Smirdīgais amfetamīns Eiropā

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Eiropas amfetamīna smarža ļoti ļoti atšķiras no Ziemeļamerikā esošā amfetamīna smaržas, manuprāt.
Es runāju ar dažiem cilvēkiem, un man teica, ka Eiropā (izņemot Nīderlandi) viņi ņem amfetamīna eļļu un tā vietā, lai to purificētu un kristalizētu, tai pievieno kofeīnu un visādas citas vielas, un no 1 litra eļļas iegūst 5-6 kilogramus dīvainas amfetamīna pastas.
Vai ir kāds priekšstats, ko viņi pievieno un cik kaitīga var būt neattīrīta amfetamīna eļļa?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Tās ražo amph sāli un sagriež ar kofeīnu. Šim maisījumam ir negatīva ietekme uz sirds un asinsvadu sistēmu.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93

Jā, tas ir tik dīvaini, ka cilvēkiem Vācijā tas pat vairāk patīk sagriezts ar kofeīnu..

Tipiska formula šeit, lai no Freebase pārietu uz Speed, ir: 1L Freebase + 2L IPA/Metanols + samazināt līdz ph 6-7 un ievietot saldētavā..kas jau ir ļoti nešķīsts un neveselīgs, bet 5-6 kg no 1l man izklausās ļoti grūti cilvēks, droši vien daži cilvēki pat tā dara..

Viņi ir tik pieraduši pie tā, ka dažiem pat nepatīk, ja cilvēki pārdod nesasmalcinātu..tik dīvaini..
 

Oppenheimer

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 31, 2022
Messages
11
Reaction score
6
Points
3
Es nezinu, kāpēc kāds tik ļoti gribētu, lai viņa amfetamīns tiktu sagriezts.
Vienkārši dzelzceļa kofeīna tabletes tajā brīdī. Domāju, ka es vienkārši esmu mazliet purists attiecībā uz narkotikām. Man vienmēr pirms lietošanas patīk precīzi zināt, kas un cik daudz ir kaut kā iekšpusē. No otras puses, man ir daži draugi, kuri, sastapušies ar nezināmu vielu kādā ballītē, vienkārši izsmarkšķina kādu rindu, neuzdodot nekādus jautājumus. Man tas nav īsti pieņemami.
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Tātad jūs domājat, ka viņi vienkārši iejauca 3-4 kilogramus kofeīna amfetamīna eļļā??
Interesanti, kādi piemaisījumi ir eļļā, ja tā nav izkristalizējusies.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93

Es 100% piekrītu jums. Manuprāt, vienkārši daudziem cilvēkiem patiešām ir vienalga un/vai viņi neapzinās sagriezto produktu radīto risku.
Nesaku, ka narkotiku lietošana ir visveselīgākā lieta, bet ar griezto sūdu maisījumiem var daudz ko sabojāt savā organismā. :D
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93

Nekad neesmu dzirdējis, ka kāds tajā liktu tik daudz, un saskaņā ar oficiāliem ziņojumiem amfetamīna pastas tīrība eiropā pēdējo gadu laikā ir palielinājusies no 10% līdz 25/30%, tāpēc domāju, ka cilvēki kļūst arvien apzinīgāki par to, ka nedrīkst likt tajā "pārāk" daudz kofeīna.

Cik es zinu, cilvēki izmanto 1:2 eļļas:IPA/Metanols un pēc tam pievieno 10-25 % kofeīna.
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Tomēr, ja tā tīrība ir 25 %, tas nozīmē, ka tas ir atkritumu amfetamīns, kas nav pienācīgi attīrīts.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93

Noteikti!

Pārsvarā IPA netiek pietiekami labi iztvaicēts un/vai eļļa netiek pienācīgi attīrīta no citiem blakusproduktiem..kā rezultātā eļļa jau ir netīra.

Ar ierasto maisījumu, ko ielu tirgotāji izmanto, lai pārveidotu eļļu uz ātrumu, kļūst vēl sliktāk.
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Tāpēc tad ir loģiski, ka no viena kilograma eļļas viņi iegūst 6 kilogramus, ja pēc kristalizācijas var panākt tikai 25% tīrību.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Jūs nesaņemsiet reprezentatīvu izskatu šai masai, piemēram, amfetamīna sulfātam. Tā būs eļļaina gumija.
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Lol tieši to viņi pārdod.
Ja tā ir lipīga, viņi domā, ka tā ir tīra acīmredzot.
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Lol, ja jums šķiet, ka tas ir skumji, pagaidiet, kad dzirdēsiet par rozā ātrumu, ko viņi mēdza pārdot. ( Man ir aizdomas, ka tas ir rozā dzīvsudraba piesārņojuma dēļ).
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Atvainojiet, bet jūsu pieņēmums vairumā gadījumu ir nepareizs. ja tas ir ielas materiāls, tad 90% gadījumu tas ir izgatavots ar Leikarta procedūru. 90 % gadījumu Hg reakcijas palielināšana ir sarežģīta, pārsniedzot noteiktu robežu. leikarta reakcija joprojām ir ekonomiski visizdevīgākais masveida ražošanas veids. kā arī sarkanā krāsa ir raksturīga pārskābšanai, ekstrakta iegūšanai tiek izmantots nepolārs šķīdinātājs vai tas tiek destilēts ar tvaiku, tāpēc pat ja ir piesārņojums, tas nav pietiekams, lai iekrāsotos rozā krāsā.
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Taču tas nav sarkans, tas ir rozā. Kādreiz man bija kāds, un es to mazgāju, un tas likvidēja daļu krāsojuma.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
No ķīmijas viedokļa lielākā daļa no tā, ko pārdod Centrāleiropas valstīs, piemēram, Vācijā, diemžēl nav labi uztverama.

Tāpēc es pats par sevi pievērsīšos tikai tīras eļļas ražošanai un ļautu citiem sabojāt produktu, ja viņi to izvēlas darīt.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Pieņemot, ka eļļa/brīvā bāze būtu tīra (99%), tas būtu 1L brīvās bāzes + 2L IPA + 0,45Kg kofeīna, kas nozīmētu 3,45Kg pastas kopējo masu, kas nodrošinātu aptuveni 29% tīrību.

6 kg no 1 litra brīvās bāzes ar tādu pašu recepti būtu vēl sliktāk, piemēram, 15 % - 17 %, kas ir ļoti zem pašreizējā tirgus standarta Centrāleiropā (izņemot Nīderlandi).
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Jūs sakāt, ka viņi izmanto IPA, lai sagrieztu amfetamīna eļļu?? Tas ir slimīgi
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Tas noteikti ir.

Viņi izmanto IPA vai citus alkoholus kopā ar kofeīnu, kas ir ļoti neveselīga kombinācija sirdij.

Pārlūkojot policijas ziņojumus no Centrāleiropas valstīm (neskatoties uz Nīderlandi), ātruma kvalitāte pēdējo gadu laikā faktiski uzlabojusies no vidēji aptuveni 15 % līdz 30 % faktiski, bet tas joprojām ir neticami briesmīgi.
 
Top