N,n-DMT sālīšana?

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Hei, puiši,
Tātad es esmu uz pēdējo soli sintēzes iv bija pēc no tripamīna līdz n,n-DMT freebase - Es esmu tikai gaida uz vakuuma kamerā/dessicator saskaņā ar darbu līdz sintēzes es esmu pēc BET

Ja man izdosies, man ir potenciāls iegūt daudz DMT, un, lai būtu pietiekami pārliecināts, ka varu veikt lielu sintēzi vai pat vairākas mazākas sintēzes, man ir jābūt pārliecinātam, ka varu to sālīt līdz kaut kam stabilākam.

Es dzirdēju, ka fumerāta sāls ir stabila, bet man nav daudz fumārskābes, un to ir grūti dabūt.
Man ir arī fumarīnskābe, un es zinu, ka triptamīns ir diezgan stabils kā benzoāta sāls, un man ir daudz benzoskābes (pat ja tā smird kā ēzeļa penis).

Vai kāds šeit var palīdzēt? Es zinu, ka eksperimentēšu, kad man būs sausais brīvās bāzes produkts, ar nelieliem daudzumiem mēģenēs, bet, ja kāds to visu jau ir darījis un zina, ko man darīt, lūdzu, pajautājiet?
Es neko nepārdodu, tāpēc tas viss būs jāglabā savam un draugu patēriņam. Cilvēki parasti mēdz pārāk baidīties no tā, bet man šķiet, ka, kamēr tu aizver acis, tik ilgi nevar iet nepareizi....ja gan intensīvi pirmās pāris reizes.
id būtu interese par "pilienu" tipa darījuma sagatavošanu, tas būtu forši, bet šķiet, ka tā ir tāda lieta, kurai noteikti būtu nepieciešams kāds cits - pat tikai, lai jūs no tās izvilktu!
 
Top