Shake and Bake Meth soli pa solim

Shake and Bake Meth step-by-step

  • Good

    Votes: 21 65.6%
  • Bad

    Votes: 5 15.6%
  • Hmm...

    Votes: 6 18.8%

  • Total voters
    32

ampaskopi

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2022
Messages
5
Reaction score
11
Points
3
Shake and Bake Meth soli pa solim
P1lGjFiLq2
Manis izmantotos rīkus, protams, var aizstāt ar citiem... Piemēram: Jums nav nepieciešamas bērnu pārtikas burciņas, ja jums ir labāks vai ērtāks trauks acetona/Epsom un izopropanola/Epsom maisījumiem, kad ievietojat tos saldētavā, ja vēlaties pārkristalizēt, bet es ļoti iesaku izmantot manis uzskaitītās ķīmiskās vielas vai kaut ko līdzvērtīgu vai kvalitatīvāku.
  • 1 kārba 12 vai 24 stundu (2,4 g pseidoefedrīna)
    • Var būt Sudafed vai jebkurš no ģenēriskajiem medikamentiem.
    • Atkarībā no veikala un veida maksā aptuveni 6-12 USD.

  • 1/2 - 3/4 tases sārma (nātrija hidroksīds - NaOH)
    • Es izmantoju Roebic Laboratories Crystal Drain Opener no Lowe's.
    • Ace Hardware ir arī mazāki 100% sārma trauki, kas maksā aptuveni 7 USD.
    • 2 lb konteinera cena ar nodokļiem ir aptuveni 16 $ ar nodokļiem.

  • 1/4 - 3/8 tases amonija nitrāta kristāli (NH4NO3- AN)
    • Es izmantoju kristālus no ledus kompresu iekšpuses no The Dollar General.
    • Izmaksas 1,50 USD par katru ledus kompresi.
    • Jūs izmantosiet aptuveni 1 uz 2 pavāriem vai aptuveni tik daudz.
    • Man bija vajadzīgs ilgs laiks, bet es atradu MSDS vai kaut ko tamlīdzīgu, kas apstiprināja, ka AN ledus kompresu iekšpusē ir 98-99 % AN.
§ vairums tūlītējo ledus kompresu tagad ir izgatavoti ar UREA... Jums ir nepieciešams AN.

  • 1/2 pudeles Coleman's Premium Camping Fuel o Sarkanā pudele no Walmart.
    • maksā aptuveni 6 $
    • Es neesmu redzējis nekādu atšķirību rezultātos, pērkot Coleman's Premium First, tāpēc es netērēju savu laiku.
    • Paskaties, es zinu, ka tas sāpēs vagīnas, tāpēc šeit ir darījums...
§ Es kādu laiku izmantoju VM&P Naphtha, bet tas ir sāp ass uzturēt šo sūdi pietiekami siltu... it īpaši caur biezu ass Soda plūsmas pudele
§ Kādu laiku izmantoju arī dietilēteri, un tas darbojās lieliski, tikai man apnika iztukšot kannas un mazgāt ar ūdeni šo sūdu.
§ MAN PATĪK COLEMAN'S!!! Ja jums nepatīk, domāju, ka jūs llsl droši vien dzīvo...

  • 1 plastmasas pudele no sodas straumes (500 ml)
    • Es pērku 2 pudeļu iepakojumu Walmart.
    • maksā apmēram $14
    • Es tās izmantoju atkārtoti vairākas reizes, lai gan daudzi citi iesaka to nedarīt, bet es esmu lēts un man nav bijušas nekādas problēmas.
    • Vienīgās citas reakcijas tvertnes (RV), ko esmu izmantojis, ir aptuveni 600 ml Smart ūdens pudele un 1 litra Smart ūdens pudele.
§ Ja izmantojat kaut ko līdzīgu, papildu spiediena pastiprināšanai aplīmējiet pudeles dibenu un šuves no apakšas uz augšu ar Gorilla lentu.

  • 2 Energizer Advanced Lithium AA baterijas
    • Es pērku 4 iepakojumus no Walmart
    • 4 iepakojuma cena ir aptuveni 6 ASV dolāri.
    • Energizer Ultimate darbojas arī, bet tie ir dārgāki un korpusu ir grūtāk pārgriezt.

  • Pāris pudeles pudelēs iepildīta ūdens - parasti apmēram 10 - 20 pilieni sērskābes (saukta arī par sālsskābi -HCl).
    • Es pērku pie Lowes
    • 1 galona krūze
    • maksā apmēram 8 dolārus

  • nedaudz Epsom sāls
    • Es pērku Walmart
    • Liels konteiners maksā apmēram 1 dolāru

  • Acetons
    • Es pērku Lowes
    • Man šķiet, ka tas ir apmēram ceturtdaļa metāla traukā, un tas maksā apmēram 7 dolārus.

