Kokaīna nosūtīšana pa pastu

ron202010

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Aug 10, 2023
Messages
10
Reaction score
1
Points
3
Labdien, vēlos uzzināt, vai kādam ir pieredze vielu, īpaši kokaīna, sūtīšanā pa starptautisko pastu ar impregnēšanas palīdzību. Kāda ir jūsu pieredze un padomi

Pašlaik man ir projekts procesā, un tas sastāv no auduma audekla 70x80 cm ar impregnēšanas tehniku, kas produkts (kokaīns) tika atšķaidīts ūdens bāzes augu krāsā, tika izmantots, lai nokrāsotu audeklu un pēc žāvēšanas tika veikts masku vai pārkrāsošanas process ar akrila krāsu, lai pēc tam tiktu iepakots un pēc tam nosūtīts, ko jūs domājat par šo metodi un kādi padomi jums ir priekšā jūsu zināšanas, lūdzu?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Es personīgi izšķīdinātu C. Hcl ūdenī un uzklātu to uz audekla, un pēc tam to pārklāt ar eļļas krāsu. Tādā veidā uztvērējs to var izvilkt atpakaļ ar ūdeni, un eļļas krāsa tajā nešķīdīs. ūdens bāzes augu krāsas man nav pazīstamas.
Akrila krāsa ūdenī izšķīst, tāpēc es negribētu ar to piesārņot C vai pat tās krāsu.
Ja es kādreiz nonāktu tavā vietā, es savāktu savus ķepas no žāvētāja un dažādus papīra kociņus, kas man ir pa rokai, iemērktu to visu sārmainā ūdenī un izspiestu uz kartona, neitralizējot to, tipa artsy-fartsy. Impregnējiet to un izdrukājiet atgriešanas etiķeti un rēķinu kādam amatniecības preču uzņēmumam. Stealth bombardieris.
 
Last edited:

ron202010

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Aug 10, 2023
Messages
10
Reaction score
1
Points
3
paldies par dalīšanos ar savām zināšanām Es esmu jums pateicīgs, ja jūs varētu sniegt informāciju par C atdalīšanas procesu ar metodi, ko jūs man paskaidrojāt, cik sarežģīti varētu būt to atdalīt? Paldies un lūdzu
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Tikpat vienkārši kā iemērkt papīru vai audeklu siltā ūdenī un iztvaicēt ūdeni. Ekstrahēšanai nepieciešams tikai 1 ml uz gramu, bet jums būs jākompensē substrāta uzsūkšanās ātrums. Es sāktu ar 2 ml uz gramu, ko cerat atgūt, un pēc tam, kad izspiestu tik daudz, cik varētu, atkārtoju procesu vēlreiz. Saglabājiet substrātu, līdz esat noskaidrojis atgūstamības koeficientu, lai noteiktu, vai būtu lietderīga trešā ekstrakcija. Ieteicams destilēts ūdens
 

Moonbow112ix

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 22, 2023
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Viņš jums sniedza svēto grālu slēptu precīzu produkta nosūtīšanu tieši tā, kā jūs jūtaties ērti, un gaumīgi pateica, ka tā ir labāk, pat pastāstīja, kādas krāsas, kā viņš zina, varētu piesārņot jūsu c hcl, nekomplicējiet to pārāk sarežģīti, ja jūs varētu atgūt to no augu oi krāsas l falsificēts un ārā audeklā tas, ko viņš jums deva, ir gandrīz tas pats, viņš tikai iesaka pievienot kaut ko līdzīgu sārmam, lai padarītu to super Concentraed un viss, kas jums būtu jādara, ir atdalīt savu c hcl no ūdens un jebko citu butbi piekrītu izmantot sārmu un nedaudz ūdens, lai būtībā nospiediet koksu tad impregnējiet gleznu vai ielejiet ūdens krāsu, lai ko jūs gribētu darīt, bet es pildītu audeklu ar kartēm vai izšķīdinātu šo sārma c hcl maisījumu agua un iepakojiet to kā kaut ko citu un nosūtiet to kā jebkādu šķidrumu apejot audeklu, bet, ja tas ir daudz, audekls var būt jums izšķirošs gabals, kā viņš teica, ka ūdens nē samazinās pusi gramu kā nekas
 
Top