Drošāka kratīšanas un cepšanas metode, kas jāpārskata.

hirozaru

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 22, 2024
Messages
30
Reaction score
2
Points
8
Šo recepti man iedeva draugs ķīmiķis, sakot, ka SnB ir bīstams un ka šim vajadzētu būt drošākam.

Dažas lietas tajā man šķiet ļoti interesantas, par citām esmu ļoti neizpratnē.
Kāpēc lielākā daļa cilvēku saka, ka jāizmanto tikai amonija nitrāts, bet viņš ir pret to?


Pirmkārt, tiek pieņemts, ka jūs esat veicis PSE ekstrakciju no jūsu tabletēm. Es nevaru komentēt, vai tas darbosies no sasmalcinātām tabletēm.

Un es nevaru tieši dalīties ar ekstrakcijas metodēm, jo tas ir atkarīgs no konkrētu tablešu sastāvdaļām un pildījuma.

=======

Es joprojām esmu pret SnB, jo zinātniski tam ir nepieciešamas spiediena necaurlaidīgas iekārtas, bet, tā kā jūs uzstājat, es jūs vismaz iepazīstināšu ar mazāk riskantu procedūru.

1. Izvēlies reakcijai piemērotu kolbu, es iesaku vecu ugunsdzēšamo aparātu 🧯, bet pārliecinies, ka tā ir pilnībā hermētiski noslēgta (vēlams ar regulēšanas vārstu, kas atveras un aizveras pēc pieprasījuma).

2. Neizmantojiet amonija nitrātu, jo tam ir lielāka tieksme uzsprāgt. tā vietā izmantojiet amonija sulfātu vai amonija hlorīdu kā drošu amonjaka avotu.
3. Bāze, protams, būtu nātrija hidroksīds. vienmēr izmantojiet piesātinātu šķīdumu, lai samazinātu reakcijā izmantotā ūdens daudzumu, jo tas ātri patērē litiju un rada siltumu.

4. Amonjaka sālim pievieno nepolāru šķīdinātāju (nešķīstošu).
5.tad pievieno nātrija hidroksīda šķīdumu pakāpeniski (ne visu uzreiz), jo tas ātri rada siltumu.

6. Reakcijas laikā izdalās amonjaka gāze, nātrija sulfāts kā blakusprodukts.

7.reakcijas kolbu visu laiku tur ledus vannā. tas ļoti palīdz samazināt spiedienu, kas nepieciešams amonjaka sašķidrināšanai.

**** Lai samazinātu spiedienu, ik pēc 2 vai 3 minūtēm lēnām atveriet vārstu.

****šim procesam amonjaka sašķidrināšanai būs nepieciešamas aptuveni 20-30 minūtes.


Tagad par SnB :

1. Visiem pseidoefedrīnam, efedrīnam, fenilpropanamīnam vai citiem aizvietotiem beta-hidroksifenetilamīniem .

Piezīme: var izmantot nepolāro slāni no ekstrakcijas Tek, bet iegūtais produkts būs mazāk tīrs.

2. Iegūstiet litija metāla sloksniņu (vienmēr glabājiet to nepolārā šķīdinātājā, lai novērstu oksidēšanos un ugunsgrēku 🔥). sagrieziet to ar šķērēm apmēram 2x2 cm lielumā un lēnām pievienojiet reakcijas kolbā 2-3 litija gabaliņus ik pēc 5-8 minūtēm. pēc litija gabaliņu pievienošanas kolbu viegli sakratiet, lai amiņš (nepolārais slānis) nonāktu saskarē ar brīvajiem litija joniem (šķidrā gāzes ūdens slānī).

Piezīme: pirms atveriet aizbāzni, atveriet vārstu, lai pazeminātu spiedienu traukā. tas ir ļoti svarīgi, lai jūs būtu drošībā.
Pēc metāla gabaliņu pievienošanas vienmēr vēlreiz aiztaisiet trauku.

