Metanols beidzies, bet ir A-eļļa

drshaman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 29, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Drauga rīcībā ir dažas A-eļļas pudeles, bet mums pietrūkst metilspirta, ko mēs izmantojam sajaukšanai ar eļļu, pēc tam paskābinot ar sērskābi, lai iegūtu lielisku produktu.
Tagad, kad mums ir beidzies metilspirts, daži cilvēki teica, ka etilspirts 96 % un 4 % ūdens arī dara savu darbu, bet es neesmu pārliecināts.
Kā jūs domājat, ko vislabāk darīt, varbūt es varu atrast izopropanola rūpniecisko kvalitāti, acetonu 99 %, bet kā jūs domājat, ko vislabāk darīt.
Tnx par atbildēm,
 

ActionAyi

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jun 20, 2023
Messages
14
Reaction score
7
Points
3
Noteikti cetons, jo žūst daudz ātrāk un rada mazāku risku veselībai, un jūs pamanīsiet, ka rezultāts ir labāks.
Izopropanolam, manuprāt, ir pārāk spēcīga slimnīcas smaka un pārāk augsta viskozitāte.

Bet ko, pie velna, jūs dabūjat uz ūdens ? Izvairieties no tā, cik vien iespējams
 

Tovenaar

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 29, 2023
Messages
49
Reaction score
21
Points
8
Jūs pārdodat savu amfetamīnu kā makaronus? Vai sausu?
Jā, jūs varat izmantot etanolu 96%, ja pārdodat to mitru..
ja pārdodat to sausu un žāvētu ar centrifūgu: neizmantojiet etanolu, jo daļa jūsu amfetamīna izšķīst 4% ūdenī.
Es nekad neesmu lietojis acetonu amfetamīna sulfātam, tikai amfetamīna hcl..
Nekad amfetamīna pagatavošanai neizmantoju arī ipa..
 

drshaman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 29, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Jā, tas ir slapjš, tas ir par cenu šeit, kas pārdod lietas, tāpēc etanols pēc iespējas skaidrāk ir labākais variants, manuprāt, tāpēc vēl viens jautājums par visu procesu.
Es skatījos, kā viņi taisa pastas, kas ir kā elles virtuve, daži apdeg ar skābi, daži ph nokrīt zem 5, viņi to taisa uz acs kā vecmāmiņa, kad es izmantoju ph papīru, es redzēju, ka tas ir nepareizi, es domāju, ka vissvarīgākais ir tas, kā jūs pilināt akcīdiju eļļas un spirta šķīdumā, viņi sajauc 1:1,5 eļļas un spirta attiecību un tad viņi pilina skābi no viena litra sērskābes pudeles, piemēram, 4/5 ēdamkarotes, un tad sākas reakcija, kas ir violeta, kā jūs uz karstas plīts uzlejat ūdeni ar eļļu.
Man tas ir nepareizi, bet viņi teica, ka tā viņi ir iemācījušies.
.
 

Tovenaar

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 29, 2023
Messages
49
Reaction score
21
Points
8
Jā, tā ir elle virtuvē, lai to novērstu, jūs varat darīt dažas lietas, lai to novērstu, pirmā ir: ielieciet etanolu/metanolu ledusskapī, lai tas būtu mīnus 24 grādi, otrā ir atšķaidīt skābi.
Par ph varu teikt tikai to, ka labāk izmērīt par daudz... nekā par maz...
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Neesmu pazīstams ar a-eļļu un nekad neesmu redzējis pārdošanā amfetamīnu, bet zinu, ka metanols dažkārt ir metilējošais aģents dažās sintētiskās vielās. Idk, kur jūs esat, bet heet gāzes žāvētājs ir metanols, un es destilēju metanolu no vējstikla mazgāšanas šķidruma, un es redzu lietas auto p a it's veikalos, kas ir metanols vai maisījums, ko var destilēt, lai koncentrētu. Yall trying to make ethamphetamine🤔 tagad man jāskatās, vai tas vispār ir kaut kas tāds rediģēt; Etilamfetamīns rada līdzīgu iedarbību kā amfetamīns un metamfetamīns, lai gan tā iedarbība ir vājāka.[nepieciešama atsauce] Etilamfetamīns līdzvērtīgās devās ir subjektīvi mazāk eiforizējošs[nepieciešama atsauce].
 

ActionAyi

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jun 20, 2023
Messages
14
Reaction score
7
Points
3
Tas ir ļoti labs veids, kā iegūt vielas, bet šajā gadījumā viņi vienkārši vēlas izmantot metanolu kā šķīdinātāju sulfāta izsāļošanai.
 

drshaman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 29, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
I get half kilo ka stuff un tas ir shitty so i tought to get 100ml oil make pure batch and thrn mix with this half to bet good stuff.
Vai ir atšķirības vielā, ja es izmantoju fosforskābi, sērskābi vai kādu citu skābi?
 

Tovenaar

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 29, 2023
Messages
49
Reaction score
21
Points
8
Jā, tas sniegs atšķirīgu produktu ar katru skābes veidu.

h2so4 dos amfetamīna sulfātu
Hcl dos amfetamīna hcl
utt. utt. utt...
 

drshaman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 29, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Kam jūs dodat priekšroku?
Šī metode, manuprāt, nav stimulējoša kā citas, sekss = 0 runāšana = 0 labs miegs.
Kas var būt tik nepareizi, kad es pērku pastu citās vietās, ka pasta ir crasy man ir spēks strādāt, domāt, sekss visu nakti utt utt. Bet šis amph dod man tikai pamošanās no rīta un nekas vairāk!
 

Tovenaar

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 29, 2023
Messages
49
Reaction score
21
Points
8
Jūs atkal mēģinājāt pagatavot pastu eļļai? Un atkal kristalizēt ar metanolu un h2so4? Varbūt jūsu pasta ir sagriezta ar daudz kofeīna...
 

drshaman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 29, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Nē nē es tikai gribu no 100ml eļļas pagatavot "tīru" vielu un pēc tam pievienot šajā sagrieztajā ātrumā.
Es zinu, cik daudz viņi samazināja, un tas ir pārāk daudz maniem klientiem.
Viņi taisa 2kg no puslitra, 500(a)800ml(Met) un beigās pēc paskābināšanas pievieno 800gr kofeīna.

Tāpēc es vienkārši gribu pievienot tīru pagātni šajā kofeīna pilnajā stuff, lai iegūtu pēc iespējas labāku.
Piemēram, man ir 700gr, kas sajaukts ātrums un 100ml eļļas.
Vienkārši pagatavojiet 100ml eļļas + 150ml spirta un paskābiniet to, tad pēc tam, kad man būs pareizs PH, ielieciet ledusskapī un no rīta pievienojiet to visu šai sagrieztajai vielai.
 
Top