Nosūtīšana kā vēstules

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
65
Points
28
Briesmīgs nosaukums, bet man ir daži jautājumi, varbūt cilvēki var atbildēt vai kopumā sniegt padomu.

Ja kāds sūtīja pulverveida narkotikas (nevis nezāles), salīdzinoši nelielā "līmenī", ne vairāk kā vairākas unces, mazāk kā 10 (jūs sapratīsiet, kāpēc), tad kā vislabāk varētu tikt cauri?

Manas domas

Mazākajam daudzumam, iespējams, vienai uncei vai mazāk, derētu standarta aploksne. Man ir šādi jautājumi:

Pirmkārt, afaik, ja atpakaļnosūtīšanas adrese atbilst reālajai personai, kas tur dzīvo, ir visdrošākais veids, kā atpakaļnosūtīšanas sūtītājam netikt apzīmētam un paketei netikt apzīmētai kā aizdomīgai. Vai tas ir pareizi? Kā var atrast personas un vietas vārdu un adresi, kas sakrīt?

Otrkārt, kā būtu jāslēpj pulverveida narkotikas? No vienas puses, visi saka, ka jālieto mirlārs, bet, no otras puses, tas var tikt atzīmēts kā aizdomīgs, ja "normāla" vēstule nonāk zem rentgena aparāta (kas viņiem ir) un viņi to nevar saskatīt. Varbūt, ja izmanto aploksni, vienkārši smalki sapulderējiet narkotikas un ievietojiet, teiksim, kaut ko tādu, kas maskēs saturu, piemēram, elektroniskas dzimšanas dienas kartītes iekšpusē.

Cik ļoti es pārspīlēju? Vai tikai mirlārs ir īstais risinājums?

Tagad mums visiem patīk iedomāties, ka esam karaļi pīni. Bet šāds karstums un iespējamais arests (ja jūs plānojat, ka jūs arestēs, pat ja iespēja ir niecīga, jūs esat muļķis, imo) var jūs iesēdināt uz gadiem un gadiem, drīzāk uz desmitgadēm līdz mūža galam.

Tāpēc es domāju, ka kādam, kurš vienkārši vēlas nopelnīt pienācīgu naudas summu, pēc tam ātri izkļūt, varbūt to darīt reizi pāris gados un doties dzīvot uz valsti ar zemām dzīves dārdzības izmaksām utt., ir pareizākais veids, kā saglabāt visu zem redzamā loka.

Zilajām pastkastītēm nav vajadzīga identifikācija, jūs vienkārši ievietojat pastu un aiziet. Tās var uzņemt līdz 10 uncēm smagu sūtījumu, ne vairāk. Šādu pastkastīšu ir neskaitāmas, un tajās ir neskaitāmas vēstules, un neskaitāmas vēstules pasta sistēmā, tāpēc iespēja tikt pieķertam ir maza.

Par mazāk nekā 10 uncēm var pasūtīt burbuļplēves aploksnes no Amazon, izmantojot iepriekš apmaksātu karti, izmantojot skaidru naudu, un ievietot pulveri mylārā, tad nosūtīt. Šķiet, ka tas ir samērā vienkārši un nedaudz izturīgāk nekā parastas aploksnes, tāpēc ir mazāka iespēja, ka tās saplēšot tiks pakļautas iedarbībai.

Jautājums ir, kā anonīmi iegādāties pastmarkas?

Idk, es, iespējams, pārspīlēju, bet būtībā mazāka mēroga izplatīšanai pietiktu ar vēstulēm un šādām burbuļveida aploksnēm?

Lūdzu, norādiet man dažus teorētiskus paku nosūtīšanas veidus.
 

blosuetoday

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 28, 2022
Messages
44
Reaction score
31
Points
18
Pareizi.
Es neesmu pārliecināts, bet es domāju, ka tad, kad jūs sūtāt zāles aploksnē, tad neviens neizmanto mylara maisiņus.
Jūs varat iegādāties pastmarkas ar bitcoin, vienkārši uzmeklējiet google "buy stamps with bitcoin" utt.
Dažos forumos tiek pārdotas UPS/FEDEX etiķetes, kuras var iegādāties par kriptovalūtu.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Zinu, ka ASV muita var redzēt cauri mirlara maisiņiem un praktiski jebko, izņemot svinu. Viņiem ir apbrīnojamas tehnoloģijas. Vislabāk ir izskatīties pēc kādas nekaitīgas lietas pārdevēja un pielikt visas pūles ar etiķetēm, skrejlapu vai nelielu katalogu.... likt viņiem noticēt, ka tas ir agara agara vai nātrija bisulfāta mylara maisiņš. Paskatieties, kādu tehnoloģiju lidostā izmanto TSA, un ziniet, ka to pašu izmanto arī muita. un dažādi metāli uz ekrāna ir dažādās spilgtās krāsās, un viņi var redzēt gandrīz visu, lai gan šajā kastē.
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Deklamatoram jāatbilst stāstam, ko mēģināt izstāstīt
 
Top