SnB veiksmes stāsts

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Sveicinu dāmas un kungus.
Es esmu ieradies, lai nestu labas ziņas. Pretēji izplatītajam viedoklim, PSE tabletes joprojām ir iespējams izmantot kratīšanai un cepšanai. Es dalīšos ar pamatzināšanām un tās pilnveidošu.
Šķiet, ka ir divas SnB receptes. Es tos izšķīru un darīju to, kam bija jēga. Cilvēka Flatline sniegtais teksts ir nenovērtējams. Pēc neveiksmīga pirmā mēģinājuma ar SU-24 un dažu gak titrēšanas es atgriezos pie rasējuma dēļa. Es vēl precīzi nezinu, kā to vislabāk izdarīt, bet šeit ir tas, ko es pagaidām esmu ieguvis.

1 kaste "redhots" 96*30=2880mg PSE
~150g NaOH
~50g NH4NO3 - to joprojām var atrast aptiekā aukstajos iepakojumos (vismaz es to varu atrast).
2 AA Li baterijas
Mg2SO4 bezūdens
HCl - sērskābe "skābā maģija"
H2SO4 - sērskābe "šķidrā uguns".
Metanols, acetons, IPA (ja vēlaties ksalizēt)
Dietilēteris, VM&Naptha, toluols
NaCl vai CaCl
kafijas filtri, vates bumbiņas, instrumenti
Es izmantoju 1,5 l Kombucha stikla pudeli.
Siltuma avots

Metanols ir pietiekami labs, lai ekstrahētu PSE no tablešu misas. Iespējams, ka krāsu vispirms vajadzētu noskalot ar acetonu vai MEK, es to kļūdas dēļ nedarīju, bet tik un tā viss iznāca labi. Nav nepieciešams, lai tabletes pamatotu un gāzētu.
Labi sajauc PSE un NaOH un pievieno RV. Pievienojiet degvielu. Es izmantoju apmēram 80 ml dietilētera, 40 ml toluola un apmēram ~ 200 ml ligroīna. Es izmantoju 1,5 Li sloksnes no 2 AA baterijām. Pievienojiet Li bateriju RV. Visbeidzot pievienojiet amonija nitrātu. Es pievienoju apmēram 5 ml H2O, lai to iedarbinātu. Rxn uzreiz ieslēdzās, bet izdzisa un neko daudz nedarīja, līdz es to nenostādīju uz karstās plīts. Li netika aizdedzināts, un tas lieliski bronzējās. Pēc AN pievienošanas un vāciņa aizvēršanas pagāja apmēram 40 minūtes. Es šo rxn daudz maisīju. Sākumā virpuļojot, tad kratot. Es dekantēju pirmo šķīdinātāja partiju. RV es pievienoju vēl vienu daļu sava NPS maisījuma, kā arī nedaudz vairāk NaOH un AN - varbūt ~20 g sārma un ~10 g AN un atlikušo pusi sloksnes Li un 5 ml H2O. Uz apmēram 10 minūtēm es to uzlikau uz karstās plīts un visu sakratīju. Dekantēju šo pēc rxn šķīdinātāja porciju un pievienoju pirmajai porcijai. Es abas ļoti labi izfiltrēju, kristāldzidrs, pēc tam pievienoju apmēram 5 g Mg2SO4, sakratīju un atkal izfiltrēju, kristāldzidrs. No caurulītes, šļūtenes, sviestmaizes maisiņa un gumijas lentes izveidoju gāzes ģeneratoru. Kā caurulīti es izmantoju tītara basteri. Uzgalim pievienoju īsu šļūteni. Caurulīti piepildīju ar ~10 g Mg2SO4 un pievienoju filtru. Sviestmaizes maisiņā bija apmēram 20 g NaCl. Pievienoju apmēram 5 ml HCl un tad 10 ml H2SO4 un ātri aiztaisīju ar gumiju. Man nācās izdarīt spiedienu gumijas vietā, lai neveidotos noplūde, bet citādi viss darbojās lieliski. Sāka snigt! Kāds skaists skats. Es noteikti pārspīlēju ar gāzi, šķīdums vēl kādu laiku pēc tam dūmoja. Pēc apmēram 30 minūtēm es šķīdumu izfiltrēju, noķēru sniegu filtrā un izmazgāju ar sausu aukstu acetonu. Rezultātā ieguvu apmēram ~ 1 g cukura, kas izskatījās pēc pūdercukura. Tas noteikti mani uzrīkoja. (y) Ar prieku varu teikt, ka mans otrais SnB mēģinājums bija veiksmīgs. 😳