3. Šis process aizņems aptuveni 40-120 minūtes .

4. Pēc tam. pazeminiet spiedienu konteinerā un pārnesiet visu uz mērglāzi, ātri izņemiet nereaģējušo litiju no šķīduma un ielejiet to nepolārajā šķīdinātājā, lai novērstu ugunsgrēku.

5. Šķīdumam būs brūna krāsa (norāda uz reaģējušo litiju). atbrīvoties no ūdens slāņa (satur amonjaku) un saglabāt nepolāro slāni (satur produkta brīvo bāzi).

6. Degvielas slāni 3 reizes izmazgājiet ar ūdeni, lai atbrīvotos no suspendētā amonjaka (nepieciešams solis. ja šo soli izlaidīsiet, gala produktam būs sajaukts amonija hlorīds).

7.Izmantojiet H2SO4 un galda sāli, lai degvielas slānī iepūstu HCL gāzi.

8. Iegūtais sāls ir nešķīstošs un nekavējoties nogulsnējas.

9. produktu mazgā ar aukstu acetonu.

Pēdējā un ļoti svarīga piezīme : šajā reakcijā ir svarīgi izmantot sāls formu (pseidoefedrīna hidrohlorīdu).
Ja esat nolēmuši izmantot brīvbāzi degvielas formā, jums kā amonija avots būs jāizmanto amonija hlorīds.

Esiet uzmanīgi ar visu šo lietu. Es joprojām esmu pret to, bet, ja esat gatavs to darīt, jūs to darīsiet. Es tikai palīdzu jums samazināt risku, strādājot ar ķīmiskām vielām.

## Mērījumi

Šie mērījumi ir pietiekami, lai samazinātu 3000 mg pseidomēra.
1. Pievieno 36 g nātrija hidroksīda 75 ml ūdens un pārliecinies, ka viss izšķīst un šķīdums atgriežas istabas temperatūrā 🌡️.
2. Amonija hlorīdam nepieciešams 53 g. Amonija sulfātam nepieciešams 66 g (abos gadījumos rodas vienāds amonjaka gāzes daudzums).
3. Degvielai 50 ml ir vairāk nekā pietiekami.
4. Ja nepieciešama papildu gāze (trauks ir pārāk liels, lai to saspiestu), tieši reakcijai, nepievienojot ūdeni, pievieno 2,5 g NaOH (cietā veidā) + 4 g amonjaka sāls maisījumu. šo attiecību 2,5/4 var pievienot atkārtoti ik pēc 3 minūtēm, viegli maisot, līdz uzkrājas pietiekami daudz šķidruma (var atkārtot līdz 35 reizēm).
5. litijs: viena CR123A baterijas sloksne ir vairāk nekā pietiekama 3000 mg.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
sākotnēji tas izskatās dzīvotspējīgs. Es neesmu aprēķinājis skaitļus. Gribēju pieminēt, ka jums nav nepieciešams piesātināts šķīdums, jūs VARAT sajaukt NaOH un amonija sāli sausu un pilināt uz tā ūdeni. Reakcija rada ūdeni, kas to uzturēs, tad jums ir nepieciešams tikai 1/2 gramu (puse akumulatora vērts) litija. arī plastmasas ūdens pudeles (thinones) ir paredzētas, lai izturētu vairāk nekā 100 psi un Soda pudele 130 psi, bet parasti var izturēt 150 psi Anmonija ir šķidrs istabas temperatūrā 100 psi. tie nav spontāni eksplodē tie strech pirmais. Esmu redzējis, kā 2 litru pudele, pirms tā sprāgst, kļūst no 12" augsta līdz 24" augsta. Kad tā sāk izstiepties, ir īstais brīdis to izlaist (vai arī tad, kad to nevar iecirst ar īkšķi).
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
amonija attiecības ir nepareizas😕 53 grami NH3CI ir tas pats, kas 132 grami (NH3)²SO⁴. ja viens matemātiskais aprēķins ir slikts, parasti ir slikti vairāki. un bieži vien tas nozīmē, ka autors NEvar līdzsvarot reakciju, kas ir slikta zīme.
 

