Feniletilamīnu izšķiršana, izmantojot L-karboksilskābes [video].

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Sveiki puiši, nesen @ImOutAlso lūdza sponsorēt video par amfetamīnu optisko atdalīšanu, izmantojot L-tartarīnskābi, tāpēc nolēmu to publicēt ar viņa piekrišanu BB dalībniekiem.

Šoreiz atdalīšana veikta ar L-malīnskābi, bet esmu izmēģinājis vairākas hirālās karbonskābes: pienskābi, asparagīnskābi, mandeļu, glutamīnskābi. Tās visas darbojas kopā ar daudzām citām. ar L-skābi strādā saskaņā ar šo video, bet D-skābes izmanto saskaņā ar Pattona citā tēmā izklāstīto metodi.

Es pievienoju ļoti noderīgu dokumentu, kurā uzskaitīti hirālie šķīdinātāji, lai gan tas nav izsmeļošs, tas ir labs sākums ikvienam, kas interesējas par hirālo šķīdināšanu.

Bez turpmākiem komentāriem, lūdzu, baudiet un atvainojiet par nelieliem izplūdumiem un neefektivitāti, tas ir tikai kā koncepcijas pierādījums!


 

Attachments

  • 9PpBfWUaIc.pdf
    562.1 KB · Views: 898
Last edited by a moderator:

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Paldies par jūsu video un ieguldīto darbu! Domāju, ka varu teikt, ka BB foruma kopiena to novērtē.

P.S. Es pievienošu savstarpējas saites uz līdzīgām tēmām.
 

kitboy

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
May 26, 2024
Messages
19
Reaction score
5
Points
3
Man ir vairāki jautājumi, paskatīsimies, vai varu tos komentēt. Man ir tīra L- pienskābe
1. Es izšķīdu amfetamīnu ūdenī proporcijā 1,1 un iegūstu tā bāzi
2. ekstrahēju amfetamīna bāzi ar ēteri
3. iztvaikoju ēteri, lai atstātu tikai amfetamīna bāzi, un izšķīdu to skābē
4. D-amfetamīns nešķīst un tiek ekstrahēts ar ēteri.
5. rekristalizācija.

Vai pārkristalizācijai var izmantot IPA spirtu vai kādu acetona aizstājēju? Manā dzīvesvietā ir grūti atrast tīru acetonu, jo no tā var izgatavot sprāgstvielas.
 
Top