Krāsvielas noņemšana no sarkanās/zilās beznodokļu dīzeļdegvielas.

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
Sveiki, krāsvielas noņemšana no beznodokļu dīzeļdegvielas šajos gāzes cenu pieauguma laikos varētu būt potenciāli liels peļņas avots, ja to veiktu rūpnieciskā mērogā.
Krāsvielas noņemšanai vajadzētu būt diezgan vienkāršam procesam, izmantojot vakuumfiltrāciju, izmantojot silīcija dioksīdu vai aktivēto ogli.
Piemēram, šādi.
Es esmu dzirdējis arī par skābju izmantošanu, lai ķīmiski balinātu dīzeļdegvielu.Kura no šīm metodēm būtu lietderīgāka?
Pēdējā un, iespējams, lielākā problēma ir tā, ka valdība dīzeļdegvielā ir iestrādājusi marķierus, kas aktivizējas, kad tiek pievienots kāds reaģents, un tos izmanto muita/nodokļu dienesti.
Tātad, ja kādam ir kāds ieskats, idejas par to, kā varētu izskatīties iespējama rūpnieciska mēroga darbība, varat komentēt šeit.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Granulētā aktivētā ogle (BGAC), kuras pamatā ir ogle, ir piemērots adsorbents.
Tartrazīns ir Morgana ķīmiskās kompānijas Morgan Chemical Company ražota diete; Citi izmantojamie reaģenti ir fosforskābe (H3PO4) un atšķaidīta sālsskābe (HCL) un nātrija hidroksīds (NaOH). Tāpēc iepriekš minēto šķīdumu pievienošana izraisītu sarkanās krāsas atkrāsošanos no dīzeļdegvielas.
 
Last edited by a moderator:

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
Paldies par ieguldījumu. tas ir ļoti vērtīgs. vai pēc atkrāsošanas ar iepriekš minētajiem šķīdumiem degvielas un šķīduma slāņi atdalās, vai tie ir jāekstrahē ar kādu šķīdinātāju?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Tas jāfiltrē ar vakuuma palīdzību, izmantojot kokvilnas vai papīra filtru. Pamēģiniet un pastāstiet šeit, kas ir vislabākais.
 

Jamroz

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 16, 2022
Messages
16
Reaction score
2
Points
3
mans draugs strādā naftas pārstrādes rūpnīcā un viņš man teica, ka degvielai tiek pievienota jauna krāsviela(SUDAN) un ir grūti atbrīvoties no tās krāsas. man ir tāda degviela, es varu mēģināt atkrāsot, tikai pastāstiet, kā.
 

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
Jā, es dzirdēju. arī degvielā ir marķieri, kas reaģē ar reaģenta pilienu pat tad, ja tas ir mainījis krāsu. ja jūsu draugs varētu sniegt pēc iespējas vairāk informācijas, tas būtu lieliski.
 

woohoo

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 21, 2022
Messages
56
Reaction score
22
Points
8
Vai no liela mēroga dīzeļdegvielas attīrīšanas būs peļņa?:unsure:
Es domāju, beznodokļu dīzeļdegviela ir par aptuveni 0,5 dolāriem lētāka nekā parastā degviela, vai ir vērts to darīt?
Un soda naudas ir augstas par šo noziedzīgo nodarījumu. Esmu dzirdējis, ka par vienu degvielas tvertni jāmaksā aptuveni 1000 dolāru.
 
Last edited:

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
66
Points
28
Tas ir ļoti labs punkts. Tas ir tā vērts tikai milzīga mēroga, piemēram, 20k 50k galonu dienā veida pārdošanas gadījumā. Un tas ir jūtams, jo būtu jātransportē un jāpārstrādā šī dīzeļdegviela, lai atdalītu krāsvielu, kam šādā mērogā būtu nepieciešami rūpnīcas iestatījumi.

Nav īsti vērts to darīt.
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
365
Reaction score
177
Points
43
kāds gudrs cilvēks reiz teica.........cat litter
 
Top