hirozaru

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 22, 2024
Messages
30
Reaction score
2
Points
8
vai mēs neesam dzirdējuši stāstus par cilvēkiem, kas savās automašīnās veic kratīšanu un cepšanu ? vai tā nav taisnība? Kas notiek, ja attiecības nav precīzas? Piemaisījumi? vai pievienojas atkritumi? vai vienkārši neizdodas?

Kāda ir atšķirība starp amonija nitrāta, sulfāta vai hlorīda izmantošanu?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Jā, cilvēki to dara savās automašīnās, mugursomās būtībā jebkur. Mežs bieži vien ir pievilcīga vieta. Parasti s&b metodi nevar precīzi aprēķināt, jo reakcija netiek kontrolēta un ķīmiskās vielas nav tīras. Dažās metodēs izmanto veselas sasmalcinātas tabletes vai pat veselas nesasmalcinātas tabletes. Dažādi izmanto vairākus reaģentus, ja pievieno ūdeni, kas sadedzina daudz litija, tāpēc esmu redzējis receptes no pus AA baterijas līdz 2AA baterijām, pamatā baterijā ir 1 grams (0,94 g saskaņā ar Energizer, kas atsaucas uz uzlabotām litija AA baterijām pirms 15 gadiem ) uz 5000 mg (bieži 2 kastītes).
Šajā konkrētajā scenārijā atšķirība starp sulfāta hlidr un nitrātu ir neliela, jo viss, ko jūs darāt, ir krekings, lai atbrīvotu amonjaku , bet es iedomājos, ka Nh⁴Cl+NaOH=NH³(g), NaCl un H²O, kam ir dažas sekas. Tas pievieno ūdeni, lai veicinātu turpmāku reakciju, un ūdens arī apēd litiju. (NH³)²SO⁴+NaOH=Na²SO⁴, 2NH³, 2H²O. Ņemiet vērā, ka nātrija sulfāts tiek izgatavots šeit un ir labs žāvēšanas līdzeklis. Katrā molekulā ir 8 ūdens molekulas, tāpēc amonija sulfātam noteikti būs nepieciešams ūdens. Tad NH⁴NO³+ NaOH=Nh³ gāze. H²O un NaNo³. Nātrija nitrāts, kas, šķiet, varētu nozagt nedaudz litija. Neviens no tiem reakciju neveido vai neizjauc. Ja to ir pārāk maz, reakcija var notikt nepilnīgi, bet, ja to ir pārāk daudz, jūsu rīkā paliek vairāk atkritumu. Vienīgais pilnīgas neveiksmes risks ir tas, ka neizveidosies pietiekams spiediens, lai sašķidrinātos, un neizveidosies jūsu izšķīdušie elektroni ( litija bronza).
GALVENAIS, KO TAS DARA, IR SĒT ŠAUBAS PAR AUTORA SPĒJĀM. Esmu redzējis daudz recepšu, kas noteikti nebija pārbaudītas, jo tās ir liktenīgi kļūdainas vienā vai otrā veidā. Daudzi cilvēki ļoti riskē un izšķiež naudu par sliktām receptēm. Jums nav jābūt veiksmīgam, lai nodedzinātu savu māju un nonāktu cietumā.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
NAOH un ( NH3)²So⁴ attiecībai jābūt 1:3, bet NH³ CL attiecībai ir 3:4.
 