  • Izopropanola spirts, ja vēlaties pārkristalizēt.
    • Lielu 91% spirta trauku es pērku Walmart.
    • maksā mazāk nekā 3 dolārus.

  • PVC cauruļu griezēju pāris, es tos iegādājos pie Lowes.
    • Izmaksā aptuveni 10 $ vai aptuveni tik
    • Tos izmantos, lai nogrieztu akumulatoru korpusu.

  • Pāris pāri saplākšņu, tāpēc es tos nepirku, jo man tie jau bija, bet es ceru, ka jūs varat noskaidrot, kur tos dabūt.
    • Vienu no tiem izmantos, lai turētu akumulatoru, kamēr griezīs korpusu, bet otru izmantos, lai izvilktu "iekšas" no akumulatora.

  • kafijas filtru ķekars

  • Pāris vates bumbiņas

  • Pūšamais fēns

  • Pāris iepirkumu maisiņu, ko izmantot kā atkritumu maisiņus.

  • Daži 1 kvartāla rāvējslēdzēja maisiņi (man patīk tie ar slīdošiem aizzīmogojumiem).

  • acu pilienu pilinātājs

  • kaut kas PH pārbaudei
    • Es izmantoju parasto baseina PH testēšanas komplektu (sāpīgi, bet darbojas).

  • Mūra burka

  • īkšķa piespraude

  • Šujamā adata

  • Plāksne, ko izmantot kā iztvaicēšanas plāksni

  • 2 glāzes šāvieniem

  • Pāris stikla bērnu pārtikas burciņas

  • Plastmasas piltuve

  • Blenderis

  • 1/4 glāzes mērglāze

  • 5 mazi Tupperware trauki ar vākiem

  • Jebkuri drošības līdzekļi, kas ļauj jums justies drošāk (kaķu pakaišiem, cimdi, sejas maska, jebkas cits).
    • Es iesaku kaut ko, caur ko elpot, lai jūs neieelpotu amonjaku... Tas sūds ir pretīgs.
    • Godīgi sakot, es parasti gatavoju mašīnā vai guļamistabā bokseros, bet es zinu, ka viss var notikt nepareizi, un tas ir vienkārši muļķīgi... Lūdzu, drošība pirmajā vietā.

Es zinu, ka tas izskatās/izklausās kā daudz sūdu, bet nevajag vilcināties... Tas, iespējams, izmaksās aptuveni 100-150 dolāru par pirmo gatavošanu un aptuveni 20-30 dolāru par katru nākamo gatavošanu... Jūs, visticamāk, iegūsiet no 1. līdz 2. katlam.5 - 2 gramus augstas kvalitātes metamfetamīna, kuru var samazināt vismaz par 25 %, pārdodot un saglabājot ļoti pieprasītu produktu par 100 dolāriem par gramu, tātad jums būs aptuveni 185 - 250 dolāru vērtībā par katru pagatavošanas reizi... Li(NH3)4 uzskata, ka tā ir diezgan laba investīciju atdeve, bet Li(NH3)4 tas neinteresē, jo viņam patīk visu pagatavoto produktu izmantot kopā ar sievu.

Labi... Tagad mēs izveidosim faktiskās procedūras izklāstu jeb "RECIPIU". Es to daru šādi, lai jūs varētu vienkārši sekot soli pa solim, kas nav "pārāk" gari... Tikai pārliecinieties, ka jūs saprotat, ko jūs darāt, pirms sākat... Uzticieties man, šis process ir FUCKING EASY ar ĻOTI MAZIEM BOJĀJUMIEM, "ja" jūs saprotat, ko jūs darāt... Vienīgais ĪSTAIS BOJĀJUMS ir visi nolādētie pārāk dedzīgie Hillbilly Genius, kas uzskata, ka lasīšana ir domāta pilsētas iedzīvotājiem. Lūdzu, nepapildiniet smieklīgi pastiprināto maldīgo priekšstatu, ka šī ir superbīstama procedūra, kas uzspridzinās mūsu nevainīgos tuvākos... Tā ir slikta reklāma!

Pievienots Info Dean vērsa manu uzmanību, un ir pareiza, tāpēc es tought es gribētu rediģēt to, pirms man ir dažas jautri saņemt aizliegts no šīs vietnes, jo visi strīdi, whining, un iekaisis pussy berzēt zaudē it's interesi man....



Anyway:

Ja jūs neesat lielā steigā, lai pabeigtu gatavot, jums nav nepieciešams ārkārtējs spiediens, lai Bronze Li, kā patiesībā, jūs varētu saņemt RV visu ielādēts & atstāt vāciņu nedaudz vēdināt, un atgriezties pēc pāris stundām, un būt Bronzed... Pieņemot, ka jums ir pietiekami daudz AN un sārma, lai saražotu pietiekami daudz amonjaka gāzes Li bronzēšanai...