Attēli:
1) Ar metanolu ekstrahēts PSE, sākumā aizmirsu noskalot sarkano pārklājumu no tabletēm.
2) Sākot RXN
3) Pēc 20 minūtēm (10 minūtes uz karstās plīts ar zemu iestatījumu).
4) 30 minūtes
5) 40 minūtes - Li ir gandrīz pazudis
6) Sniega bumba
7) Galīgie rezultāti

Visa šī lieta ir diezgan vienkārša, tiklīdz jūs gūstat priekšstatu par to, ko tieši jūs mēģināt izdarīt. Mana izpratne par visu procedūru tagad ir daudz labāka nekā agrāk. Mans pirmais mēģinājums pirms diviem mēnešiem bija daudz citādāks nekā šis. Es uzsvēršu 3. attēlu - tas ir tas, uz ko jūs ejat. "Šokolādes piens" un "zelta BB's/puddle" - es uzskatu, ka tas ir brīdis, kad jūs vēlaties sākt kratīt sūdus no tā. Tā amonjaka gāze arī nav joks, ...sūdi. Noteikti vēdiniet ārā.
Es strādāšu pie ražas un kvalitātes uzlabošanas. Nezinu, vai citas tabletes darbosies. Valfed "redhots" 30mg es varu garantēt par to panākumiem. Arī walfed 12h 120mg, visticamāk, ir laba izvēle. Es jums ziņošu.
Ja kādam ir kaut kas, ko viņš var pievienot, lai man palīdzētu, jebkādi padomi vai ieteikumi utt. ir apsveicami. Es arī esmu gatavs palīdzēt ikvienam citam, kas cīnās ar veiksmīgu SnB sasniegšanu. Nebaidieties rakstīt man. Good luck y'all y'all. Esi drošs! o7
 

Attachments

  • UfFd6YWw51.jpg
    UfFd6YWw51.jpg
    4.8 MB · Views: 185
  • IpS6ZuYtRW.jpg
    IpS6ZuYtRW.jpg
    3.7 MB · Views: 123
  • rRG7tzHTjD.jpg
    rRG7tzHTjD.jpg
    4.4 MB · Views: 107
  • TuYFp4PNwA.jpg
    TuYFp4PNwA.jpg
    4.2 MB · Views: 124
  • th7eWzFsqj.jpg
    th7eWzFsqj.jpg
    4.2 MB · Views: 112
  • U9ERtaZvPf.png
    U9ERtaZvPf.png
    393.8 KB · Views: 124
  • V8gNoTRfij.jpg
    V8gNoTRfij.jpg
    4.2 MB · Views: 134

Banshee_leprechaun

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 28, 2024
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Man ir jautājums, lai mēģinātu labot savu muļķību...

Gāzu titrēšanas laikā, kad sniga.. Es pārāk novērsu uzmanību no sniega, un putas no sērskābes + sāls maisījuma nonāca caur manu caurulīti un nonāca degvielas maisījumā, un vienkārši pārklāja visu manu metoforu, kas bija savākts burkas apakšā. Es mēģināju atdalīt, bet nekas nedarbojās, tās bija tikai zaļas nogulsnes, kas nesajaucās ar degvielu un noturēja metu ieslodzījumā. Tas neabsorbēja metānu.. Es joprojām varēju redzēt sniega bumbiņas, bet tas arī neļāva atdalīties. Tā es atklāju, ka zaļās nogulsnes (šķiet, nātrija biaulfāts) izšķīst siltā ūdenī. Tagad man ir ļoti dzeltena, gandrīz oranža ūdenī izšķīdināta nātrija bisulfāta un metamfetamīna mikstūra, un man ir jāizdomā, kā no tās iegūt metamfetamīnu...

