Vēstules ar narkotiskajām vielām nosūtīšana.

mp_

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 1, 2023
Messages
13
Reaction score
6
Points
3
Pieņemsim, ka jūs mēģināt nosūtīt 4 g kāda pulvera. Sūtījums būtu pārmērīgs, tāpēc šeit labāka izvēle ir vēstule. Kā varētu anonīmi nosūtīt vēstuli? Cik man zināms, jums ir nepieciešama atpakaļnosūtīšanas adrese un pastmarka. Pasta zīmogu ir visvieglāk iegūt, bet atpakaļnosūtīšanas adresi... ne tik daudz.

Vai būtu prātīgi, ja atgriešanās adrese atrastos netālu no jūsu sākotnējās dzīvesvietas? Vai vienkārši to vispār nenorādīt?
 

blosuetoday

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 28, 2022
Messages
44
Reaction score
31
Points
18
1. Jums ir jāiekļauj atgriešanās adrese.
2. Jums ir jābūt radošiem, kā iegūt informāciju, kas satur reālu adresi un reālu iedzīvotāju, kurš tur dzīvo.
3. Es deru, ka jūs varat izmantot nejaušu adresi un nejaušu vārdu, tas nozīmē, ka tiem nav jāsakrīt.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Dodieties uz kādu "sociālo kontaktpunktu" savā pilsētā un sameklējiet māju ar daudziem dzīvokļiem, kādos ievieto sociāli nodrošinātus cilvēkus. Tādu, kur ieejas durvis s vienmēr atvērtas un ir iespējams piekļūt pastkastītēm. Jūs atradīsiet lielu daļu pastkastīšu izpostītu, durvis noplēstas vai atlauztas, un tajās ir nekārtība. Paņemiet pastkastīti, salabojiet durvis un salabojiet slēdzeni, līdzīgi kā citām tur esošajām un darba kārtībā esošajām pastkastītēm, un nevienam nebūs vienalga. Ievietojiet kastītē trīs vai četrus vārdus. Un viss. pārbaudiet un salabojiet pēc vajadzības.
Un tas ir jūsu atpakaļnosūtīšanas adrešu. Kas jums ir nepieciešams. Darbojoša atgriešana ir būtiska, un atgriešanai jābūt uz aploksnes, un precei jābūt otrā aploksnē, uz kuras arī ir atgriešana.
Vācijā lielākā daļa pārdevēju tiek pieķerti, jo viņi izmanto nejaušus atgriešanas veidus, un klienti savā paranojā izjūk, un prece nonāk nejaušu cilvēku pasta kastītē vai vietā, kur viņi atver vēstules, lai mēģinātu atrast addy, ko tur atgriezt. Tādējādi iesaistās cūkas, un, tā kā tās ir augsti apgādātas, apmaksātas un motivētas speciālās vienības, nevis parastie korumpētie vietējie policisti, kuriem ir savi darījumi, tad pārdevējs tiek izsekots un karaliski sadurts.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Izdomājiet atgriešanās adresi, viņi nepārbaudīs, vai dzīvoklis 56B patiešām pastāv vai 56 fuckballs road. Tāpat neaizmirstiet rakstīt vissaurpulcēniskākajā ārsta manierē, kādu vien varat.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Pagaidiet, kāpēc jūs vispār uz vēstules uzliekat atbildes adresi? Tā nav obligāta kā muitas veidlapa
 

robotmr

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 21, 2023
Messages
7
Reaction score
9
Points
3
Im emigrants pusautoritārajā valstī Āzijā tiešām drīzāk neteiktu. Bet es pieņemu, ka viņi izsniedz gadus kā konfektes. mans plāns bija nosūtīt uz eiropu pa pastu kādu nezāli pa gramu, lai pārbaudītu ūdeni. Jebkurā gadījumā es aizgāju uz pastu un vienkārši pajautāju, cik tas maksātu. Tagad puisis izskatījās diezgan nervozs, kad es kaut kādu iemeslu dēļ teicu vēstule, nevis pakete, un redziet, tas mani uztrauc. Es pajautāju bardam, kāds būtu sods, ja mani noķertu, un viņš teica, ka 3 mēneši un, manuprāt, 3000 dolāru sods. Es varētu ar to sadzīvot, bet man nav ne jausmas. Zāle ir vakuumā aizzīmogota, es to grasījos ievietot pastkartē un aploksnē. Varbūt tas izdosies. Tomēr es joprojām nesaku, ka es 100% negrasos to darīt. Bet puisis, kuram es to sūtu, arī teica, ka pēc tam gribēs nopirkt 100 gramus. Es neredzētu dienas gaismu, ja mani pieķertu sūtot 100 gramus, es domāju. Teiksim, 15 gadi vai vēl kāds cits termiņš. Man atkal nav ne jausmas. Pasta pārstāvis teica, ka sūtījums aizņems divas nedēļas. Man tas arī nepatīk.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Vai tā ir Taizeme?
 
View previous replies…

robotmr

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 21, 2023
Messages
7
Reaction score
9
Points
3
Nu labi, ja jums ir jāzina, es domāju.
 

robotmr

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 21, 2023
Messages
7
Reaction score
9
Points
3
Tagad jūs mani uzmācaties, kāpēc tas ir svarīgi?
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Nosūtiet to no pasta nodaļas Suvamabhumi lidostā. Tur ir pašapkalpošanās kioski
 

robotmr

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 21, 2023
Messages
7
Reaction score
9
Points
3
Ak, es redzu. Paldies par padomu. Tas var beigties riskantāk, lai gan dažreiz viņiem lidostā ir suņi. Varbūt tāpēc tā atrodas tur. Nu birojs, kurā es biju, ir tuvu, bet es varētu doties uz citu.
 

mprimiterra

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 3, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Sveiki, puiši! Kā jums klājas???? Es esmu jauns un man ir pretēja problēma, es gribētu saņemt paku ar zālēm, mdma, tabletēm, bet es nezinu, kā to saņemt. Kāds padoms? OrgUnikum, vai jūsu metodi var izmantot apgrieztā veidā, lai saņemtu? Paldies visiem par palīdzību
 
Top