Tikai atcerieties, ka karstums un spiediens ir ārkārtīgi svarīgi, kad jūs pievienojat PSE, un visu laiku, kad PSE reaģē ar Li bronzu/monīdu... Ja vēlaties labu dopingu, jums ir nepieciešams augsts spiediens...

COOL!

Pamata procedūras izklāsts:

1. Uzklājiet Epsom sāls slāni uz cepumu veidnes un cepiet cepeškrāsnī 400 grādu temperatūrā apmēram stundu vai 2 stundas.

2. Sasmalciniet sauso sāli smalkā pulverī un ievietojiet apmēram puscollu sausās sāls katrā no bērnu pārtikas burciņām.

3. Pievienojiet acetonu vienā burciņā un izopropanola spirtu otrā burciņā, katru apmēram 3/4 pilnas, un ievietojiet abas burciņas saldētavā.

4. Pārliecinieties, ka sodas ūdens pudele ir pilnīgi tīra un pilnīgi sausa.

5. Sagatavojiet darba vietu, iztīriet to un sagatavojiet visus materiālus un instrumentus, lai tie būtu viegli pieejami un sakārtoti darba vietā.

6. Ievietojiet PSE tabletes blenderī, samaisiet tās, līdz tās kļūst par smalku pulveri, un ieberiet pulveri nelielā Tupperware traukā, kas noslēgts ar vāku.

7. Atmēriet 1/2 glāzes sārma un ievietojiet sārmu nelielā Tupperware traukā, kas aizzīmogots ar vāku.

8. Atmēriet 1/4 glāzes sārma un ieberiet sārmu mazā Tupperware traukā, kas aizzīmogots ar vāku.

9. Pārgrieziet tūlītējā ledus kompreses iepakojumu, izmetiet iekšā esošo maisiņu ar ūdeni, izmēriet 1/4 glāzes AN kristālu un ievietojiet tos mazā Tupperware traukā, kas aizzīmogots ar vāku.

10. Atmēriet 1/8 glāzes AN kristālu (1/2 no 1/4 glāzes mērglāzes) un ievietojiet tos mazā Tupperware trauciņā, kas aizzīmogots ar vāku.

11. Ielej apmēram 1/4 pudeles no Coleman degvielas pudeles plastmasas Ziploc maisiņā un turiet maisiņu pa rokai nākamajam solim.

12. Noņemiet litija sloksnes no 2 AA baterijām:
  1. Vienu baterijas galu cieši turiet ar plēvēm.
  2. Ar otru roku izmantojiet PVC cauruļu griezējus, lai pārgrieztu akumulatora apvalku.
    • Centieties pēc iespējas izvairīties no tā, lai griezums izietu ārpus korpusa un iekļūtu baterijas "iekšienē".
    • Pinghat (man viņš patīk), ieteica izmantot steika nazi, lai caurzāģētu korpusu, neiedziļinoties iekšienēs, un pēc tam izvilkt korpusu... Iespējams, ka tas ir daudz vienkāršāks veids, kā to mēģināt izdarīt, un es to izmēģināšu nākamreiz.
  3. Kad korpuss ir sagriezts visā akumulatora garumā, nolieciet griezēju un izmantojiet otru pāri plēvju, lai:
    • cieši piestipriniet akumulatora otro galu.
    • ar abām rokām salieciet akumulatoru uz priekšu un atpakaļ, lai nodrošinātu, ka apvalks ir pārgriezts līdz galam.
    • cieši turot abus akumulatora galus ar plēvēm, atdaliet korpusu, un viena korpusa puse atdalīsies, atklājot akumulatora "iekšienes".
    • Izmetiet 1/2 noņemtā akumulatora korpusa un, izmantojot tagad brīvos saplākšņus, aizspiediet atsegtos akumulatora iekšējos apvalkus, vienlaikus ar otru saplākšņu pāri joprojām turot korpusu... tagad atkal izvelciet, un no korpusa atbrīvosies "iekšējie orgāni".
    • Ievietojiet "iekšas" tieši degvielā Ziploka maisiņā un turiet tās pēc iespējas vairāk iegremdētas degvielā.
  4. Atkārtojiet šo procesu ar otro akumulatoru.
  5. Noņemiet lieko gaisu no Ziploc maisiņa un aiztaisiet to.