pugzarmyl

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 9, 2024
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Tātad, vai sintēze darbojas? Es gribu izgatavot metamfetamīnu, bet amonija nitrāts ir grūti pieejams, tāpēc gribu izmantot amonija hlorīdu.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Mans viedoklis ir tāds, kā rakstīts, nē. Otrais 7. solis ( reaktora atkārtota atvēršana nedarbosies. Tiklīdz jūs atlaidīsiet spiedienu, amonjaks pārvērtīsies gāzē, jūsu solvatētais elektrons uzreiz tiks iznīcināts, un jūs atgriezīsieties 1. punktā. Tiklīdz jūs pievienojat litiju, jūs nevarat atlaist spiedienu. Citas problēmas, ko es saskatu, ir šādas: vispārīgi runājot, 1 grams litija tehniski ir 5 reizes vairāk, nekā nepieciešams, un parasti lieto divreiz vairāk, nekā nepieciešams, viss papildu ūdens NaOH "piesātinātajā šķīdumā" izēdīs sūdus, un nav iemesla izmantot piesātinātu šķīdumu, jo reakcija rada pietiekami daudz ūdens, lai pabeigtu pati sevi, tiklīdz tā sākas. Es pat neesmu mēģinājis to aprēķināt, jo nav iespējams aprēķināt, kas notiks ar lietām, kas atrodas reakcijas laikā traukā, kuru nevar redzēt, bet šajā shēmā noteikti ir pietiekami daudz ūdens, lai to nogalinātu.
 

hirozaru

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 22, 2024
Messages
30
Reaction score
2
Points
8
Es saprotu, ko jūs domājat. 75 ml ir daudz ūdens, es domāju, ka viņš to ieteica tāpēc, ka vēlas, lai NaOH šķīdums pirms sajaukšanas atdzistu, samazinot siltumu, lai samazinātu risku.

Es izmantoju vienkāršāku metodi, kad vispirms degvielā ieliku litiju, PSE, NH₄NO₃ un visu kopā, NaOH ielejot pēdējo. Tad 5 ml ūdens tikai reakcijas uzsākšanai.

Es parasti ielieku veselu litija bateriju, jo pusi turēt atsevišķā traukā un pārvietot ir kaitinošāk nekā papildu litija izmaksas. pat CR123A baterijas, jo tās dažreiz ir lētākas Energizer AA litija baterijas.

Paldies par atsauksmēm. tas ir patiešām noderīgi.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Kādēļ publicēt KĀDU CITU nekvalitatīvu SnB recepti? It kā nebūtu pietiekami daudz neskaidrību un pilsētas leģendu ap šo konkrēto metodi. Kādēļ to vēl papildināt? Es esmu publicējis drošu veidu, kā to veiksmīgi izdarīt - un esmu pietiekami pārliecināts par tā drošību, lai to darītu stikla pudelē. Viss, kas jums jāzina, jau ir rakstīts un publicēts šajā vietnē. Pietiekami vienkārši, lai to saprastu arī pilnīgs nūbis. PDF fails, ko Flatline nav uzrakstījis. PDF, ko Douda atjaunināja. SnB video no Hamiltona Farmakopejas - "How not to cook meth" un AthenaLeaks Rocky Mountain Police SnB vārīšanas video. Viss, ko es darīju, bija salikt to visu kopā un izdomāt, un es to izdomāju bez formālas ķīmijas apmācības/pieredzes, nekaitējot sev. Kāpēc no jauna izgudrot riteni?

