Looking for a vendor Meklē spāņu/portugāļu valodas speciālistus, kuri vēlas veikt kādu $$$$.

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Cienījamā BB kopiena,

Es vēršos pie jums, jo meklēju spāņu vai portugāļu valodas iedzīvotājus/pilsoņus, kuri vēlas pie algas pievienot vēl dažus $$$.

Par ko ir šis uzņēmums?

Spāņu un portugāļu aptiekās tiek pārdots spāņu kodeīna pretklepus sīrups.
Tā nosaukums ir Toseina.
Lai gan šis sīrups Spānijā/Portugāle ir legāls, nesen tā iegādei ir nepieciešama aptiekas recepte - tātad tas nav bezrecepšu sīrups.

Mums ir piekļuve neierobežotam daudzumam šo precīzo recepšu, kuras mēs varam nosūtīt parakstītas.

Tagad mēs meklējam cilvēkus, kas vēlas saņemt no mums šīs receptes, iegādāties pudeles un tālāk pārdot tās mums.

Kā es varu no tā nopelnīt?

Ja mēs jums nosūtīsim 10 receptes, mēs sagaidīsim, ka mums tiks nosūtīts precīzs pudeļu skaits.
Mēs piedāvātu iegādāties pudeles no mūsu "skrējējiem" par fiksētu uzcenojumu, kas garantētu jums fiksētus atkārtotus ieņēmumus/ienākumus.

Maksājums tiktu veikts XMR/BTC, izmantojot depozītu pēc tam, kad būsiet nosūtījuši pierādījumus par visu pudeļu veiksmīgu iegādi.

Vai ir noteikts ierobežojums?

Par laimi, mēs varam teikt, ka ierobežojumu nav.
Minimālais recepšu daudzums, ko mēs nosūtītu, būtu 10, maksimālais būtu 100 vienā pasūtījumā drošības apsvērumu dēļ.
Tīrā daudzuma/krājumu ziņā no mūsu puses nav nekādu ierobežojumu.

Kā produkti tiks nosūtīti?

Produkti tiks nosūtīti uz centrālajām ES valstīm, piemēram, Vāciju, vai arī tos var nogādāt (dead drop) tieši Spānijā (Spānijas dienvidos).

Ja jums ir jautājumi (esmu pārliecināts, ka jūs du), komentēt šeit vai sazināties ar mani tieši.

Cincerly,

Koko
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Kāda muļķība, es pazaudēju piekļuvi savam kontam :D :D

Tagad esmu to atguvis un atbildējis uz visiem DM saistībā ar šo jautājumu, ķersimies pie darba!
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Nākamajā mēnesī mēs sākam nākamo skrējienu ar šo projektu, mēs meklējam vismaz 5 jaunus skrējējus :) Sazinieties ar mani, izmantojot DM!
 
Top