"krata atpakaļ uz steiku"

pinchetomas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Tātad mans jautājums, uz kuru es ceru saņemt atbildi vai drīzāk varbūt dažas dažādas ticamas atbildes, būtu, ņemot, iespējams, augstas tīrības pakāpes metamfetamīna hcl, kas ir kristālu veidā. Tie ir dažāda lieluma un svara, un kādreiz tie bija daudz lielāku un blīvāku iežu veidā. mana vēlme ir ņemt tos un, ja iespējams, atgriezt to iepriekšējo formu daudz lielākos klasteros. to lielums, ar ko es domāju strādāt, būtu no 1/4 mārciņas līdz 1 kilogramam. Man nav obligāti vēlmes izveidot vienu veselu monstrozitāti, drīzāk veidot lauskas, kuru izmērs ir no 7 gramiem līdz aptuveni 1 unce. pagaidām man nav vēlmes pievienot kādu piedevu. tomēr, ja kādam ir kādi ieteikumi, kas, iespējams, palīdzētu īstenot manu vēlmi veidot lielākus kristālus pēc izmēra, bet daudz svarīgāk - pēc svara, es labprāt uzklausītu visus ieteikumus un atsauksmes. Ceru, ka jūs visi mani uzklausīs. Vēlos oficiāli atvainoties visai platformai par diezgan neapdomīgu ierakstu, kas kopš tā laika ir izdzēsts. ceru uz daudz atbilstošāku un nobriedušāku mijiedarbību.


Thnx
 
Last edited:

pinchetomas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Ja man jābūt 100% pārredzamam un godīgam; ko es šeit bez nosacījumiem piedāvāju, es vēlos šo produktu pārdot tālāk. Es varu iegādāties "šaketi" par daudz zemāku cenu nekā tās pašas partijas nesadalītos kristālus. Mans "klients" ir ieinteresēts izskatā/estētikā tikpat daudz, ja ne vairāk, nekā tā iedarbībā vai tīrībā.
 

pinchetomas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Nekad nav bijis nodoma padarīt kaut ko mazāk kvalitatīvu. Es iedziļināšos šajā pavedienā un ceru, ka izdosies atvasināt nepieciešamās daļas. Paldies par ātro atbildi un norādīšanu pareizajā virzienā.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Varbūt jums vajadzētu zināt, kas ir lielākais metamfetamīna kristāls - tas ir "griešanas" izopropilbenzilamīns un analogi no Ķīnas piegādātājiem (ļoti lēti). Kad redzat ļoti lielus kristālus, izmaksas, par kurām jādomā.
G4E0pnKhWq
 
Last edited by a moderator:
Top