Reakciju meto?

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Hei, es gribēju uzzināt, vai kādam šeit ir pieredze ar metamfetamīnu, kas nāk no Eiropas, vai mūsdienās lielākoties ir racēmiskais vai d-mets?
Es jautāju to, jo daudzi cilvēki tagad sūdzas, ka tas ir daudz vājāks nekā agrāk, un man bija interesanti, kas mainījies, salīdzinot ar dažiem gadiem atpakaļ.
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
51
Points
28
Es varu pierādīt šo teoriju, bet iemesls, manuprāt, ir tieši tāds, kā jūs domājat. Tas ir racēmisks sinc ķez efedrīns ir ierobežots.
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Jā, bet vai mūsdienās vairums ražotāju neatdala izomērus?
Es domāju, ka viņi to dara, bet es domāju, ka pārdot racēmiskos ir vieglāk.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Jā, pārdot D-metālu par 100 dolāriem/g ir grūti, ja cilvēki pārdod D, L- metālu par 30 dolāriem/g un lielākā daļa cilvēku nezina atšķirību.
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Man šķita, ka starp šiem 2 veidiem ir milzīga atšķirība, tāpēc arī cenu atšķirība. Vai arī cilvēki galvenokārt vadās pēc tā, kā tas izskatās? (lauskas)
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
51
Points
28
Viņi vienkārši pieprasa metamfetamīnu, un saņem metamfetamīnu, bet racēmisko. Tas ir rund aptuveni 50% zaudējumu, lai atdalītu un visvairāk nekad nav dzirdēts par izomēriem. 🤷‍♂️
Es mēģināju to izskaidrot savam piegādātājam, viņš nopirka liebermann reaģentu un rādīja man, cik tīrs ir viņa produkts 🤣. Nevar viņam pateikt, ka liebermann nekas nav saistīts ar kvalitāti, bet tikai ar vielas kategoriju un ar racēmisko tīrību, kas lielākoties ir 85-95%, bet 50% ir l-mets (teorētiski).
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Starp tām ir milzīga atšķirība, bet jums ir jāzina, lai zinātu. Es šaubos, vai 10 % smēķētāju, kas jaunāki par 40 gadiem, jebkad ir redzējuši D-metu. Daudzi cilvēki saista uzbudinājumu, nervozitātes sajūtu ar labu metamfetamīnu, bet patiesībā tā ir L- metamfetamīna iedarbība. Es varu atšķirt D un L metu pēc kristāliem, bet man vajadzēja daudz meklēt, lai atrastu uzticamu informāciju par to. Tad vēl ir piejaukumi, un tā pati par sevi ir savvaļas kārts. Es varu atšķirt tīru D, tīru L un tīru D, L, bet, ja tas nav tīrs, es tikai nojaušu. Jūs sūtu, ja redzētu dažus no falsifikatoriem, tie vairāk izskatās pēc metamfetamīna nekā metamfetamīna.
Šeit ir fenilizobutilamīns


jicmbdn2bg-jpg.18334
izopropilbenzilamīns

BfmTpGFlUd

Benzenmetanamīns
 
Top