13. Izmantojot piltuvi, pievienojiet 1/4 glāzes Tupperware trauku ar amonija nitrātu.

14. Izmantojot piltuvi, pievienojiet RV 1/2 glāzes Tupperware trauku ar sārmu.

15. Izmantojot piltuvi, pievienojiet 2. 1/4 daļu no pudeles ar Coleman's degvielu, izmantojot piltuvi.

16. Noņemiet litija sloksnes no akumulatora iekšpuses:
  • Atveriet Ziploka maisiņu, kurā ir degviela un akumulatora iekšas.
  • Ielieciet tīras rokas degvielā un iztiniet 1. akumulatora iekšpusi, visu laiku turot to iegremdētu.
  • Atrodiet litija sloksniņu (tā būs blāvi pelēka, nevis melna un spīdīga sudraba sloksne).
  • Izņemiet Li sloksni, kamēr tā joprojām ir iegremdēta degvielā, un izmetiet pārējos akumulatora "zarnu" gabalus pārtikas preču maisiņā (noteikti izņemiet un izmetiet arī spīdīgo salocīto metāla gabalu, kas vienā vai otrā galā būs piestiprināts pie Li sloksnes).
  • Atkārtojiet šo procesu ar 2. "zarnu" rulli.
  • Tagad atplēsiet Li gabaliņu, kas varētu būt 3 collas garš, un sāciet to plēst mazos gabaliņos, kas var ietilpt caur piltuvi un ievietot RV (nav nozīmes, vai tie ir plakani, vai salocīti, vai salocīti, tikai lai tie būtu salīdzinoši mazi).
  • Atkārtojiet šo procesu, līdz viss Li ir RV.

17. Izmantojot piltuvi, ielejiet degvielu no Ziploka maisiņa kravas automašīnā.

18. Izņemiet piltuvi un uzskrūvējiet vāku uz RV.

19. Ja reakcija jau veidojas (amonjaka (NH3) burbuļi, kas izplūst no reaģentu apakšējā slāņa un caur NP pārvietojas uz RV augšējo daļu), līdz vāciņa uzlikšanas brīdim... atdzesējiet. Ja nē, viegli pagriez RV, lai dažas no apakšā esošajām reaģējošajām vielām sajauktos kopā un uzsāktu reakciju...

20. Šajā brīdī un visā pārējā gatavošanas laikā var izmantot fēnu, lai uzsāktu/pastiprinātu reakciju RV.

21. Ar abām rokām turot RV, ar īkšķiem "uzspiediet" uz pudeles centra, lai pārbaudītu iekšējo spiedienu.

22. Izmēģiniet šo spiediena testu veikt visā pudeles apkārtnē, lai atrastu vietu, kurā visvieglāk izdarīt spiedienu, un pierakstiet, kur atrodas šī vieta, jo tieši šo vietu izmantosiet spiediena kontrolei visā gatavošanas laikā.

23. Ļaujiet reakcijai turpināties, vienlaikus uzraugot spiedienu, līdz spiediens kļūst pietiekami augsts, lai būtu nepieciešama spiediena samazināšana (Burp):
  • Šīs sodas strūklas pudeles ir zvēri, un tās var noturēt neticami lielu iekšējo spiedienu, nesabojājot, tāpēc neberiet RV, kamēr nespējat pudeli iestumt, lai to spiestu ar abu īkšķu spēku, spiežot kopā.
  • Pirmo reizi, visticamāk, būs nepieciešams atvilkt degmaisījumu aptuveni 2-5 minūtes pēc tam, kad reakcija sāks reāli noritēt, taču jārīkojas pēc spiediena, nevis pēc laika.
  • Pēc dažiem noplūdinājumiem pirmajās 10-15 minūtēs, kad reakcija norit labi, kad viss nedaudz palēnināsies, pirms PSE pievienošanas jums patiešām vajadzēs tikai vēl pāris reizes noplūdināt RV.

24. Kad spiediens sasniedz robežvērtību, uzpūtiet RV:
  • Lēnām atslābiniet RV vāciņu tikai tik daudz, lai izplūstu ĻOTIŠĶI maz spiediena un reakcija atsāktu spēcīgi ritēt, un pēc tam aizveriet vāciņu.
  • Augstspiediena gāzu izplūšanas laikā no RV var atskanēt svilpoša skaņa... Laba zīme, ka pirms izplūšanas ļaujat spiedienam pietiekami pieaugt.
  • Var pat redzēt, ka NH3 gāze izplūst no vāciņa kā tvaiks, kas izplūst no gludekļa sāniem... Bailīgi, bet ļoti laba zīme, ka veidojas vajadzīgais spiediens.

25. Ja viss norit labi, pirmajās 10 minūtēs vajadzētu redzēt, ka ap RV sāk veidoties sīkas bronzas lodītes, kas peld tieši virs NP, kas sajaukts ar Li.

Ja 10-15 minūšu laikā bronzas lodītes nesākas parādīties, tas ir diezgan labs rādītājs, ka RV nav pietiekami liels spiediens un ka jūs vai nu pārāk agri, vai pārāk bieži, vai arī abējādi. Tas nav nekas nopietns... Vienkārši esi vērīgs un mācies.