Jebkura palīdzība ir ļoti pateicīga!
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Sveiks draugs.
Es neesmu pārāk pārliecināts par to, ko tieši jūs izdarījāt, vai JA un KĀ to varētu būt iespējams labot. Vienīgais, kas izklausās, ka varētu palīdzēt, ir paaugstināt pH atpakaļ līdz ~ 13, lai tas atgrieztos brīvās bāzes formā. Ja tas ir H2O šķīdumā, eļļai vajadzētu izspiesties un peldēt uz augšu. Atkārtoti savāc ar NPS 3x un HCl gāzi, bet šoreiz nepiesārņo ar sāli utt. Ja snigs, savāc to filtrā, izmazgā ar aukstu sausu acetonu un vari to izmantot šajā brīdī, protams, pēc tam, kad tā izžūst. Pēc vēlēšanās ir iespējama turpmāka pārkristalizācija, bet tā nav ieteicama atkarībā no daudzuma.
 
View previous replies…

Banshee_leprechaun

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 28, 2024
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Es arī par to domāju, vai iztvaicēt visu ūdeni, ļaut tam izžūt un tad būtībā sākt no jauna no efedrīna ekstrahēšanas ar metanolu. Bet idk, ko tas varētu darīt, mēģinot izšķīdināt ūdeni. Tas bija ļoti kodīgs, tas ir skaidrs... daži nokļuva uz kafijas filtra, un tas izēdās cauri filtram un bija tikai gļotains haoss.

Es domāju, ka pamēģināšu, ko jūs ieteicāt, un paaugstināšu PH. Paldies par jūsu ieguldījumu.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Kaut kas līdzīgs notika ar mani, kad gatavoju savu pirmo RP/I2 pavārgrāmatu. Gāzēšanas laikā es sāku redzēt sniegu, un es turpināju līdz piesātinājumam, tomēr pēc papildu gāzēšanas man degvielas apakšā palika neliela sarkanas krāsas fāze, kas iesūca visu manu metu. Kad es mēģināju to filtrēt, tas vienkārši izēdās cauri filtriem, un man neizdevās neko glābt. Domāju, ka šī fāze radās ūdens piesārņojuma dēļ, kas radies gāzu izdalīšanās rezultātā, vai no degvielas, vai arī no abiem. Pirms gāzēšanas noteikti izžāvējiet degvielu ar dažiem gramiem Mg2SO4 un labi filtrējiet. Izveidojiet žāvēšanas caurulīti un pārliecinieties, ka jūs uzpūšat arī sausu HCl gāzi. Cerams, ka tas palīdzēs un darbosies... citādi man nav ne jausmas. :confused:
 

Banshee_leprechaun

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 28, 2024
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Nu pēc tam, kad es to atšķaidīju ūdenī, tā nav tik kodīga. Divreiz filtrēju caur 3 un 4 filtriem, un tas neēdās cauri, bet noteikti arī neko neizvilka 🙃
Cerams, ka PH paaugstināšana un sausā filtra veikšana paveiks savu darbu. Es jums ziņošu, kas notiks!
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Cepamā soda pH paaugstināšanai? Neesmu pārliecināts, vai tā ir laba ideja vai nē, es nezinu, vai kaut kur tur ir kāda reakcija. Vēlams NaOH vai KOH pēdējā iespēja, ja jums ir. Vai jūs pirmo reizi pēc reakcijas izmantojāt sārmu, lai bāzētu?
 

