lūdzot palīdzību, lai pabeigtu helional to mda uz vietas, lūdzu.

johanson

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 4, 2024
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Tagad man ir nepieciešams, lai kāds aizbrauktu uz portugāli un atbrauktu pabeigt tas ir pēdējā posmā, kur mēs pievienojam ksilēna
Es nezinu, kā to darīt un pat nezinu, kas tagad ir jādara - bet man ir kristalizēta forma, kas parādījās, kad tika pazemināts ph ar hlorūdeņražskābi, un izveidojās kristāli. bet tagad es zinu, ka mums ir jāveic kāds solis ar ksilēnu - vai kāds var palīdzēt?
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
359
Points
63
"Šķīdumu atdzesēja un ekstrahēja ar ksilolu. Šķīdumu filtrēja, filtrātu izskaloja ar ksilola šķīdumu, un ksilola porcijas pievienoja kopā. Ksilolam pievienoja aptuveni 100 ml koncentrēta HCL, sakratīja un atdalīja. Ūdens šķīdumu ekstrahēja ar ksilolu un atdalīja ksilolu. Pēc tam no ūdens daļas ar NaOH atbrīvoja amīnu un apstrādāja parastajā veidā, lai iegūtu MDA".

To atradu citā jautājumā, cerams, ka tas palīdzēs ^__^
 

johanson

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 4, 2024
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Hei - es tiešām nesaprotu. - It´S : no sākuma līdz beigām nav īsti skaidrs, ko darīt

Pirmkārt - ja man jau ir sāls - kā tas, ka es no tās "ekstrahēju"? - vai tas ir tā sauktais "ekstrakcijas" process - kas tad ir aprakstīts?
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
359
Points
63
BxNHfdaL0T


Es neko nezinu par mda sintēzi, bet, pamatojoties uz zinātnisko sāls definīciju, ur vienkārši mēģina sadalīt mda sāli tās sastāvdaļās, lai varētu iegūt tīru mda. Labs piemērs ir tīrs amfetamīns pret amfetamīna sāļiem (piemēram, amfetamīna sulfāts, dekstrometamfetamīna saharāts, amfetamīna aspartāta monohidrāts un dekstrometamfetamīna sulfāts), kas ir adderall sastāvā. es nezinu, kā atdalīt mda sāļus, bet varu mēģināt atrast kādu rokasgrāmatu, ja vēlaties?
 
Top