26. Pēc vajadzības pagrieziet pudeli un/vai sildiet ar fēnu, lai reakcija turpinātu spēcīgi attīstīties visā procesa laikā.

27. Turpiniet šo procesu, iespējams, apmēram 25 - 45 minūtes (mazāk burbuļošanas un spēcīgāka amonjaka reakcija = ātrāka Li bronzēšana = mazāk laika... tāpēc grūti sniegt precīzu laika grafiku), līdz aptuveni 3/4 Li RV ir pārvērsts bronzā.

Sārtā krāsa degvielā izkliedēsies šo sākotnējo 25-45 min. laikā, un dzidrā degviela kļūs miglaina, jo tā piesātināsies ar Li bronzas daļiņām.

28. Lēnām atskrūvējiet RV vāciņu, izlaidiet visu spiedienu un noņemiet vāciņu.

29. Ja reakcija šajā brīdī palēninās, atkārtoti uzpildiet RV, caur tīru piltuvi pievienojot RV atlikušo 1/8 glāzes AN un pēc tam atlikušo 1/4 glāzes sārma. Ja reakcija joprojām norit spēcīgi, nav jāpievieno ne AN, ne sārma, ja reakcija joprojām norit spēcīgi, ka tas ir pareizi, ka ty r, ka get the gr guy ty ty ty ty r get the it t ty ty ty.

30. Lēnām pievieno PSE caur piltuvi un pēc tam noņem piltuvi un uzskrūvē vāciņu atpakaļ uz RV.

31. Aptuveni 10 sekundes krata pudeli...

32. Turpiniet kratīt no pudeles

cik vien iespējams, turpinot regulēt spiedienu ar fēnu un burkšķinot nākamās 20-30 minūtes.

33. Pirms reakcija starp PSE un Li var notikt, PSE ir jābalstās, tāpēc paies nedaudz laika (varbūt 10-15 min., līdz degviela patiešām sāks tumšoties kā šokolādes piens).
  • Šajā laikā ir ļoti svarīgi uzturēt augstu spiedienu RV un pēc iespējas augstāku degvielas temperatūru, jo tas veicina reakciju starp PSE un Li.
  • Degviela sāks tumšņot pēc tam, kad būs sakratīta, un pēc tam, kad pudele nostabilizēsies, tā atkal kļūs dzidra.
    • Šī krāsas maiņa, visticamāk, notiks vairākas reizes
    • Dažreiz degviela nav tik tumša kā citreiz... tas ir labi... vienkārši turpiniet...

34. Kad esat nonācis līdz brīdim, kad varat sakratīt pudeli, pēc tam to novietot... un degviela nostājas un kļūst atkal dzidra apmēram 30-45 sekunžu laikā, jūsu gatavošana ir pabeigta.
  • Degvielas virspusē joprojām peldēs Li, bet tam jābūt ļoti mazam daudzumam, salīdzinot ar sākotnējo daudzumu, un atlikušie gabaliņi būs plāni un ievērojami reaģējuši uz bronzu.
  • Ja jums joprojām ir ievērojams daudzums Li, neuztraucieties par to... Nepietiekami izreaģējis produkts joprojām ir diezgan pieklājīgs, un nākamajā reizē jums būs labāk.

35. Lēnām atskrūvējiet RV vāciņu un izlaidiet visu spiedienu.

36. Sagatavojiet piltuvi ar 2 kokvilnas bumbiņām, kas cieši ievietotas kājiņā, apmēram 7 kafijas filtriem piltuvē un apmēram 1/2 collas sausa Epsoma slāni vienā no vidējiem kafijas filtriem.

37. Izmantojiet sagatavoto piltuvi, lai uzmanīgi filtrētu degvielu, ielejot to Mason burkā no RV.
  • Nevienā brīdī nepiepildiet piltuvi vairāk kā līdz 1/2 pilnas, lai novērstu daļiņu nokļūšanu pāri filtriem, ap tiem vai caur tiem.
  • Izlejot degvielu no apvidus automobiļa piltuvē, daļa Li un reaģentu arī ieplūst piltuvē... Tas ir labi.
  • Kad piltuvē nonāk pēdējā degvielas daļa, sakratiet reaģentu un Li kaudzi ar nelielu koka vai plastmasas karoti vai ko līdzīgu, kas ir tīrs un izgatavots no koka vai plastmasas, lai iesprūdušais mets kopā ar degvielu virzītos tālāk caur filtriem.
  • Pievienojiet vēl nedaudz tīras degvielas filtriem piltuvē, atkal maisījumu sakratiet un ļaujiet degvielai savākt atlikušo metamfetamīnu uz mūra burku.
  • Kad filtros vairs nav degvielas, izņemiet tos no piltuves, izspiediet tos virs piltuves, lai iegūtu pēc iespējas vairāk metamfetamīna/degvielas, izlejiet filtru iekšējo saturu plastmasas Ziploc maisiņā un izmetiet filtrus.
  • izņemiet vates bumbiņas no piltuves, izspiediet no tām degvielu mūra burkā un izmetiet tās.
38. Izgāziet RV saturu tajā pašā maisiņā kopā ar pārējām reaģentu vielām no piltuves, pievienojiet nedaudz tīras degvielas šim maisiņam, aiztaisiet maisiņu un kratiet to 5 vai 10 minūtes, lai no reaģentu vielām izvadītu pēc iespējas vairāk notverto metālu.

