Meklēt Tilidīna (opioīdu) sintēze

mel0

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 30, 2022
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Sveiki, es daudz pētīju par vājākiem opioīdiem (tramadolu, kodeīnu un jo īpaši tilidīnu). Tilidīns ir opioīds, ko izmanto tikai Vācijā un Šveicē. Es atradu sintēzes instrukcijas par tramadolu, un G. Pattons aptuveni pirms stundas publicēja sintēzes instrukciju par tramadolu. Esmu par to ļoti pateicīgs. Neraugoties uz veikto izpēti, es neesmu atradis publisku sintēzes instrukciju par Tilidīnu (tostarp atsevišķu ķīmisko vielu daudzumus). Ja kāds varētu man palīdzēt, es būtu ļoti pateicīgs.
Paldies, ka izlasījāt.
 

JustFuckMyShitUpFam

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 2, 2022
Messages
25
Reaction score
4
Points
3
Es neesmu no Vācijas, bet dzīvoju ES rietumu daļā, un man gadījās iegūt rokās šo chem. Cilvēkam ar ļoti augstu toleranci ārkārtīgi bezjēdzīga, bet es to vienkārši gribēju iegūt jaunuma dēļ 😄

Man patīk kolekcionēt šos sava veida retākos medikamentus kā kādam autistam. Es nesaprotu to, ka daudzi cilvēki apgalvo, ka tās eiforija esot oksikodona līmenī, bet kā tas ir iespējams, ja katrā tabletē ir suboksons (bubreprenorfīns vai kā to raksta xd tajā ir arī (lai būtu atkarība/"narkomāns" 🙄 pierādījums).

Ļoti dīvainas narkotikas tbh.
 

mel0

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 30, 2022
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Sveiki es nekad neesmu dzirdējis, ka Tilidīnam un oksikodonam ir vienāda eiforija, un, manuprāt, tas ir pilnīgi nepareizi.
Jūsu minētais suboksons pieder kombinēto zāļu/medikamentu grupai, kurā ietilpst opioīds un naloksons, kas pazīstams arī kā narcan. Nokstona iedarbība samazina pārdozēšanas, t. i., nāves gadījumu skaitu. Nokstona lietderība Tilidīnā, manuprāt, ir 0, jo jau tā ir ļoti zema.
elpošanas nomākumu izraisošas iedarbības. Katram Tilidīna produktam ir jāietver naloksons, turklāt tam ir spēcīga iedarbība tikai lielākās devās, kas nozīmē, ka tas novērš pārdozēšanu, bet arī saglabā Tilidīna analgētisko iedarbību. Tas tiešām nav noderīgs cilvēkiem ar augstu toleranci. bet "normāliem" cilvēkiem tas sniedz opioīdu sajūtu, nedomājot, ka viņi ir narkomāni. Svarīgi arī atzīmēt, ka Tilidīns ir ārkārtīgi populārs Vācijā repa scēnas dēļ, un tur ir daudz vairāk cilvēku, kas ir gatavi to iegādāties un lietot atšķirībā no heroīna vai fentanila.
 

Alojz

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Feb 11, 2023
Messages
19
Reaction score
5
Points
3
Vai varat publicēt ieguldījumu tilidīna ražošanā
 

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
Tilidīns ir vistuvākais "līdzīgais" medikaments, kas gatavs lietošanai oksikodonam (ja vien vēl var atrast hidrokodonu bez iekšā iejaukta paracetamola vai ibuprofēna, vai, paveicies atrast, oksimorfonu ;) - patīkama stimulācija, laba eiforija, viduvējs pretsāpju līdzeklis. Labāks par tapentadolu, jo kāpums ir stabilāks un ilgāk saglabājas.
Taču tam trūkst oksikodona "dzīvesveida" efekta, un to īsti nevar ne šņaukt, ne no tā kliņģerēt. Nu, tehniski var, bet esi gatavs, ka trāpīsi, jo tas sāk iedarboties uz Kappa receptoriem jau pēc 300-400 mg.

Teica to, bija mēģinājums Iso-Tilidine kā RC, bet beidzās ar to, ka nav aktīvs.
Nortilidīns bija, iespējams, visveiksmīgākais RC mēģinājums, un es domāju, ka lielākajā daļā valstu pat nav aizliegts? Tas īsu brīdi parādījās Vācijā un Polijā, bet dīvainu iemeslu dēļ tā arī nekad netika izmantots vai sintezēts RC tirgus ainai. Varbūt tāpēc, ka nav pietiekami "slavens", varbūt tāpēc, ka pat zemāka Kappa max. Mg sprūda, varbūt tāpēc, ka tā ražošanas izmaksas. Diemžēl man nav tās sintētiskā maršruta, sorry :]
 
Top