Question Jautājumi ķīniešu piegādātājiem

blacky2340

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 28, 2023
Messages
37
Reaction score
26
Points
18
Pirkšana no Ķīnas teorētiski izklausās pārsteidzoši, ja neskaita garākos piegādes termiņus. Tagad man ir daži jautājumi.
  1. Ko nozīmē noliktava Polijā vai citās valstīs?
    Pieņemsim, ka es vēlos pasūtīt kontrolējamu vielu, piemēram, nātrija borohidrīdu vai pregabalīnu, uz adresi Polijā.
    Kā tas notiek pēc maksājuma veikšanas? Vai jūs sūtāt produktu no Ķīnas uz minēto noliktavu, piemēram, Polijā, un pēc tam to atkal nosūtāt uz klienta adresi iekšzemē, vai arī produkts jau ir Polijā un tiek nosūtīts tieši klientam?
  2. Kurš ir atbildīgs par muitu, kad sūtījums tiek ievests Eiropas Savienībā uz minēto noliktavu? Klients vai pārdevējs?
  3. Vai, saņemot produktu, to uzskata par piegādi no Ķīnas vai par piegādi no Polijas?
  4. Iekšzemes sūtījumi no Polijas uz Poliju nerada gandrīz nekādu risku, taču sūtījumi no Ķīnas uz Poliju rada risku. Vai pirkšana no Ķīnas pārdevēja nerada risku, jo prece tiek nosūtīta no vietējās noliktavas?
  5. Kas rūpējas par importa nodokļiem, ja tādi ir piemērojami?
  6. Kas īsti ir vietējā noliktava? Vai jums pieder privāta noliktava minētajā valstī vai jūs īrējat vietu publiskā noliktavā? Piemērs, piemēram, fotoattēls vai adrese, daudz ko paskaidrotu.
  7. Piemēram, whwingroup Jeissychem621. Vietējās Polijas piegādes reklāma. Vai tas nozīmē, ka es varu veikt pasūtījumu un saņemt iekšzemes sūtījumu no Polijas uz savu Polijas adresi bez jebkāda riska, ka sūtījums pazudīs vai tiks konfiscēts, un nekas, kas saistīts ar tā importu no Ķīnas uz Eiropu, man nav saistošs. Vai es pareizi saprotu?