Acīmredzot katrs izvēlas gatavot SnB uz savu risku. Ņemot to vērā, šī jūsu "drauga ķīmiķa" recepte ir briesmīgi nezinoša un bezatbildīga un nopietni maldinoša, liekot domāt, ka viņš ir profesionālis, kas ir veltījis laiku, lai optimizētu drošību mums, pārējiem idiotiem, vai kaut ko tamlīdzīgu. Man žēl, ka es tā saku, jo, kā jau teicu, es neesmu ķīmiķis, es pat neesmu bijis ķīmijas stundās, bet es varu paskatīties uz šo recepti un pateikt, ka tā nedarbosies. Tā ne tikai nedarbosies, bet, iespējams, ir pat bīstamāka nekā lielākā daļa jau aprakstīto recepšu. Viņš lielākoties precīzi apraksta bērza reakcijas procesu, bet tas ir viss. Vairāk ūdens nekā degvielas? Nopietni? Ja viņš tiešām pats to izmēģināja, pirms stāstīja cilvēkiem "Drošs veids, kā veikt SnB" "No sertificēta ķīmiķa", un, lai gan jūs visi esat "pret to", jūs tik un tā izvēlaties dezinformēt citus, labi zinot, ka jūs nezināt. Ja viņš to būtu mēģinājis, viņš zinātu, kas notiek, kad H2O un Li reaģē, un ka tas ātri vien aizies greizi. Viņš nemēģinātu izplatīt vēl lielāku apjukumu... tikai palielinātu bīstamību - no pilnīgas nezināšanas viedokļa.

--- "Esi uzmanīgs ar visu šo lietu. Es joprojām esmu pret to, bet, ja jūs esat gatavi to darīt, jūs to darīsiet. Es tikai palīdzu jums samazināt risku, strādājot ar ķimikālijām." --- ---
Jūs sakāt, ka cenšaties novērst kaitējumu, kas tas ir?

Es necentīšos to plēst, tā ir bunkuru recepte - netērējiet savu laiku un naudu. Kā jau teicu, es jau parādīju darba metodi, kas ir droša, un publicēju to. Ir 100 dažādi veidi, kas darbojas, tas, ko es ievietoju, nav "PATIESĪBA", tas ir tikai vēl viens veids, kā novilkt kaķa ādu. Šajā metodē ir tik daudz iespēju, ar ko spēlēties. Kad jūs saprotat, ko jūs patiešām mēģināt izdarīt šajā procedūrā, jūs saprotat, ka patiesībā ir grūtāk to sabojāt. Ja jūs tik ļoti baidāties, vienkārši izmantojiet ugunsdzēšamo aparātu stikla pudeles vietā, ja tas jums liek justies labāk. Es nesaprotu, kāpēc jāuztraucas par drošību, ja jūs tāpat plānojat ik pēc 2 minūtēm izlaist šo nolādēto lietu... kas, neskaitot visu H2O, arī garantē, ka tas neko nedarīs. Jūs vienkārši sadedzināsiet visu savu Li.

Ikvienam, kas plāno veikt SnB, JUMS JĀIZPRATĪJ, ka ir stratēģija, metode, kā veiksmīgi veikt šo procesu. Tas vairs nav tik vienkārši kā agrāk - jūs vairs nevarat vienkārši iemest PSE, Anh NH3 un Li pudelē un vienkārši sākt kratīt, lai izgatavotu metu. Ir iemesls, kādēļ sastāvdaļas tiek pievienotas ar taktisku nolūku un dažādos posmos ar tām rīkojas īpašos veidos. Tas ir zināmā mērā temperamentīgs process... bet jums tas ir patiešām jāmēģina, lai to uzzinātu un saprastu.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
MAN jāuzmanās no šīm stikla pudelēm. Aptiniet tās ar vistas stiepli vai kaut ko tamlīdzīgu. Tas nav sprādziens, bet gan 1000 fps stikla lauskas. Ja pudelei būtu matu plaisiņa, tā varētu eksplodēt pie 10 psi. Mason burkas ir paredzētas 60 psi, un laboratorijas stikls, kas izgatavots spiedienam, ir piemērots līdz 100 psi, bet tu būsi tuvu vai virs šīs vērtības, bez iespējas precīzi zināt, un stikla pudele nedod nekādas norādes, ka tā varētu eksplodēt. Plastmasas pudeles izstiepjas pirmās, tāpēc jūs varat uz tām uzskriet un atbrīvot spiedienu, kad tas sāk kļūt augstāks.
 
