Vienkārša metilona sintēze (bk-MDMA)

Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
295
Points
63
DnzLBhvNV1
Metilons (3,4-metilēndioksimetkatinons, βk-MDMA) ir sintētiska katinonu klases viela, kas bieži tiek salīdzināta ar MDMA. Šis produkts ir ļoti populārs un izraisa spēcīgu eiforiju un empātiju. Tas darbojas kā spēcīgs afrodiziaks, kura iedarbība izraisa nevaldāmu vēlmi nodarboties ar seksu.
LvPtWE6U08
Šajā rakstā aprakstīta neliela metilona daudzuma sintēze. Vēlos atzīmēt, ka reakcija noris lineāri un visu vielu proporcijas tiek saglabātas. Metilonu ir diezgan viegli ražot lielos daudzumos. Tā ražošanai nav nepieciešamas sarežģītas laboratorijas iekārtas. Šajā rakstā aprakstīta metilona ražošanas tehnoloģija no halogēnketona (2-brom-3,4-metilēndioksi propiofenona), ko iegūst ar standarta bromēšanu no 3,4-metilēndioksi propiofenona (3,4-(metilēndioksi)fenil-1-propanons (MDP1P)).

Reaģenti.
  • 3,4-metilēndioksi propiofenons (MDP1P; CAS 28281-49-4) 20 g.
  • dihlormetāns (DСM) 90 ml.
  • Broms (Br2) 22 g.
  • nātrija tiosulfāta (Na2S2O3) aq šķīdums 10 % ~ 50 ml.
  • Destilēts ūdens.
  • n-metilpirolidons (CAS 872-50-4) 50 ml.
  • metilamīna ūdens šķīdums 40 % 20 ml.
  • nātrija bikarbonāts 12 g.
  • Magnija sulfāts (MgSO4)~ 30 g.
  • sālsskābe (~ 35 %) ~ 10 ml.
  • Acetons.
Iekārtas un stikla trauki.
  • Kolba ar plakanu dibenu 250 ml;
  • Retorta statīvs un skava aparāta nostiprināšanai (pēc izvēles);
  • Magnētiskais maisītājs;
  • Atpakaļplūsmas dzesinātājs (pēc izvēles);
  • Piltuve;
  • Šļirce vai Pastēra pipete;
  • pH indikatora papīriņi;
  • vārglāzes (500 ml x1, 250 ml x2; 100 ml x2);
  • Vakuuma avots;
  • Laboratorijas svari (piemēroti 0,1-200 g);
  • Mērcilindri 100 mL;
  • Aukstā ūdens vanna;
  • Stikla stienis un lāpstiņa;
  • 1 L dalāmā piltuve (pēc izvēles);
  • laboratorijas termometrs;
  • Bihnera kolba un piltuve;
  • filtrpapīrs;
Sintēzes procedūras
MDP1P 20 g izšķīdina DСM 60 ml un pievieno dažus pilienus sālsskābes, pēc tam pa pilieniem pievieno 22 g broma. Reakcija ir eksotermiska, reakcijas maisījums kļūst tumšs, tad kļūst gaišs, izdaloties hidrobromīdam (balta gāze). Atlikušo bromu noņem ar 10 % nātrija tiosulfāta aq šķīdumu un pēc reakcijas beigām reakcijas maisījumu izskalo ar ūdeni. Organisko slāni var izmantot metilaminācijas reakcijai (iegūst ~ 140 % MDP1P) vai destilēt DСM vakuumā līdz cietai vielai.

Sintezi veic parastos apstākļos. Reakcijas kolbā izšķīdina 2-brom-3,4-metilēndioksi propiofenonu 10 g no iepriekšējā posma ar n-metilpirolidonu 50 ml. Maisījumu maisa, līdz cietās vielas izšķīst
.
:
XcuQHTMzkp
Maisījumam pievieno metilamīna ūdens šķīdumu 40 % 20 ml, kolbu noslēdz un intensīvi maisot. Jākontrolē eksotermiska reakcija. Reakcija beidzas pēc 10 min un temperatūra pazeminās.

