Defendant found to be a scammer Krāpšanas darījums ar spanapa

Status
Not open for further replies.

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
280
Reaction score
112
Points
43
Šo jautājumu jau ievietojis pirms nedēļas, bet toreiz @spanara nāca uz filiāli ar atbildi, tāpēc acīmredzot tread admins ir izdzēsis.

Šī nedēļa atkal pagāja bez rezultāta: un nav jēgas gaidīt neko no pārdevēja, izņemot skaidru un tiešu atmaksu.

Tas nebija pirmais darījums, un pirmais darījums bija pat OK. Tāpēc es bez vilcināšanās 14.04.23. pārskaitīju kriptonauda.
Bet šis kārtējais pasūtījums netika nosūtīts divu nedēļu laikā, tāpēc es atnācu šeit uz forumu. Tad, tiklīdz es publicēju šo jautājumu, es saņēmu no pārdevēja atbildi ar tukšu izsekošanas numuru un standarta "blahblahblah-be-calm-sūtīt tūlīt-šobrīd".
Vai man norādīt uz to, ka sūtījums ar šo izsekošanas numuru nekad netika nosūtīts? Protams, ka netika((((
Svētais! Pēdējās nedēļas laikā es saņēmu vairākas atbildes ar standarta "rīt", turpinot līdz brīdim, kad nav vajadzības nosūtīt. Šis fakts tika norādīts pārdevējam, un tika saņemts solījums atmaksāt naudu. Vai man norādīt uz to, ka nauda nav atmaksāta? Tā nav saņemta((((

Administratoram. E-pasta vēstules kopija ar precīzu informāciju PM pēc pieprasījuma. Lūdzu, neaizveriet tēmu, kamēr tā nav atrisināta.
ESh5DJNO1P PBmVZfFQNn
 

Latin King

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 24, 2023
Messages
31
Reaction score
17
Points
8
nav labs izskats @spanapa vienkārši atmaksā naudu dude
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
280
Reaction score
112
Points
43
No @spanara neesmu dzirdējis nevienu. Ne preces, ne atlīdzības.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
156
Points
43
Jūs zināt, ko cilvēki gatavojas teikt: Kāpēc jūs neizmantojāt escrow?
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
280
Reaction score
112
Points
43
Es sev uzdodu to pašu jautājumu. hahaha.
droši vien tāpēc, ka tas nebija pirmais darījums, un es vēlos būt labs cilvēks un atvieglot pārdevējam.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Tikai eskropē, atvainojos par to.

Kāda nelaime dzirdēt, ka @spanara to velk, kāds kauns - šim pārdevējam bija potenciāls augt.
 
Status
Not open for further replies.
  • If you charge someone with scam, you must provide proofs!
    Unsubstantiated accusations will not pass moderation! Inconclusive evidences also will not be accepted.

Top