Skopolamīns

hkjewhfkjw3232

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Sveicu visus foruma dalībniekus! Es meklēju cilvēkus, kuri izprot skopolamīna iedarbību, tā ietekmi uz smadzenēm utt. Vai šeit ir kompetenti cilvēki vai pārdevēji?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Šeit ir kompetenti cilvēki, kas tieši nozīmē, ka šeit nav pārdevēju. Skopolamīns nav laba izklaides narkotika. Daži varētu apgalvot, ka runāt par to ir analoģiski sarunām par indi, kas ir aizliegta. Es nesaku, ka tas ir aizliegts, es tikai saku, ka tā ir inde. Kāds ir jautājums?
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
358
Points
63
apskatiet šo psychonautwiki rakstu... es jūsu vietā to nedarītu. es mēdzu mieloties ar daturu, un tas nav jautri. delirianti vispār nav jautri un rada diezgan augstu psihozes risku. zinu, ka tas ir cits medikaments, bet esmu dzirdējis šausmu stāstus par benadrilu. es patiešām neuzticos nekādām antiholīnerģiskām narkotikām (vismaz rekreatīvai lietošanai). ja esi uzstājīgs, lai kaut ko dabūtu, vienkārši izaudzē/atrodi kādu daturu vai atrodi aptiekā tabletes pret kustību slimību. man šķiet, ka ir arī plāksteri, bet es tos nelietoju rekreatīvai lietošanai.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Džimsonas nezāle ir visur apkārt. Esmu domājis un domājis, kā to varētu pārvērst par kaut ko noderīgu, bet nekad neesmu redzējis, ka tas būtu izdarīts. Jūs varētu to sašķeldot, līdz jums ir tikai tropāns, un daudziem stimuļiem ir tropāna moity, bet tropāns līdz kokaīnam....tas ir grūti, ja paskatās uz kokaīna analogiem, tur ir tonnas tropānu, bet tie nesākas no propāna. Tropanons vai 3-cmt (karbometoksi tropinons), vai kokaīns ir izejas prekursors lielākajai daļai vielu.
 

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2022
Messages
65
Reaction score
26
Points
18
Scopolomine ir burundanga. Tas jums izmazgā smadzenes. Pretlīdzeklis ir arekolīns jeb arekolīna hidrobromīds, un arekolīns ir atrodams beteļriekstos un aktivētajos muskatīna receptoros. Arekolīns ir nootrops.
 

Plantguy

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 22, 2023
Messages
14
Reaction score
0
Points
1
Ar to var izgatavot sniegu
 
Top