SGT-507

Carina

Don't buy from me
New Member
Language
🇷🇴
Joined
Sep 3, 2024
Messages
13
Reaction score
0
Points
1
Sveiki! Vai kāds ir izmēģinājis SGT-507? Cik spēcīgs tas ir? Kā tas ir salīdzinājumā ar MDMB-BUTINACA?
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
200
Reaction score
205
Points
43
SGT-507 ir salīdzinoši jauns sintētisks kanabinoīdu receptoru agonists, kas pēc darbības mehānisma ir līdzīgs tādiem savienojumiem kā MDMB-BUTINACA. Šīs vielas imitē THC iedarbību, aktivizējot kanabinoīdu receptorus smadzenēs, taču bieži vien tās to dara ar daudz lielāku iedarbību, kas var izraisīt intensīvu un bīstamu iedarbību.

Tiek ziņots, ka SGT-507 ir ļoti spēcīga afinitāte pret CB1 receptoru, tāpēc tā iedarbība pat nelielās devās ir ļoti apreibinoša. Lai gan konkrēti salīdzinoši dati par iedarbību nav pieejami, lietotāju ziņojumi liecina, ka tas ir diezgan spēcīgs, potenciāli līdzīgs citiem augstas efektivitātes kanabinoīdu agonistiem, piemēram, MDMB-BUTINACA. Pats MDMB-BUTINACA ir ārkārtīgi spēcīgs sintētiskais kanabinoīds ar augstu CB1 receptoru efektivitāti, kas izraisa spēcīgu psihoaktīvo iedarbību un augstu pārdozēšanas risku, tostarp dažos gadījumos ar letālu iznākumu.
 

Carina

Don't buy from me
New Member
Language
🇷🇴
Joined
Sep 3, 2024
Messages
13
Reaction score
0
Points
1
Liels paldies par atbildi <3
Kāds ir viena g SGT 507 lapas/ tabakas daudzums, lai panāktu spēcīgu iedarbību?
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
200
Reaction score
205
Points
43
Šobrīd man nav zināmas precīzas devas. Arī neprecīzas. Es turpināšu meklēšanu un par rezultātiem rakstīšu šeit. Pagaidām iesaku sākt ar minimālo iespējamo daudzumu, jo runa ir par vienu no daudzajiem jaunajiem noīdiem.
 

Carina

Don't buy from me
New Member
Language
🇷🇴
Joined
Sep 3, 2024
Messages
13
Reaction score
0
Points
1
Vau, tas ir ārkārtīgi jauki no jūsu puses <3 Es arī mēģināju veikt kādu izpēti, bet arī neko daudz nevarēju atrast. Katrā ziņā, kad pienāks laiks, es publicēšu ziņas par ietekmi un to, vai man tas patika. Pašlaik neesmu īsti pārliecināta, cik daudz zāles izmantot 1g, bet es jūs informēšu. Vēlreiz liels paldies! <3 Mīļi sveicieni
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Es domāju, ka SGT-507 būs ievērojami vājāka
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
200
Reaction score
205
Points
43
Jā, tā varētu būt. Man patiešām ir maz informācijas par šo vielu. Vai jums ir kādi konkrēti dati? Tas ir patiešām interesanti
 

Deadmatch15

Don't buy from me
Member
Language
🇷🇴
Joined
Apr 26, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
1
Cas numurs?
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
171
Reaction score
94
Points
28
Deals
18
Daudzu produktu nosaukumi, ko klienti saņem, ir "izdomāti", patiesībā daži cilvēki izmanto vienu noidus, lai izliktos par daudzu veidu produktiem, un pat izdomā "jaunu nosaukumu", lai izliktos par jaunu produktu, tāpēc arī es gribētu zināt produkta CAS un formula ir patiešām svarīga! tāpēc arī es gribētu zināt produkta CAS un formulu.
 
View previous replies…

Carina

Don't buy from me
New Member
Language
🇷🇴
Joined
Sep 3, 2024
Messages
13
Reaction score
0
Points
1
Es nevarēju atrast ne ķīmisko formulu, ne CAS numuru, bet es atradu šo: SGT-507 pulveris ir līdzīgs 5F SGT-151, kura ķīmiskā formula ir C23H27FN4O2, CAS 2377403-49-9. Es ceru, ka es esmu pareizs
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
171
Reaction score
94
Points
28
Deals
18
Pēdējā ir reāla viela, bet es nedomāju, ka "jauna nosaukuma" piešķiršana un stāstīšana cilvēkiem, ka tā ir līdzīga vielai, kaut ko nozīmē, manuprāt, tas, iespējams, ir tikai veids, kā to pārdot.
 

Carina

Don't buy from me
New Member
Language
🇷🇴
Joined
Sep 3, 2024
Messages
13
Reaction score
0
Points
1
,,SGT-507 ir līdzīgs 5F SGT-151, sintētiskajam kanabinoīdam, kas pirmo reizi identificēts Vācijā 2017. gadā. Lai gan tas ir ļoti līdzīgs SGT-151, tam ir vājākas īpašības. SGT- 507 ir jauna sintētiska ķīmiska viela uz indazol-3-karboksamīda bāzes, ko laboratorijas pirmo reizi sasaistīja kā sintētiskās marihuānas sastāvdaļu``.
 

Carina

Don't buy from me
New Member
Language
🇷🇴
Joined
Sep 3, 2024
Messages
13
Reaction score
0
Points
1
Nu SGT-507 ir vienīgais kanabinoīds, ko es atradu noliktavā vietnē, kurā agrāk pasūtīju MDMB-BUTINACA, kas diemžēl pašlaik vairs nav noliktavā, tāpēc nolēmu to izmēģināt. Tāpēc es gribētu uzzināt vairāk. Liels paldies <3
 

flyrc

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
171
Reaction score
94
Points
28
Deals
18
Šis apgalvojums, ja tas ir taisnība, nozīmētu, ka tiem ir vienāda ķermeņa struktūra (prekursors), bet nav vienādi halogēni, bet, ja es to pārdotu un ķermeņa struktūra būtu vienāda, tad es noteikti vienkārši ražotu sgt151, nevis pārdotu jauno un ievērojami vājāko vielu "SGT507", par kuru cilvēki pat nezina.
Tā kā nav laboratorisko testu pārskatu, es nedomāju, ka cilvēkiem vajadzētu vienkārši ticēt nepatiesai informācijai dažās tiešsaistes tirdzniecības vietnēs un ka šie produkti, kas uzdodas par "jaunām vielām", iespējams, ir tikai vecs produkts ar jaunu nosaukumu, lai ziņkārīgie cilvēki varētu pamēģināt un iegādāties, kas ir mans personīgais viedoklis!
 

Carina

Don't buy from me
New Member
Language
🇷🇴
Joined
Sep 3, 2024
Messages
13
Reaction score
0
Points
1
Turklāt ir dīvaini, ka tajā pašā vietnē bija 5F-SGT-151, kas uz laiku nav pieejams.
 
Top