daži padomi... CAS bmk pulveris ārpus 5449-12-7

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
Tāpēc pēc dažām cīņām mēs sākam ar neko

cas 5449-12-7 konversija Iegūst fosforskābi 75/85 vai sērskābi 98..

Es to darīšu ārpusē man ir 1 kg bmk glicidāta nātrija sāls.

jebkādi padomi man vēl nav nekāda veida stikla trauki, izņemot dažus adapterus un pacēlāju..

vai ir kāds ātrāks un labāks veids, kā iegūt formamīdu? es vienkārši uzkarsēšu šķīdumu līdz 160c uz stundu... vakuumdestilācija tagad nav iespējama.

Izklausās vai izskatās, ka es esmu slinks, bet es nevaru veikt kādu testu, es to darīšu 3 soļos 1kg bmk pulvera -->p2p nākamajā vakarā destilācija ar tvaiku un formamīda sagatavošana, 3. solis leuckart

jebkuri padomi ir ļoti gaidīti
izmantot nerūsējošā tērauda trauku?
hdpe pirmajai konversijai p2p refluX nepieciešams iznākuma izteiksmē vai vienkārši pievienot skābi.
Stikls tiks iegūts leakarta posmā.

paldies par visiem padomiem.

ps es ienīstu šo veidu, kā strādāt ar ķimikālijām, parasti man ļoti patīk vienkārši vērot reakciju un nesteigties... bet tagad es nevaru un man nav pieredzes, kā šis stils.

ps. kāds ir pieredzējis nātrija kaļķa un karboksilskābes nātrija sāls reakciju...
es pievienoju savu CAS 5449-12-7 kaļķu pulverim ( sodas kaļķi ir NaOH un CaO maisījums).
Sakiet man, kā es to pārvietot uz pareizo vietu?
 

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
Fosforskābe 85 % (75 arī darbojas, izmantojot mazāk ūdens) var izmantot arī HCI.

borsilikāta stikla trauki 3.3,
Nekādu nerūsējošā tērauda trauku, ja strādājat ar skābi.

Jums ir nepieciešams reflukss, kad pārveidojat BMK..
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
Tātad jā, es zaudēju daudz p2p vārīšanās ar h20 es sapratu, ka
bet vai hromenikla dzelzs ietekmē iznākumu?

un kāds ir ķīmiskais iemesls, kāpēc tai jābūt fosforskābei? ar to gatavoja amīna sāli, bet nekad neizmantoja ar bmk konversijām apaan p2np..
ja jūs to zināt, es būtu pateicīgs, ja dalītos ar informāciju. ;)
 

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
labi nekad neesmu izmantojis hroma niķeļa dzelzi. jums nav nepieciešams izmantot fosforskābi, izmēģiniet HCI ceļu, iznākums ir vairāk vai mazāk tāds pats.
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
oke es dzirdēju, ka jums vajadzētu uzturēt temperatūru 140-150c robežās,
es domāju, ka es eju droši un paņemt dažas 75 phosforic acros robežu.. es darīju nelielu ātru ''testu'' ar sērskābi tas pilnībā izšķīdina un pilnīgs šķidrums kļuva tumši dzeltens un smarža mazliet kā apaan. pēc tam, kad mans ac tīrītājs bija tukšs un auto vēdina pietiekami es aizbraucu es neesmu tik relaksējoša šajās dienās ārpusē. es domāju par viesnīcu vai kemperi par nakti vai 2, bet aukstā ūdens slazds skābes vapers un b smarža aint enought vajadzētu mazs oglekļa filtrs palīdz?
 
Top