View previous replies…

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Tas, bez šaubām, no manas puses ir nedaudz pārgalvīgi. Es to daru, lai sniegtu zināmu pārliecību mums pārējiem. Es nezinu, varbūt man nevajadzētu.... Es nevaru izskaidrot, kā tas man tik viegli ienāca prātā
kā vien tas, ka manas pamatzināšanas un pieredze no citām dzīves jomām to dara. Izrādot centību lasīt un pārlasīt visu ar šo procesu saistīto informāciju un saprast to. Labas klausīšanās/komunikācijas prasmes - jā, ar nedzīvām lietām. Augs ziņo, ka tam nepieciešams ūdens, novīstot. Tieši tāpat kā šis process informē, jums ir jāzina, kādas pazīmes ir jāklausās, ko tas nozīmē un kā reaģēt.

Man vajadzētu piebilst:
Es izmantoju lielāku pudeli, nekā nepieciešams, par vairākiem simtiem ml (1,5 l). Es dodu priekšroku šīm kombučas pudelēm - tās ir nedaudz biezākas nekā lielākā daļa pudeļu, ko esmu pamanījusi, un tās ir veidotas tā, lai izturētu nelielu iekšējo spiedienu. Dažas šampanieša pudeles varētu būt labas, tomēr IDK par korķiem.
Vēl viens apsvērums ir vāciņš. Tas ir plastmasas vāciņš ar plašāku muti, kā 3 litru limonādes pudelei - pamanīju, ka tas man dos pirmās brīdinājuma pazīmes par pārāk augstu spiedienu. Aizvākojums izspiedīsies augšpusē - tā ir pudeles vājā vieta, ko var "iespiest." Ja tas turpināsies pārāk ilgi, vāciņš izkropļosies un sāks izplūst tvaiki, un jūs to varēsiet konstatēt pēc sūkstīšanās skaņas, līdzīgi kā tējkannā, un noteikti varēsiet konstatēt pēc amonjaka, kas dedzina degunu un acis.
Drošības pasākumi? Ne gluži... Es improvizēju, lai nedaudz pasargātu no sprādziena, ļaujot tam atrasties 5 galonu spainī. Man patīk ideja par vistas stiepli...
Esmu domājis par pudeles ietīšanu/pastiprināšanu ar gorilla lentu. Varbūt no phonebooks izgatavoju kevlara uzvalku.....
Vislabāk būtu, ja būtu liels caurspīdīgs pleksstikla vairogs, caur kuru var iebāzt rokas, vai zem tā... ziniet...
Kad redzēsi to idiotu no Jaunanglijas valsts ziņās briesmīgi vardarbīga un šausmīga SnB negadījuma dēļ, varēsi izliet kādu liķieri savam homijam.

o7
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
nē, ja jūs akurāti izmantojat plastmasas vāciņu, es šaubos, vai tas varētu sasniegt 50 psi, pirms gaiss vienkārši izplūdīs. Īpaši, ja tas ir karsts
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Kad sākotnēji veicu veiksmīgo darbību, man nācās to nedaudz uzsildīt uz karstās plīts, jo šeit bija ziema. Acīmredzot es nezinu PSI, bet, kā jau teicu, es visu iemetu un aizveru, un man parasti nav jāatver, līdz tas ir pabeigts. Ja joprojām ir redzams Li, es vienkārši kratu to uz minūti, kamēr ļauju tam atdzist, lai amonjaks kondensētos. Tātad, lai kāds būtu PSI, vāciņš darbojas. Ja jūs domājat, ka tas garantēti sāks noplūst ~ 50 PSI, es pieņemu, ka tas ir vēl labāk drošībai, ciktāl izmanto stikla RV.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Kas. a. ir jākurina. Rollercoaster! Burka tieši uz kā degļa ir apmēram 5 minūšu kalpošanas laiks, un tās dibens parasti nokrīt. To novērsīs jau tas, ka burciņa tiks ievietota traukā ar ūdeni, uz kura ir jr. Mason burkas, spiediena vārīšanas vakuuma temperatūra pie spiediena. Dažas dienas es gatavoju zem spiediena 3 32 masona burkas un izmantoju plastmasas vāciņus. @250f, un tie ir mazliet mīksti, un pirms atdzesēšanas vāciņu ir nepieciešams 1/ 4 apgriezienus, lai vāciņu pievilktu, vai gaiss iesūcas atpakaļ un piesārņo to (tas ir ūdens vārīšanās pie 2 atmosfērām). 50 psi ir komerciālo kravas automašīnu riepu spiediens. Varbūt es būtu pārsteigts thugh, kas zina. Es uzkarsēju mēģeni ar fenola vāciņu, un, kad tas uzsprāga, tas noteikti bija 100 psi. Es biju pārsteigts, ka man bija pirksti, jo domāju, ka tā eksplodēja, bet vāciņš uzsprāga, un tas bija tik skaļi, ka es izslēdzu visas gaismas, un 3 minūtes vēlāk pie manām durvīm klauvēja policija.
 