Eksotermiskā reakcija var būt ļoti strauja, un lielas slodzes gadījumā nepieciešama piespiedu dzesēšana. Kolba iegremdējama aukstā ūdens vannā, lai to atdzesētu. Ir svarīgi uzturēt temperatūru zem 55 ºC
.
QVTqOU6mR3
Bezmetilona bāzes attīrīšana
Reakcijas masu pēc reakcijas beigām mazgā ar nātrija bikarbonāta šķīdumu, ko sagatavo iepriekš (120 ml ūdens un 12 g nātrija bikarbonāta). Nātrija bikarbonāta šķīdumu ielej reakcijas maisījumā un 1-2 minūtes enerģiski maisa.
: .
Cn5pETB1OI
Pievieno 30 ml dihlormetāna (CH2Cl2) un 5 min enerģiski maisa. No šī maisījuma ar DCMekstrahēbezmetilona bāzi . Organisko slāni atdala ar dalāmās piltuves palīdzību.
CYFu1wPcRQ
Ekstrakcija
Slāņu atdalīšana dalāmajā piltuvē (1. foto). Apakšējais slānis ir DCM ekstrakts ar katinona bāzi. Ūdens frakcija ir virsējais slānis, kas jāatdala un jāekstrahē vēl vienu reizi ar 30 ml DCM (2.-3.-4. foto). Apakšējos organiskos slāņus apvieno un 3-4 reizes mazgā ar destilētu ūdeni 60 ml dalāmajā piltuvē, līdz nav metilamīna smakas (5.-6. foto). Bez metilona brīvā bāze DCM vienmēr ir apakšējā slānī. Slāņus rūpīgi atdala. Centieties izvairīties no ūdens iekļūšanas organiskajā slānī. Organisko šķīdumu žāvē virs MgSO4.
Ilo54CD2dg
Paskābināšana
Bezmetilona bāzes šķīdumu DCM atšķaida ar vienādu tilpumu sausa acetona (laboratorijas kvalitātes 99%+). Tad nelielās porcijās pa pilieniem pievieno sālsskābi (~ 35 %). Maisījumu nepārtraukti maisa un kontrolē pH. Parādās nogulsnes. Ja maisījums kļuvis ļoti biezs, pievieno acetonu.
9Pb2tE4KvY
Maisījumam jābūt ļoti šķidram, lai pareizi paskābinātu metilonu. Kad pH ir sasniedzis 5,5-6, HCl pievienošanu pārtrauc. Maisījumu atdzesē un filtrē.
IZ8e71PmBb
Ja metilona hidrohlorīds nav pietiekami tīrs, šeit var izlasīt, kā to attīrīt. Lielu kristālu izgatavošana ir aprakstīta šajā rakstā.

Metilona hidrohlorīda attīrīšana ar sausu acetonu dod labu rezultātu. Šeit ir vairāki metilona hidrohlorīda attēli pirms un pēc attīrīšanas procedūras
.
: .
VyerkFfsCY

ELiAWq8a9r
 
Last edited by a moderator:

BHBlueberry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 17, 2022
Messages
20
Reaction score
11
Points
3
labs M1 ir liels triepiens - man pat pārāk liels, lai to ražotu :) Jūs šeit izmantojat daudz DCM, man tas nepatīk, vai es to varu aizstāt ar ko citu? (Ēteris?)
 

karamelosanto

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 14, 2022
Messages
15
Reaction score
4
Points
3
HI, Paldies par dalīšanos ar šo sintēzi, manuprāt, ir ļoti skaidra.
Es esmu no Dienvidamerikas, un šeit ir mazliet grūti atrast DCM. Tomēr es varu mēģināt to kaut kādā veidā atrast. Varbūt pirkt to no Ķīnas.
Es gribu jautāt. Vai jūs varētu visus regentus salikt sarakstā ar daudzumiem, lai būtu nedaudz vieglāk saprast, kas man jāpērk. Ja iespējams, arī aptuveno cenu.
Paldies!!!
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
295
Points
63
DCM var aizstāt ar vieglāk pieejamu šķīdinātāju. Reaģentu daudzumi ir atkarīgi no jūsu vajadzībām.
Es jums uzrakstīju uz PM, lai apspriestu sīkāk.
 

Jacka

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 27, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
vai mytalamine 40% var aizstāt?
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
295
Points
63
Metilamīnu nevar aizstāt. Ja jūsu rīcībā ir mazāks metilamīna daudzums %, varat to izmantot.
Metilamīna šķīduma vietā var izmantot metilamīna hidrohlorīdu, bet tam jāpievieno sārmains šķīdums.
 
Last edited by a moderator:

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Mans draugs, vai jūs varētu man pastāstīt par sintētiskā katinona prekursora 2-brom-3',4'-(metilēndioksi)propiofenona (CAS:52190-28-0) krāsu un tekstūru tīrā un neattīrītā stāvoklī?
Lielākā daļa Ķīnas ķīmisko vielu piegādātāju to pārdod pulvera un mazu smilšaini brūnu akmentiņu veidā, es nezinu, vai tā brūnā krāsa ir piemaisījumu dēļ, vai arī tā ir cita ķīmiskā viela, jo piegādātājs man teica, ka minētā ķīmiskā prekursora tīrība ir 99 %, pat ja tam ir šāda brūna krāsa.
paldies!!
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
joprojām gaida atbildi
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
160
Points
43
iespējams atrast eiropā 3,4-metilēndioksi propiofenonu vai 2-brom-3,4-metilēndioksi propiofenonu ?
 

Jacka

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 27, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Un kādu sārma šķīdumu vajadzētu kombinēt, lai aizstātu 20 ml metilamīna 40% ar metilamīna hidrohlorīdu + sārma šķīdumu, ko jūs paskaidrojat savā sintēzē.
 

