KRATA UN CEP INFO

Niceiceinn

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 28, 2022
Messages
3
Reaction score
3
Points
3
HI Im jauns šeit, bet ne blokā.

lūdzu, aizpildiet to, ko es nevaru atcerēties

efedarin / psudo
kas jums ir nepieciešams
amonija hidroksīds
nātrija hidroksīds
nedaudz litija
ēteris
sausa HCI gāze

vai es šeit kaut ko aizmirsu

tas ir viss, ko es atceros, vai kāds var man ar to palīdzēt?
 

Niceiceinn

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 28, 2022
Messages
3
Reaction score
3
Points
3
mana kļūda, es tikai pārcilāju to no savas ADHD atmiņas hehe
 

G&A3007

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
MADHATTER....
vai var izmantot amonija hlorīdu/sulfātu kratīšanai un cepšanai,
vai tikai nitrātu...
Es varētu iedomāties, ka NH4CL HCL puse varētu vai varētu apturēt LYE no PSE pārvēršanas brīvā bāzē, tādējādi neļaujot samazināt PSE šķīdinātājā.....
tomēr es uz to skatos tikai no pirmā acu uzmetiena, vai jūs varat man to apstiprināt....thanx

bmk007
 

Bartholomeus

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 23, 2022
Messages
127
Reaction score
67
Points
28
Pārtrauciet ražot kratīšanas un cepšanas dopingu un iegādājieties atbilstošus stikla traukus, vēlāk varēsiet man pateikties.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Es tam piekrītu. Tas ir treilera trash pēdējās aizsardzības līnijas mthod. C'mon, stikla izstrādājumi ir brīvi pieejami Ebay. Pārbaudiet Nanshinglass vai Deschem. Arī tas nav tik dārgi.
 

Sascha

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 10, 2022
Messages
4
Reaction score
8
Points
3
HI Im jauns šeit, bet ne blokā.
Labi, pirmkārt, termins "kratīt un cept" drīzāk atgādina šausmīgu amerikāņu redneck variantu elegantai bērzu reducēšanai.


Sašas bērza reducēšana, izmantojot litiju, reducējot (R/S+) efedrīnu līdz metilamfetamīnam.

Nepieciešams:

  • 99% izopropanola spirts
  • Litijs
  • Amonija hlorīds ( tīrs )
  • Acetons ( tīrs )
  • Sausais ledus
  • nātrija hidroksīds ( NaOH > 99 % )
  • (Pseido) efedrīns
  • NaCl

  • Procedūra:


    Izopropanolu sajauc ar sāli. Iegūsiet šķīdumu.



    Izlejiet augšējo slāni un izmetiet apakšējo slāni. Apakšējais slānis būs ūdens.



    Labākajā gadījumā pseidoefedrīns ir tīrs un jau ekstrahēts no tabletēm. Bet, ja tā nav, vai arī nav vajadzības, sasmalciniet tabletes un pievienojiet tās izopropanola šķīdumam.



    Nepievienojiet pārāk daudz izopropanola, jūs vēlaties iegūt lipīgu pastas formu. Ielieciet saldētavā uz vairāk nekā 4 stundām.



    Laikā, kamēr tas ir saldētavā, pagatavojiet bezūdens amonjaku. Sajauc traukā (stikla!!!) 4 daļas NaOH un 5 daļas amonija hlorīda.



    Sagatavo citu trauku, kas piepildīts ar sauso ledu un acetonu. Temperatūrai jābūt zemākai par -33 *C. Šajā traukā ievieto citu stikla trauku un ar caurulēm savieno abus traukus ( amonija hlorīds + NaOH un tukšo trauku ). Gāzi, kas izdalās, kad to karsē, vēlaties pārvērst šķidrumā, un to izdarīsiet, sasaldējot stiklu zem -33 *C ar ledus vannu.



    Sagatavojiet litiju. Ja tas nav iegūts, to var viegli izdarīt, iegūstot litiju no AA baterijām ( jāsaka litijs ), tur būs 2 metāli, kas savīti kopā, spīdīgs un ne spīdīgs metāls. Tas, kas nav spīdīgs, ir litijs. Jūs varat pārbaudīt, vai tas ir litijs, pievienojot nedaudz ūdens. Ja tas reaģē, tas ir litijs. ( nepievienojiet pārāk daudz litija + ūdens var eksplodēt!!! ).