hirozaru

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 22, 2024
Messages
30
Reaction score
2
Points
8
@SoldadoDeDrogas @Frit Buchner Paldies par atsauksmēm par šo tēmu.

Es redzu, cik tas ir nepilnīgs un faktiski grūtāk sekot līdzi. Man šķita, ka šis cilvēks mēģina man palīdzēt, bet viņš mani ved nepareizā virzienā.

Viņš gan neiesaka sajaukt ūdeni ar litiju. tas ir tikai mazgāšanai pēc reakcijas.
Un viņš nesāk no tabletēm, bet viņš gribēja, lai es iepriekšējā ekstrakcijas solī ekstrahēju Pseudo.

Man vajadzēja to arī publicēt, varbūt ...

Jebkurā gadījumā, pārējās receptes arī nav noob draudzīgas. Tāpēc es esmu sava veida atteicies no šī tagad

Es nesaprotu, kā cilvēki saka, ka viņi to var izdarīt automašīnas bagāžniekā stāvvietā vai automašīnā RV dažu stundu laikā. ar visiem nepieciešamajiem soļiem...
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Nekādu problēmu, mans draugs.
Es kādreiz gribētu izveidot labu detalizētu video skaidrojumu. Vismaz par šo eksperimentu es uztaisīšu vēl kādu ierakstu. Atskatoties uz savu iepriekšējo ierakstu, jūtu, ka neesmu izdarījis to tik taisnīgi, cik varēju - bet tas nebija domāts kā atsevišķs ieraksts. Es tikai sasaistīju visu pārējo un mēģināju parādīt/izskaidrot, kā tas darbojās.
Manā amatā tiek pieņemts, ka esat apguvuši visu pārējo materiālu un jums ir pamatizpratne.

To var izdarīt dažās stundās jebkurā vietā, jo ikdienas priekšmetu/produktu improvizācijas iespējas ir gandrīz neierobežotas. To var izdarīt ar noteiktām sasmalcinātām tabletēm bez iepriekšējas ekstrakcijas, ja vien vienīgais amīns ir EP/PSE un ja piemaisījumi to atļauj. Ekstrakcija ir nepieciešama tikai tad, ja gatavojat lielu partiju vai ja kaut kas bojā galaproduktu. Reakcija aizņem tikai aptuveni stundu, ja tāda ir nepieciešama, īpaši, ja jums ir pieredze un nav nepieciešams atsaukties. Bez tam reakcijas degviela ir tikai jāfiltrē, jāizžāvē un jānopludina. Sāli filtrē un mazgā ar acetonu. Tas ir viss... un jums ir labs produkts, taisns d-mets - "kloķēns." Tas ir derīgs lietošanai šajā brīdī, bet, ja vēlaties, varat turpināt attīrīšanu un kristalizēt ledū.
 
Top