    Es uzdodu šos jautājumus, lai skaidrāk izprastu procesu, pirms mēģinu veikt pasūtījumu no Ķīnas piegādātāja. Es zinu, ka jūs, puiši, lurķējat katrā pavedienā, lai reklamētu sevi, tāpēc, lūdzu, dariet to pašu šeit un, cerams, izskaidrojiet visu man un citiem, kas domā par pasūtīšanu no Ķīnas. ❤️
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
167
Reaction score
90
Points
28
Deals
18
Sveiks kungs!
Pirmkārt, esmu pagodināts, ka esat mani iekļāvis Ķīnas piegādātāju sarakstā, es labprāt ar Jums apspriedīšu šos jautājumus un visiem sniegšu nepieciešamos paskaidrojumus, turpmāk izklāstītais ir tikai mūsu komandas viedoklis, un tas nav vērsts pret kādu uzņēmumu vai personu:
1. Polijas noliktavas vai ārzemju noliktavas citās valstīs nozīmē, ka piegādātājs transportē šos vietēji kontrolētos, piemēram, Prebutalīnu u. c., no Ķīnas uz šīm publiskajām noliktavām un pēc tam nosūta tos klientam, kad klientam tie vajadzīgi, izmantojot publiskās noliktavas ekspeditoru. Protams, tam ir priekšrocība, jo tiek nodrošināta ātra piegāde, bet tajā pašā laikā ir jāņem vērā daži drošības jautājumi, jo, kā jūs minējāt, daudzas no šīm vielām ir vietēji kontrolējamas, tāpēc, ja kādu no piegādātāja ārvalstu noliktavām pārbauda iestādes vai ja klients (saņēmējs), kam piegādātājs sūta preces no ārvalstu noliktavas, tiek arestēts, vai ja rodas kādi drošības jautājumi, tas nozīmē, ka visi pircēji, kas sūtījumus sūta caur šo noliktavu, būs pakļauti riskam tikt pārbaudīti vai saņemt preces no piegādātāja noliktavas. Ja vienu no piegādātāja ārzemju noliktavām pārbauda iestādes vai ja piegādātāja sūtījumu klients (saņēmējs) no ārzemju noliktavas tiek arestēts, vai ir kādas drošības problēmas, tas nozīmē, ka visiem pircējiem, kas sūtījumus nosūtījuši caur ārzemju noliktavu, ir risks, ka tos pārbaudīs vai iekasēs maksu, un tas ir drošības risks, kas ir jāņem vērā.
2. Attiecībā uz muitošanu - neatkarīgi no tā, vai preces tiek sūtītas caur ārzemju noliktavu, pārdevējs ir atbildīgs par visu preču muitošanu (izņemot dažas īpašas valstis, piemēram, Kuveitu, Saūda Arābiju utt.).
3. Neatkarīgi no tā, vai preces tiek sūtītas no Polijas noliktavas vai sūtītas tieši no Ķīnas, lielākā daļa preču ir ražotas Ķīnā, atšķirība ir tāda, ka preces, kas sūtītas no Polijas noliktavas, piegādā tieši vietējā pasta nodaļa, savukārt precēm, kas sūtītas no Ķīnas, parasti vispirms ir jāierodas trešā valstī Eiropas Savienībā, un pēc tam pārvadātājs trešā valstī tās pārsūta uz jūsu vietējo pasta nodaļu piegādei, kas aizņem ilgāku laiku.
4. Es nedomāju, ka sūtījums no Polijas uz Poliju nav riskants un ka sūtījums no Ķīnas uz Poliju var būt bīstams. Jo, piemēram, jūsu minētais premarīns Ķīnā ir legāla viela, bet, nonākot Polijas noliktavā, tā ir kontrolēta kontrabanda, kā jau minēju iepriekš, Polijā nav droši uzglabāt lielu daudzumu kontrabandas, nedomāju, ka tas ir droši, tiklīdz šo noliktavu pārbaudīs iestādes, visi pircēji ir viegli izsekojami un pakļauti zināmam riskam, bet drošāk ir nosūtīt preces tieši no Ķīnas (kopumā). Tā vietā ir drošāk sūtīt tieši no Ķīnas (parasti piegādātājs pēc vajadzības maskē preces un uzrāda attiecīgus dokumentus), jo ES muitai ir ļoti grūti noteikt desmitiem tūkstošu paku, kas marķētas kā likumīgi pircējam piederošas preces.
5. Lai būtu droši, parasti Ķīnas ražojumus importē no kādas trešās valsts Eiropas Savienībā, un pēc tam trešā valsts tos nodod vietējam pārvadātājam, lai transportētu uz pircēja norādīto adresi, tāpēc importa nodokli iekasē trešā valsts.
6. Visas iekšzemes noliktavas, kas tiek nomātas publiskās noliktavās, var ievērojami ietaupīt transportēšanas laiku, bet, kā jau minēju iepriekš, tās saskarsies ar zināmām drošības problēmām, jūs varat jautāt citiem piegādātājiem, kas nomā ārvalstu noliktavas, lai iegūtu dažas noliktavu fotogrāfijas.
7. Es nedomāju, ka jūs būsiet drošāk, ja sūtījumu nosūtīsiet no vietējās noliktavas, varat atsaukties uz iepriekšējo ES īpašās pārbaudes pasākumu, es domāju, ka sūtījums no vietējās noliktavas ir nedrošāks un iestādēm to ir vieglāk izsekot, protams, tas ir tikai mans personīgais viedoklis.
Turklāt: Es ceru, ka visi cilvēki racionāli skatās uz ārzemju noliktavas transportēšanas lietām, atbilstoši savai faktiskajai situācijai, lai izvēlētos transportēšanas veidu, katram veidam ir savas priekšrocības un trūkumi, ciktāl tas attiecas uz laiku, ārzemju noliktava ir ātrāka, bet sūtījuma drošība no Ķīnas uz trešo valsti Eiropas Savienībā un pēc tam pārsūtīta uz saņēmēja valsti, būs mazāk ticams, ka to izsekos, nesaskarsies ar iestādēm, lai pārsteigtu noliktavu pārbaudi un šādu risku.
Pielikumā ir pievienots sūtījuma uz Poliju izsekošanas numurs un ziņas par ES iestāžu pārbaudes pasākumiem iepriekšējā periodā (kad mēs apturējām sūtījumu), ceru, ka visi ir drošībā un priecīgus Ziemassvētkus!
Drošība pirmajā vietā

IY0Jb6aO1v

 
Last edited:

blacky2340

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 28, 2023
Messages
37
Reaction score
26
Points
18
Paldies par to, ka ar savu papildu viedokli izskaidrojāt katru man radušos jautājumu. Tagad es varu daudz skaidrāk izvēlēties, no kurienes iegādāties ķīmiskās vielas. Milzīga cieņa par to, ka veltījāt laiku, lai to visu uzrakstītu, esmu pārliecināts, ka Jūs visu izskaidrojāt ne tikai man, bet arī daudziem citiem cilvēkiem.
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
167
Reaction score
90
Points
28
Deals
18
Jā, nav nekādu iebildumu, mans draugs, tas rada bažas daudziem cilvēkiem, un kā ķīniešu piegādātājs, Tā ir nepieciešama pieklājība, lai atbildētu uz jūsu uzdotajiem jautājumiem ,jūs esat uzdevis šo jautājumu, un es domāju, ka man ir svarīgi, lai es jums un tiem, kas ir nobažījušies par šo jautājumu, sniegtu savu viedokli un to, ko es zinu par ārvalstu noliktavām un piegādi, jo man vajadzētu!
 

rampage

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 9, 2024
Messages
51
Reaction score
33
Points
18
vai kāds iesaka uzticamu pārdevēju bmk glikskābes reaģentu sadaļā.
 
Top