    Lai pievienotu (pseido)-Efedrīnu, izmantojiet šādu attiecību:

    250 ml bezūdens amonjaka + 100 ml uz katriem 28 gramiem (1 unce) pseido. Amerikāņu tēviņiem starp mums



    Pseidoefedrīnu ( aukstu !!! ) pievieno aukstam bezūdens amonjakam ( vēl ledus vannā ) pareizā proporcijā. Pārbaudiet temperatūru. Pārliecinieties, ka tā ir zemāka par -33 *C.



    Pagaidiet 7-12 minūtes. Ideālā gadījumā temperatūra nemainīsies. Un nav reakcijas.



    Sadaliet litiju ļoti mazos gabaliņos. Nesasmalciniet to! Un pievienojiet nelielu litija porciju šķīdumam. Šķīdumam jākļūst zilam! Pagaidiet, kamēr zilā krāsa pazūd, un atkārtojiet ( pievienojiet litiju ). Litijs jāpievieno apmēram ik pēc 40 sekundēm. Līdz brīdim, kad šķīdums neatgriežas atpakaļ sākotnējā krāsā un paliek zils.



    Maisīt 30-60 minūtes. Ļauj atdzist līdz istabas temperatūrai ( 23 *C, izmantojot termometru!!! ).

    Un maisīt vēl 60 minūtes. Tagad esat pagatavojis racēmisko (RS)-N metilamfetamīnu. Tagad pārkristalizējiet, lai to attīrītu.
 

The Silent Chemist

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2022
Messages
22
Reaction score
12
Points
3
H
Vai SWIY ir veiksmīgi veikusi šo reakciju Man ir pāris jautājumu?
 

Sascha

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 10, 2022
Messages
4
Reaction score
8
Points
3
Uz priekšu
 

The Silent Chemist

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2022
Messages
22
Reaction score
12
Points
3
Ir teikts, ka tiek izmantots efedrīns/fenilpropanolamīns brīvā bāzē, bet ir arī teikts, ka var izmantot arī efedrīnu/fenilpropanolamīnu Hcl, atceļot efedrīna brīvās bāzes posmu.

(to nav grūti izdarīt, bet tas ir procesa posms, no kura varētu vienkārši izvairīties).

Vai tā ir taisnība? Vai, izmantojot šo metodi, vienkārši jāievēro tas pats protokols.

pievieno litiju, kad veidojas zila krāsa, tad tā izkliedējas un tad atkārto, līdz zilā krāsa neizkliedējas.

Kādu efedrīna Hcl, izopropilspirta un bezūdens amonjaka attiecību izmanto, lai to pielāgotu.

acīmredzot, lietojot efedrīna/fenilpropanolamīna hcl, veidojas amonija hlorīds, kas slāpē reakciju?
 

cyclic-ozone

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 13, 2022
Messages
8
Reaction score
6
Points
3
Es stingri ieteiktu nelietot hidrohlorīda sāli, ja brīvā sāls ir lēta un vienkārša, litijs reaģētu ar HCl sāli un izšķērdētu dārgo sārmu metālu.
attiecībā uz attiecībām šī metode daļēji iepatikās tāpēc, ka precizitāte nav tik nepieciešama. piemēram, varētu izmantot dažus litrus (3) amonjaka un pievienot tam galvenokārt np šķīdinātāja, piemēram, ētera vai IPA, šķīdumu ar tajā izšķīdinātiem 250 g frībāzes, tad sākt sārmu pievienošanu.

rediģēt Skaitļus izkropļoju
 

The Silent Chemist

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2022
Messages
22
Reaction score
12
Points
3
Šeit ir efedrīna frībāzēšanas procedūra, pastāstiet, ko jūs domājat ?


Eferīnam pievieno apmēram vienādu daļu ūdens. Tagad pagatavojiet 20 % NaOH šķīdumu (vai 4 daļas DH2O:1 daļa NaOH) Pievienojiet toluoluolu vai NP šķīdinātāju, ko vēlaties izmantot, lai ūdens/pseido šķīdums būtu apmēram vienāds ar ūdens tilpumu! Jā, vispirms toluols, tas dod pseidomērķim iespēju kaut kur aiziet, nevis sadegt bāzē, kas to var sašķelt un pārvērst aziridīnos (toksiski)! Pievienojiet NaOH šķīdumu ūdens/pseido/toluola šķīdumam līdz PH 13, un atcerieties, ka pārbaudiet ūdens, nevis toluola PH! Tagad burku ļoti labi sakratiet un ļaujiet nosēsties slāņos. Atdaliet toluola slāni. Atkārtojiet šo procesu 3 reizes un apvienojiet visu toluolu!
Jūs varat izžāvēt toluolu/pseidobāzes frīzbāzi ar magnija sulfātu.