Banshee_leprechaun

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 28, 2024
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Man nebija... Reakcijas procesā izmantoju sārmu, pēc reakcijas to sausi filtrēju (piltuve, 2 vates bumbiņas, 3 vai 4 kafijas filtri, sausa sāls, vēl 3 vai 4 kafijas filtri). Tad es to vienkārši gāzēju... vai es izlaidu kādu soli?
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Nezinu, ko jūs domājat ar "reakcijas procesā izmantoja sārmu" Nezinu, ko tieši jūs darījāt. Pieņemot, ka jūs samazinājāt efedrīna vai pseid. Ja jūs izmantojāt RP/I2 vai hipo , jums uzreiz pēc reakcijas ir met "Hl", kas izšķīdis šķīdumā. Tas ir brīdis, kad jums jāpievieno sārms, lai pH būtu ~ 13, lai jūs varētu savākt ar NPS un HCl gāzi. Ja esat veicis kratīšanu un cepšanu, tad reakcijas šķīdumā jau ir brīvā bāze, un nav nepieciešams pievienot sārmu. Jebkurā gadījumā, kad NPS šķīdumā ir meto bāzeļļa, jūs to izžāvējat ar Mg2SO4 un filtrējat vēl vienu reizi, perfekti. Tad HCl gāze, pēc iespējas sausāka. Filtrējiet nogulsnes, izmazgājiet ar acetonu, izžāvējiet un gatavs.
 

Banshee_leprechaun

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 28, 2024
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Es samazināju pseidotikumu, pēc tam veicu SnB. Pēc sausās filtrēšanas to gazēju ar HCI. Gāzēšanas laikā putas caur caurulīti pārgāja manā metametāna bāzes šķīdumā. Tad es izšķīdināju to, kas bija destilētā ūdenī, un šeit es sēžu.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Izskaidrosim terminoloģiju, lai jūs varētu sazināties ar ikvienu. Jūs izvilinājāt pseidoteikumu no tabletēm. Jūs veicāt SNB, kas ir reakcija, kas ir "reducēšana". Jūs atdalījāt atomus no pseidoefedrīna molekulas, lai to "reducētu" par d-metālu. Turpmāk žāvējiet, tad filtrējiet, nevis filtrējiet sausā veidā. SNB TEK aprakstītais paņēmiens (pieņemot, ka tieši no turienes tu to esi paņēmis) nav pilnīgi muļķīgs, bet nav efektīvs. "Kafijas filtrs, 2 collas žāvētas epsoma sāls, vēl viens filtrs virsū"? Nav vajadzības pēc visa tā Mg2SO4, un šādā veidā jūs noteikti zaudējat produktu.

Ja SNB, vienu vai divas reizes izskalojiet reakcijas šķīdumu ar dH2O, atdaliet, atkārtojiet utt. Tagad žāvē ar Mg2SO4 (es ceru, ka tieši to jūs domājat, sakot "sausā sāls"). Jūs vienkārši iemetat dažus gramus Mg2SO4, kādu laiku maisāt un ļoti labi filtrējat. Tagad savā sausajā NPS metāļļas šķīdumā ievada sausu HCl gāzi, un pēc brīža tam vajadzētu snigt.

Jūs varat pievienot NPS atpakaļ savam reakcijas maisījumam vienu vai divas reizes to uzsildot un sakratīt, lai pārliecinātos, ka esat savācis visu savu reaģējušo pseido. Tātad jūs varat to izdarīt divas vai trīs reizes, izžāvēt un pievienot visu kopā, un visu to uzreiz pārvērst gāzē. Vai arī pēc tam, kad esat gāzējis un savācis sniegu, varat pievienot šo degvielu atpakaļ reakcijas misai un atkārtot procesu (mazgāšana, žāvēšana, gāzēšana, sniega savākšana, atkārtošana.) Ja jums ir papildu NPS, ir vienkāršāk vienkārši mazgāt reakcijas misu vēl vienu vai divas reizes, pirms turpināt darbu. Vienkārši mēģiniet pārliecināties, ka neko neatstājat aiz sevis un neko neizniekojat. Galu galā, šo pseido ir grūti iegūt.
 

Banshee_leprechaun

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 28, 2024
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Jā, tas ir viss, ko es darīju. Es neizmantoju gluži 2 collas, tikai slāni, lai nosegtu dibenu. Bet nākotnē es filtrēšu un žāvēšu atsevišķi. Vēl vienu vai divas reizes palaidīšu degvielu cauri misai un redzēšu, ko vēl var izvilkt.

Tagad ar šo maisījumu, kas man ir ūdenī, es vienkārši izmēģināšu to, ko jūs ieteicāt iepriekš, lai mēģinātu iegūt manu maisījumu.
 
Top