Saprātīgs veids, kā sintezēt amfetamīnu ar (lielākoties) paštaisītu aprīkojumu?

KlintoL

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 12, 2023
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
Es zinu, ka pienācīgs laboratorijas piederums pastāv ne velti, bet esmu redzējis cilvēkus, kas zvērēja, ka bez tā ir iespējams iztikt. Vai tas tiešām tā ir un vai kāds vēlētos dalīties ar savām metodēm?

Laboratorijas eq vākšana šobrīd šķiet mazliet biedējoša opsec, pareizo lietu atrašanas un maksāšanas ziņā. Bet es plānoju iegūt dažas nākotnē!

Paldies par jebkuru padomu!
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Sveiki,

Sintēzes veikšanai nav optimāli izmantot ne tikai laboratorijas piederumus, jo sadzīves priekšmeti/iekārtas dažos gadījumos nav izgatavotas tā, lai izturētu koroziju, temperatūras atšķirības un spiedienu.

Tādējādi jūs būtībā uzņematies lielu risku attiecībā uz savu veselību un apkārtējo vidi.

Ņemot to vērā, jūs būtībā varat vienkārši izlasīt foruma sintēzē, kādas iekārtas ir nepieciešamas, un izmantot kaut ko līdzīgu, nav īsti grūti. Ja ir norādīts, ka ir vajadzīga 500 ml mērglāze, vienkārši izmantojiet nerūsējošu katliņu vai stikla burku.

Atkārtoju, es neatbalstu šādu darbības veidu, tas ir bīstami un nedroši. Veiksmi
 

KlintoL

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 12, 2023
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
Paldies par atbildi!

vai skābes nerūsējošo tēraudu nerūsējošo tēraudu negraizītu?

Tomēr es domāju, ka jums ir taisnība, un es centīšos iegūt būtiskāko.

10L RBF, 5L RBF, sildīšanas apvalks, kondensators, termometrs, vakuumsūknis un dažas papildu mērglāzes.

Es gribētu veikt amfetamīna sintēzi no p2np ar nātrija borohidrātu un CuCl². Vai es to varētu izmantot? Turklāt, ja man nebūtu vakuumsūkņa, man atliktu vai nu destilēt IPA, vai ļaut tam iztvaikot pašam? Bet destilācija, iespējams, būtu pārāk karsta, un, ļaujot tai iztvaikot, IPA tiek izšķiests...
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Sveiki,

Jā, tie būs, tāpēc es izteicu šo apgalvojumu un devu jums divus aizvietošanas variantus.

Iet iekšā sintēzes ziņojumā un izlasiet, tur ir saraksts ar visām šai sintēzei nepieciešamajām iekārtām un soļiem, kā rīkoties.

Nē, vakuumsūknis nav vajadzīgs, ja nevēlaties veikt vakuumdestilāciju vai vakuumfiltrāciju.

Jums nevajadzētu iztvaicēt ipa atvērtā traukā, amfetaminoils oksidēsies atklātā gaisā un pastāv lielāks sprādziena risks, labi, jo jūs iztvaicējat uzliesmojošu šķīdinātāju atklātā gaisā.

Ar vislabākajiem sveicieniem
 

KlintoL

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 12, 2023
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
Labi, pirms jautājiet, es vēl nedaudz izlasīšu. Paldies par atbildi :)
 
Top