39. Atkārtojiet filtrēšanas procesu tāpat kā pirms jaunās degvielas filtrēšanas no maisiņa oriģinālajā degvielā Mason burkā, bet šoreiz, kad degviela filtrējas, pēc filtru un vates bumbiņu izspiešanas, lai iegūtu lieko degvielu, vienkārši iemetiet filtrus un vates bumbiņas maisiņā kopā ar pārējām reaktantiem, aizzīmogojiet to un nolieciet to iznīcināšanai.

Ūdens vilkšana
  • Ja vēlaties veikt gāzes titrēšanu, lūdzu, dariet to... Man patīk ūdens izvilkšana...
  • Ja jums ir jautājumi par gāzēšanu, jautājiet ECSTACYBEANS... Tam puisim patīk runāt par gāzēšanu... un vēl un vēl... un vēl... un vēl... un vēl un vēl...
40. Pievienojiet Mason burkā esošajai degvielai vienādu daudzumu auksta ūdens, droši aizvākojiet vāciņu un kratiet to apmēram 3-5 minūtes, lai izmazgātu degvielu un noņemtu dažus piemaisījumus.

Neveiciet šo tīrīšanu ar ūdeni, ja gatavojaties bakstīt savu dope, jo sēra piemaisījumi, ko jūs mazgājat, ir tās pašas lietas, kas nodrošina to lielisko fucking initial rush, kas aizved jūsu galvu no šīs pasaules, kad jūs saņemat kādu labu Banger's Dope.

41. Ielejiet degvielas/ūdens maisījumu plastmasas maisiņā, aiztaisiet to un pēc tam pakariniet pie sienas pie maisiņa stūra ar līmplēvi.

42. Ļaujiet slāņiem atdalīties (Degviela būs augšā, bet netīrie notekūdeņi apakšā), ar šujamo adatu izurbiet caurumu maisiņa apakšējā stūrī un ļaujiet notekūdeņiem notecēt jebkurā konteinerā, lai tos izlietotu.

43. Kad ūdens ir gandrīz izplūdis, nomainiet atkritumu tvertni pret Mason Jar un savāciet degvielu.

44. Atkārtojiet mazgāšanas procesu vēl 1 reizi

45. Pēc 2. mazgāšanas ar ūdeni pārlej degvielu no Mason Jar plastmasas Ziploka maisiņā un pievieno 1/4 glāzes ūdens.

46. Ar pilienveida pilienu pilienu pilienu pilienu ūdens un degvielas maisījumam pievieno 1-2 pilienus HCl skābes un krata to vienu minūti.

47. Ļauj maisījumam nosēsties un atdalīties, un ņem ūdens slāņa paraugu, lai pārbaudītu PH.

48. Izmantojiet garu acu pilienu vai bezadatu šļirci, lai piekļūtu ūdenim zem degvielas slāņa.

48. Atkārtojiet šo procesu, līdz ūdens slāņa PH ir no 6,8 līdz 7,2.
  • Izmantot kādu PH testēšanas līdzekli (mērītāju, sloksnes, pilienus, jeb ko citu).
  • Kad sākat iegūt aptuveni 9 PH, pievienojiet pa vienam pilienam HCL un pēc katra piliena atkārtoti pārbaudiet PH.
  • Ir ļoti viegli pēkšņi nokrist zem mērķa 7 PH un iegūt narkotiku, kas slikti kūpina.
  • Es gribu, lai jūs visi šo daļu paveiktu labi, lai jūs varētu pievienoties man, lai uzmestu pupām, ka mūsu marihuāna NAV izkurināta.
49. Ļaujiet slāņiem nosēsties un atdalīties, ar adatu izurbt caurumu maisiņa apakšējā stūrī un iztukšojiet metamfetamīna/ūdens šķīdumu uz iztvaicēšanas plates (ja vēlaties, uz Pyrex trauka).

50. Kad ūdens ir gandrīz pilnībā izplūdis, izurbiet caurumu maisiņa stūrī un tad iztukšojiet degvielu atpakaļ Mason burkā.

Neļaujiet degvielai izplūst caur iztukšošanas caurumu uz iztvaicēšanas šķīvja.