Gatavs izmantot reakcijā?
 
Last edited:

The Silent Chemist

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2022
Messages
22
Reaction score
12
Points
3
Lūdzu, paskaidrojiet, kas notiek šajā solī Vai runa ir par frībāzi vai Hcl ?

ja tas ir brīvā bāze, tad varētu pieņemt, ka efedrīns izšķīst IPA un šķīdumu pirms lietošanas var izžāvēt ar magnija sulfātu. SWIM zina, ka pseidoefedrīna frībāze ir vai varētu būt cieta viela.

kāpēc ir bažas par neliela daudzuma IPA lietošanu, lai samazinātu blakusproduktu "etoksīda" veidošanos?
 

cyclic-ozone

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 13, 2022
Messages
8
Reaction score
6
Points
3
Bažas par sārmu alkoksīdiem var novērst, izmantojot ēteri (sava veida), un galvenais ir nodrošināt šķīdināšanu, bet žāvēšanas posms ir absolūti nepieciešams, un kaltēts mgso4 darbosies, jo ūdens šķīdinātājos ir neticami kaitīgs sārmu metālu amīdu veidošanās procesam. Es domāju, ka galvenās bažas, lietojot spirtu, rada eksotermiskā reakcija starp spirtu un amonjaka vārīšanas procesā radušos amīdu, bet es neesmu pilnīgi pārliecināts.
 

The Silent Chemist

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2022
Messages
22
Reaction score
12
Points
3
Ja tiek reducēts fenilpropanoamīns, rodas amfetamīna frībāze. Vai šajā gadījumā pēc frībāzes ekstrahēšanas no reakcijas, tā vietā, lai caur šķīdumu, veidojot Hcl sāli, barbotētu Hcl gāzi, būtu vēlams veikt skābes titrēšanu IPA/aktonā ar sērskābi, lai iegūtu sulfāta sāli?

Vai sulfāta sāls ir stabilāks vai kaut kas cits?
 

cyclic-ozone

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 13, 2022
Messages
8
Reaction score
6
Points
3
Priekšroka tiek dota sērskābes titrēšanai, jo amfetamīna sulfāta sāls nav stabilāks, drīzāk tas nav higroskopisks (nevelk ūdeni no gaisa) kā hidrohlorīda sāls. tāpēc daudz eiro ātrums ir pasta.

kā alternatīvu varētu izmantot fosforskābi.
 

Raz

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2022
Messages
17
Reaction score
25
Points
3
NaOH sajaukts ar NH4NO3kolbā ar apaļu dibenu ar trīs kakliņiem, pievienojotH2Ono spiediena izlīdzināšanas piltuves. Arī šļūtene, kas savienota ar pudeli, kurā ir Kolmena nometnes degvielā izšķīdināta pseidobāze (brīvā bāze) (filtrē caur degvielas piltuvi, lai atdalītuH2O), kuras virspusē peld Li. Tad otra šļūtene un vārsts, kas iziet no pudeles, lai izlaistu pārmērīgu spiedienu.
Gandrīz visi sprādziena draudi ir novērsti, vai ne? Piemēram,Li aizdegšanāspēc saskares ar NaOH un NH4NO3 apakšējo slāni, kamēr reakcija "rit". Protams, tas uzreiz izdziest, tiklīdz Li sasniedz bezūdens NH3atmosfēru zem spiediena, nevis gaisu. NavO2, nav sprādziena. Pirmajai šļūtenei ir arī trīs pielikumi: žāvējošais CaO, piesūcekņu uztvērējs un vārsts.
Tīrs, tīrs, tīrs. Jo mērķis ir tikai viena ķimikālija. Tīrs dekstro, nevis racēmiskais dekstro|levo. Atvainojiet, sāku bārstīties otrajā daļā.
 
Top