Vai mums jāturpina izmantot Telegram ?

HewHiSt

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 19, 2024
Messages
46
Reaction score
28
Points
18
FaRur4jkiP

Pāvels Durovs, franču-krievu (2021. gadā franču uzturā) miljardieris un Telegram izpilddirektors, pagājušajā sestdienā tika arestēts Le Buržē lidostā un trešdienas vakarā viņam tika izvirzītas apsūdzības, pēc tam 4 dienas pavadot apcietinājumā (policijas apcietinājumā).

en.wikipedia.org

Francijas tieslietu sistēma apsūdz Pāvelu Durovu par to, ka viņš nav rīkojies pret noziedzīga satura izplatīšanu savā lietojumprogrammā, kas viņam varētu maksāt bargas sankcijas
(Kopumā 8. jūlijā pret viņu uzsāktā tiesas izmeklēšana attiecas uz divpadsmit pārkāpumiem).

Avots: Parīzes prokurore Laure Beccuau

Zinot, ka viņš aizbēga no Krievijas, lai aizsargātu savu lietotāju privātumu, atsakoties sniegt FSB piekļuvi mūsu informācijai.



Telegram dibinātājs tika atbrīvots un ir pakļauts stingrai tiesu kontrolei,
kas paredz pienākumu iemaksāt drošības naudu 5 miljonu eiro jeb aptuveni 5,5 miljonu ASV dolāru apmērā un divas reizes nedēļā ierasties policijas iecirknī, kā arī aizliegumu atstāt Francijas teritoriju.

Avots: Parīzes prokurore Laure Beccuau


Pavel Durov riskē ar desmit gadiem cietumā.
Miljardiera advokāts David-Olivier Kaminski sacīja, ka :

"ir pilnīgi absurdi domāt, ka sociālā tīkla vadītājs varētu būt iesaistīts noziedzīgās darbībās, kas ne tieši, ne netieši uz viņu neattiecas"

Pēc Durova kunga aresta uzņēmums, kas atrodas Dubaijā, Apvienotajos Arābu Emirātos, paziņoja, ka tas ievēro E.U. likumus un ka "ir absurdi apgalvot, ka platforma vai tās īpašnieks ir atbildīgs par šīs platformas ļaunprātīgu izmantošanu".

Turklāt pret Pāvelu Durovu tiek veikta arī izmeklēšana par "smagu vardarbību" pret vienu no viņa bērniem, jaunāko (sūdzību Šveicē iesniegusi viņa sieva).



Starptautiskās reakcijas :


Elons Masks (Elon Musk) reaģēja, izveidojot #FreePavel, pirms publicēja jaunu ziņojumu, kurā teikts:

"Liberté, Liberté! Liberté?"

(Liberté = Brīvība)


"Pāvela Durova arests ir uzbrukums cilvēktiesībām uz saziņu"

ziņotājs Edvards Snoudens (Edward Snowden) tālāk uzbruka

"Es esmu pārsteigts un dziļi sarūgtināts, ka Emanuels Makrons ir nonācis līdz ķīlnieku sagrābšanai, lai iegūtu piekļuvi privātai saziņai. Tas pazemo ne tikai Franciju, bet visu pasauli ."


Krievijas prezidentūras preses pārstāvis Dmitrijs Peskovs otrdien sacīja, ka :

"izvirzītās apsūdzības ir ļoti nopietnas, un tām nepieciešami tikpat nopietni pierādījumi"

nosodot " mēģinājumu iebiedēt".



Avots: France Bleu


Ārkārtas ziņas :


"Telegram" izpilddirektors Pāvels Durovs sestdienas vakarā lūdza, lai franču miljardierim Ksavjē Nīlam tiktu paziņots par viņa aizturēšanu, noskaidroja BFMTV, apstiprinot aģentūras AFP informāciju. Šis ir pirmais zvans, ko Telegram vadītājs veicis, taču nav zināms, vai viņam izdevies pa tālruni runāt ar brīvā uzņēmuma vadītāju. Sazinoties ar aģentūru AFP, Ksavjē Nīla apkārtne pagaidām nav atbildējusi."

NwjArikCuK



"Iliad" dibinātājs ir viens no lielajiem bosiem, kas tuvi prezidentam Emanuelam Makronam. Saskaņā ar cita lietai tuva avota teikto Pāvels Durovs policijas aizturēšanas laikā īpaši pieminējis savas saites ar valsts galvu. Abi vīrieši kopā pusdienojuši 2018. gadā. Iemeslu dēļ, par kuriem varas iestādes nekad nav vēlējušās ziņot." (BFMTV)


en.wikipedia.org
 

echelon

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jul 26, 2024
Messages
11
Reaction score
9
Points
3
Ja Francijas valdība piekļūs šiem datiem, tas galvenokārt ietekmēs nepilngadīgos likumpārkāpējus, kuri nav anonīmi un kuri var saskarties ar sekām savu nepareizu lēmumu dēļ.

Turpretī Ķīnas komunistiskajai partijai ir piekļuve milzīgam globālo datu apjomam, tomēr šķiet, ka šim jautājumam mūsdienās tiek pievērsta maza uzmanība.

Jūs joprojām varat izmantot Telegram, taču ir svarīgi saglabāt modrību attiecībā uz savu privātumu. :)

Ja jūs interesē šī tēma, pirms mēneša dalījos ar pavedienu par Telegram algoritmu.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
503
Reaction score
236
Points
43
Es domāju, ka tā ir joma, kurā es šobrīd būtu ļoti piesardzīgs.. Es redzu, ka ar to notiek kaut kas liels
 

DontGetUp

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 27, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
1
Nekad nevajadzētu sākt izmantot Telegram nelegālām darbībām
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
503
Reaction score
236
Points
43
Es piekrītu, ka Telegram nav ideāli piemērots labai OPSEC. To var izdarīt, bet arī tad krāpnieki ir visur
 
Top