Jacka

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 27, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Vai varat precizēt laboratorijas instrumentus, kas tika izmantoti šajā procesā, un to izmantošanu, ko es spēlēju, lūdzu. :)
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
295
Points
63
Tabulā norādīts, ka 40% metilamīna blīvums ir 0,89 g/cm3, tātad 20 ml tiek iegūti 7,18 g tīras metilamīna gāzes.
Salīdzināsim metilamīna un tā hidrohlorīda molekulmasas:
M (CH3NH2)HCl = 67,518 g/mol
M CH3NH2 = 31,057 g/mol.
Attiecība = 2,174
Ja izmantosiet sintēzē iegūtās proporcijas, 20 ml 40 % metilamīna šķīduma aizstāšanai vajadzēs 15,6 g metilamīna hidrohlorīda.
Metilamīna hidrohlorīds ir iepriekš jāizšķīdina proporcijā 1 g uz 2,5 ml ūdens (15,6 g un 39 ml).
Sagatavo nātrija hidroksīda (NaOH) šķīdumu no 18 g un 54 ml ūdens, ļauj tam atdzist un ielej kolbā ar 2-brom-3,4-metilēndioksi propiofenona šķīdumu. Pēc tam pievieno metilamīna hidrohlorīda šķīdumu. Pēc tam turpināt saskaņā ar norādījumiem.
 
Last edited by a moderator:

Venom2021

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 24, 2022
Messages
33
Reaction score
28
Points
8

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
142
Points
43
bk-MDMA no šīs metodikas un mājas adaptācijas.
5l6eTjRPuq
.
 

Attachments

  • BTqb9ONzUv.mp4
    5 MB · Views: 0

StarWars

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 7, 2022
Messages
132
Reaction score
71
Points
28
Cik daudz nepieciešams izmantot dcm un cik ilgi nepieciešams tikai sajaukt nav nepieciešams siltums ??
Cik daudz jūs iegūstat no 2 kg mdp2p ???
 

darkblink

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 2, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Vai DCM var aizstāt ar citu šķīdinātāju? Kā es varu iegādāties DCM Apvienotajā Karalistē? Man ir viegli pieejams ksilols un etil acetāts lielos daudzumos.
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
142
Points
43
etilacetāts
 

Mr.Blanks00

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 2, 2022
Messages
43
Reaction score
19
Points
8
Sveiki, atvainojos, draugs, es gribu pajautāt, cik mg tiek lietots, kad lieto, to lieto, šņaucot kā metamfetamīnu vai norijot kā tableti. Atvainojiet, es tikko dzirdēju par šo jauno lietu.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Mutvārdu lietošanas veids
Viegla 75 - 150 mg
Parastā 150 - 225 mg
Stipra 225 - 325 mg
Spēcīgs 325 mg +
 

StarWars

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 7, 2022
Messages
132
Reaction score
71
Points
28
Im var izmantot dcm tāpat kā NMP un cik ilgi nepieciešams maisījums, ja uz NMP nepieciešams maisījums tikai 10 min, tad cik ilgi nepieciešams maisījums uz dcm ??
 
View previous replies…

hexen

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 2, 2023
Messages
29
Reaction score
7
Points
8
Vai 20 minūtes ir par īsu laiku animācijām?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Vai jūs saprotat, ka 10 g vielas var reaģēt ātrāk nekā 10 kg? Pastāv atšķirība, un reakcijas laiks nav konstants. Man nav atkarības datu šai (reakcijas slodze : laiks) reakcijai. Kā jau teicu iepriekšējā vēstulē, jums tā jākontrolē ar TLC.
 

61-50-7

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 21, 2023
Messages
27
Reaction score
10
Points
3
@G.Patton
Mani interesē, cik miligramu no katra 4MMC un metilona nepieciešams, ja tos kombinē ? varbūt nav īstā vieta, kur to jautāt, bet es nekur neatrodu atbildi.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Sveiki, jūs varat jautāt man tiešajā ziņojumā, nevis šeit.
 

Didi

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 13, 2022
Messages
31
Reaction score
18
Points
8
Kā soli pa solim pagatavot metiloamīnu 40% ??
 

Zetetic

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 2, 2022
Messages
18
Reaction score
4
Points
3
Sveicu jūs un visus! Kāds var ieteikt rezultātu un aprakstīt vielas iedarbību, ja šajā sintēzē 3,4-(metilēndioksi)propiofenonu aizstāj ar 3,4-(metilēndioksi)butirofenonu.
Man bija šāds jautājums, jo mūsu brīvajā tirgū es atradu tikai 3,4-(metilēndioksi)butirofenonu.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Jūs saņemsiet 2-Metilamino-1-(3',4'-metilēndioksifenil)butān-1-ona hidrohlorīds CAS 17762-90-2
 
Top