SnB Woes... Esmu nonācis strupceļā un man vajadzīga palīdzība

Rollin88

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 19, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Man ir tieši tāds pats rezultāts visos mēģinājumos veikt metamfetamīna sintēzi vienā katlā pēc ŠEIT atrodamās procedūras.

Šķiet, ka viss iet labi, bet, kad es gāzēju nepolāro gāzi, tā saduļķo šķīdumu tajā pašā brīdī, kad kolbā ieliku caurulīti. Nogulsnes nemaz nav kristāliskas, drīzāk tā ir balta vaskveida viela, kas pēc filtrēšanas un nokasīšanas no filtrpapīra smaržo pēc PSE, kad tas sadedzināts (nevis kūpināts....). Man jāzina, no kurienes rodas šis vasks.

Lai attīrītu un koncentrētu savu PSE, es izmantoju jonu apmaiņas metodi ar augstu skābes saturu, kas aizvieto katjonus, izmantojot DOW Chemical ūdens mīkstinātāja lodītes. Iegūtais PSE izskatās fantastiski, balti, adatveidīgi kristāli, bet tam ir tendence mazliet salipt kopā (tas nozīmē, ja es iebēru 3 g piltuvē, tas mazliet saliptu kopā un, iespējams, būtu mazliet jāpiespiež ar stikla stienīti, lai izkļūtu caur piltuves kātu). Mana pirmā doma bija, ka ūdens mīkstinātāja katjonu apmaiņas lodīšu metode ir kompromitēta, un maisījumam ir pievienots jonu "gaks", kas no lodītēm izdalās kopā ar PSE. Tā kā vaska viela ir balta un vienmērīgi sadalīta starp pseidokristāliem, tā palika nepamanīta, un tā kaut ko dara, lai sabojātu reducēšanas reakciju. Tomēr, kad es pēc PSE attīrīšanas procedūras beigām gāzēju gāzi, man vispār nav redzams vasks. Tas varētu būt, bet es vismaz izgazēju kristālisko amīnu kopā ar to. Kāpēc pēc tam, kad SnB reakcija neizdodas, PSE neizgāzējas tādā pašā veidā, kā tas notika attīrīšanas laikā? Tā vietā pēc SnB mēģinājuma es iegūstu tikai vasku, nekādus kristālus. Esmu mēģinājis izmantot heksānu/ēteri un napātu kā NP, rezultāts ir tieši tāds pats.

Vai kādam ir kādi ieteikumi, kā noņemt šo vasku no PSE, ja viss pārējais jau ir noņemts? Jonu apmaiņas metode, manuprāt, novērš visu, izņemot šo. Es veicu dažus testus ar PSE, ko uzskatīju par tīru, un tas pārāk ilgi šķīst IPA, tāpēc kristāli ir ar kaut ko pārklāti.
 

Nasty19659669

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 23, 2023
Messages
9
Reaction score
3
Points
3
Rollin88,
Es domāju, ka jūsu problēma ir pati pse kopā ar vajadzību pēc sausas HCL gāzes. 24 h tabletes satur povidonu, kas aplaupīs jūsu labumus! Pirms reakcijas tas jādestilē ar tvaiku. Arī tad, ja jūs neesat burbuļošana HCL no RV caur citu apstāšanās caur vairāk SA tas būs slapjš, kad gāze nonāk tur. Puf... nav Bueno. Labi produkti ir ļoti jutīgi pret h20. Izmēģiniet. Redzēsiet, kas notiek!
 

YoSpumoni

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 21, 2022
Messages
8
Reaction score
13
Points
3
Pieprasot palīdzību, lai noteiktu šķīdumu gakk no tabletes reakcijas produktā, mums jāzina tablešu ražotāja norādītais zīmols, devas un darbības ilgums. Tā ir vismaz nepieciešamā informācija. Lūdzu, uzskaitiet visas neaktīvās sastāvdaļas no iegūtā iepakojuma, lai mēs varētu labāk saprast, ar ko jūs strādājat. Bez šīs informācijas viss, ko jebkurš var jums piedāvāt kā padomu, balstīsies tikai uz pieņēmumiem un spekulācijām, nevis faktiem.
 
Top