51. Atkārtojiet degvielas mazgāšanu ar ūdeni, 1/4 glāzes ūdens pievienošanu, PH neitralizēšanu (šoreiz, iespējams, būs vajadzīgi tikai 2-3 pilieni HCL) un ūdens/metāna savākšanu vēlreiz uz tās pašas iztvaicēšanas plates.

52. Izmantojiet fēnu un, pēc izvēles, karstu plītiņu vai plītiņu, kas nav gāzes plīts, lai iztvaicētu ūdeni uz plātnes, atstājot uz tās meth kristālu slāni.

53. Ar skuvekli visu metamfetamīnu nokasa kaudzē.

54. Šajā brīdī varat ļaunprātīgi izmantot pēc saviem ieskatiem
  • Gaidāmā acetona skalošana nodrošinās, ka tas tīri sadegs uz jūsu folijas vai piciņas
  • Ja vēlaties, varat turpināt pārkristalizāciju, bet tas nav nepieciešams.

Acetona mazgāšana

55. Ļaujiet metam pilnīgi nožūt

56. Sasmalcina metamfetamīna kristālus smalkā pulverī un pēc tam ieber pulveri šļirciņā.

57. Ar acu pilienveida pilinātāju no saldētavā esošās burciņas izsūc nedaudz acetona un pievieno metamfetamīnam šļirciņā, līdz pulveris ir labi pārklāts, maisījumu virpina apmēram 30 - 60 sekundes un tad izlej uz jaunas tīras iztvaicēšanas plates....

58. Turiet iztvaicēšanas plati nedaudz slīpi, lai liekais acetons varētu notecēt un kopā ar izšķīdušajiem piemaisījumiem savākties plāksnes apakšā.

Saglabājiet šos nepatīkamos izšķīdušos piemaisījumus, lai tos izmantotu pārdodamajam sūdam vai lai vēlāk, kad būsiet nonākuši grūtībās, tos izsmēķētu, jo tajos joprojām būs nedaudz metamfetamīna.

59. Ar nazi, skuvekli vai ko citu nokasiet atlikušos metamfetamīna kristālus no šāviena glāzes uz šķīvja kopā ar pārējo metamfetamīnu un pēc tam notīriet šāviena glāzi.

ReKristalizācija

60. Tīros metamfetamīna kristālus, kas nav izšķīduši, sakrāj kaudzē, ļauj tiem pilnībā nožūt un sasmalcina tos smalkā pulverī, un vēlreiz pievieno tīrā šļirces glāzē.

61. Vēlreiz ar TĪRU šļirciņu pārnes izopropanola spirta nesāļo daļu no saldētavā esošās burciņas uz nelielu katliņu un uzkarsē uz plīts, līdz tas sāk vārīties.

62. Ar pilienu lēnām pievienojiet karsto izopropanola spirtu metolam glāzē ar šāvienu.
  • tikai tik daudz, lai metamfetamīns pilnībā izšķīdinātu.
  • Maisot... MA izšķīdīs... viss, kas neizšķīst, ir vairāk piemaisījumu.
  • Uzmanīgi iesmidziniet ISO/MA otrajā šņabja glāzē, atstājot cietos piemaisījumus pirmajā šņabja glāzē.

63. Uzkarsē ISO/MA, līdz uz virsmas sāk attīstīties pirmās plēves pazīmes.

64. Noņemiet no karstuma... pievienojiet vēl pilienu vai divus ISO, pievienojiet pāris pilienus acetona un ļaujiet iztvaikot.
  • Saldētavā aizņem apmēram 6 stundas, veidojas vismazākie kristāli.
  • Ledusskapis = ilgāk un lielāki kristāli
  • istabas temperatūrā = visilgāk un lielākās šķembas

65. Uzmanīgi izņemiet trauslos kristālus, kad tie vairs neaug lce

66. Kad kristāli ir pilnīgi izžuvuši, pēdējo reizi ātri noskalojiet tos ar sausu aukstu acetonu, lai noņemtu virsmas piemaisījumus, un ļaujiet tiem pēdējo reizi pilnīgi nožūt...


Tagad jums ir skaisti kristāldzidri lauskas, kas neiegūs "NĒ" augstāku rezultātu nekā sāls, ar kuru sākāt, bet tie ir skaisti. Dūmojiet tos kristālus, vērojiet, kā tas darbojas (tīrs kā ūdens, bez vai gandrīz bez pēdām), vērojiet, kā tas plaisā atpakaļ, tas ir kā Magic.

Tas viss.

Sirsnīgi, tas ir tik detalizēti ar Theo soļiem, cik es varu būt... Ja jūs joprojām nespējat tam sekot, LŪDZU, vienkārši pērciet savu narkotiku no kāda, kas to spēj!

Es novēlu jums VISIEM vislielāko veiksmi!

