ir spēles mainītājs. Plus "uzticamo pārdevēju" anonīma testēšana Un atbildes reāllaikā uz jautājumiem un bažām. BB administratori vienmēr ir bijuši ļoti atsaucīgi un cilvēcīgi.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,417
Solutions
4
Reaction score
968
Points
113
Deals
1
Es gribēju 5o saņemt šo atpakaļ uz nesenajiem pavedieniem, jo 7 atbildes nav zinātniski nozīmīgs .un tā ir 6 nedēļas, kopš bija respompnse
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
89
Reaction score
72
Points
18
Deals
18
Protams, es esmu iegādājies kolas, ksenus, H, ledus. Cenas lielākoties ir bijušas godīgas, atkarībā no kvalitātes. H vienmēr ir bijis pārlieku dārgs šajā tirgū un Torzon ASV, un liela daļa no tā vai nu nav bijusi izcilas kvalitātes, vai arī, kā Torzon gadījumā, vai nu vispār nav bijis pozitīvs H tests, un lielākajai daļai bija fent. Vienīgais īstais xans, ko es esmu atradis, un mana definīcija par īsto ir kaut kas no faktiskas aptiekas un pēc faktiskās farmaceitiskās kvalitātes definīcijas, kas nozīmē, ka tas atbilst noteiktiem kritērijiem, par ko, šķiet, ir vajadzīga lielāka izglītība. Šeit man rodas viens šķērslis. ASV un liela daļa pasaules šobrīd ir karā (ko tās būtībā sāka) ar laboratorijā ražotiem produktiem, piemēram, fent un presētiem medikamentiem, neatkarīgi no tā, vai tajos tas ir vai nav, jo tas pievērš negatīvu uzmanību jebkurai vietai, kur tas tiek pirkts un pārdots. Tagad īstiem vai viltotiem produktiem vairs nav nozīmes. Ikviens, kas pērk produktu no pārdevēja tirgū, piemēram, BB, varētu būt LE meklē nepieciešamos pierādījumus, lai lēnām sagrautu visus tirgus, piemēram, silkroad, nemesis utt. Nav arī pietiekami pieejama izglītība tiem, kas vēlas droši iegādāties produktus, protams, informācija ir tur, bet tāpēc, ka jebkurš jauns var iegādāties, pārdevējs nav ne jausmas, vai viņi ir veikuši jebkādu pētījumu vispār, vai arī viņi tikko nosūtīja BC tieši no crypto.com kontu viņi tikko iegādājās pirms 10 minūtēm ar savu debetkarti. Tāpēc BC atļaušana kļūst apšaubāma. Ja XMR būtu izmantotā kriptonauda, tad pircējam būtu vismaz jāapgūst XMR drošas iegūšanas un lietošanas pamati, un tas, ka viņš vismaz ir veltījis laiku, lai apgūtu pietiekami daudz, lai samazinātu risku, liktu man justies drošāk. Arī izglītība par tails os, whonix un citu šādu drošāku sistēmu izmantošanu, lai piekļūtu darkweb. Attiecībā uz pārdevējiem, kā jau iepriekš teica Frits, iepakojuma standartiem vajadzētu būt ārkārtīgi svarīgiem visiem. Kāpēc papildus maksāt par slepenību? Sūtiet to slepeni vai nesūtiet to vispār, man tas liecina tikai par to, ka esat alkatīgs, slinks vai abi, un jums ir vienalga, vai pircējs ir pakļauts riskam, ja vien jūs, pārdevējs, esat drošībā. Tad vēl ir dati. DM ir šifrēts, bet kāpēc neizmantot arī privātās atslēgas, veicot pirkumu un ievietojot informāciju par adresi? Ja tā netiek dzēsta 90 dienas, tad tam vajadzētu būt preventīvam pasākumam. Esmu izmantojis BB un Torzon, un Torzon ir pienācīgs standarts attiecībā uz sensitīvu informāciju, piemēram, adresi, uz kuru tiek sūtīts produkts. Nobeiguma domas par jautājumu, kas man ļautu justies drošāk par visu iepriekš minēto? Ja pēc jebkura darījuma noslēgšanas, kad abas puses ir apmierinātas ar iznākumu un tas ir noslēgts, tad KĀPĒC vispār glabāt datus? Opsec bažas, darījums noslēgts, darījums pabeigts, šim ziņojumam vajadzētu pašiznīcināties. Es neierakstu nekādus datus par tiem, kas pērk no manis, un, kad saņemu sūtījumu, tas tiek sadedzināts, nevis izmests atkritumos. Man patiešām patīk BB kā forums un tirgus, tomēr vienmēr var veikt uzlabojumus, ja nepieciešams, lai visi šeit būtu pēc iespējas drošāki.
 
Top