Vēlreiz atkārtoju, iepriekšējais amats bija 100% hipotētisks scenārijs, ko es radīju, pamatojoties uz informāciju, ko esmu paņēmis, lasot šo pavedienu... Es nekad neesmu faktiski darījis nevienu no šajā pavedienā uzskaitītajām lietām, jo tās ir nelikumīgas, un es nevēlos, lai kāds cits arī darītu kaut ko šajā pavedienā, jo tas ir nelikumīgi. Tas ir vienkārši izdomāts stāsts, ko es izdomāju.



Pēdējo reizi rediģēja Li(NH3)4
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Kas tas ir?
 

ampaskopi

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2022
Messages
5
Reaction score
11
Points
3
Amonija nitrāts, saīsināti rakstot ☺️
 

robertlouis

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 13, 2022
Messages
35
Reaction score
21
Points
8
Hii ampaskopi.. bahasa indonesia bisa? es redzēju tīras efedrīna tabletes var saņemt no Ki*miafarm*, bet tik dārgi indo tirgū Rp. 1.000k tikai iegūt 6g tīra. Otra iespēja ir Neo Napacin tablete u var saņemt 10g tikai 600k rupiju. Bet lai iegūtu tīru eph, vispirms ir jāizdala teofilīns vai jāiet ārā no tā. Kā tos iegūt, lai no Neo Napacin tabletes iegūtu tīru Ef?
 

robertlouis

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 13, 2022
Messages
35
Reaction score
21
Points
8
Hii AMPASKOPI n HEINSENBERG.
Var tabletes satur efedrīna HCL n teofilīnu. pilnā vienā tabletē 12,5mg efedrīna/ tabletes Lai izmantotu šo metodi?
Liels paldies
 

ampaskopi

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2022
Messages
5
Reaction score
11
Points
3
Ja meklējat labākos ķīmiskos reaģentus, esat nonācis īstajā vietā. ja meklējat labākos ķīmiskos reaģentus, esat nonācis īstajā vietā. ja meklējat labākos ķīmiskos reaģentus, esat nonācis īstajā vietā. esat nonācis īstajā vietā.
 

ampaskopi

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2022
Messages
5
Reaction score
11
Points
3
Parasti Indonēzijā metamfetamīna izgatavošanai izmanto pamatvielas, piemēram, tramadolu, tramenzu, Bodrex, Antimo, napacīnu, Oskadonu un Inzanu. bet vismaz tas ir pašu lietošanai, ja vēlaties to pārdot, jūsu peļņa būs maza, tāpēc vidusmēra cilvēks metamfetamīnu ņem no ārpuses, parasti no Ķīnas tur
 

robertlouis

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 13, 2022
Messages
35
Reaction score
21
Points
8
arī man ir tas gods saņemt tiešu atbildi no G. Patton. Paldies, cilvēks
 

robertlouis

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 13, 2022
Messages
35
Reaction score
21
Points
8
Sveiki, Ampaskopi,

kā es varu uzzināt 1/2 - 3/4 glāzes paramateru? vai jūs varat man pateikt konkrēto glāzi vai cik daudz ml jūs domājat?
 

Karam

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 25, 2022
Messages
4
Reaction score
1
Points
1
Nepalaidāt garām jūs mīlēt par vietējo cilvēku
 

Karam

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 25, 2022
Messages
4
Reaction score
1
Points
1
هل أنتVai mentols var aizstāt Coleman degvielu?
 

mightbwasted

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 7, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Vai kāds ir kādreiz dzirdējis, ka kāds lieto burku ar tādu kā filtru virsū, nevis burkšķina to šādā veidā?
 

Mr.Blanks00

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 2, 2022
Messages
43
Reaction score
19
Points
8
Es bieži izmantoju šo metodi, bet galarezultāts ir ļoti zems un neapmierinošs, pat lietojot daudz, gandrīz šķiet, ka uz organismu nav nekādas reakcijas.
 

finch3523

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 11, 2022
Messages
29
Reaction score
4
Points
3
tātad, ja šim nolūkam izmantotu tīru efedrīnu, vai rezultāts būs d-mets? Cik tīrs būs galarezultāts?
Vai var būt kādi bīstami piemaisījumi? Kādi piemaisījumi var būt galaproduktā?
 

Dking

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 20, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
3
Tas it kā darbojas, bet ūdens vilkšanas daļa ir mazliet sarežģīta un vienmēr darbojas
 

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2022
Messages
65
Reaction score
26
Points
18
Forši. Dekstrēmetimfetamīna iegūšana no efedrīna un pseidoefedrīna ar litiju. Un dekstrometamfetamīns no norpseidoefedrīna un norefedrīna ar litiju. Tāpat kā fenilpropanolamīns līdz amfetamīnam ar litiju.
 

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2022
Messages
65
Reaction score
26
Points
18
Šķidro etilaminu var izmantot kopā ar litija metālu.
 
Top