Daži jautājumi par amfetamīniem un metamfetamīniem

Re186

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2023
Messages
52
Reaction score
39
Points
18
Man ir daži jautājumi, uz kuriem ir jāatbild, un pretī es bez maksas publicēšu dažus svarīgus datus par amfetamīniem un to prekursoriem, kuru šajā vietnē trūkst pēc nākamā testa pabeigšanas.

1. Vai D-amfetamīna hidrohlorīda kristālus var pārdot un smēķēt kā Ice? (Ice attiecas uz D-amfetamīna hidrohlorīda kristāliem. ja starp tiem nav lielas funkcionālās atšķirības, es plānoju tieši paziņot, ka D-amfetamīna hidrohlorīda kristāli ir D-amfetamīna hidrohlorīda kristāli).

2. Vai D-amfetamīna hidrohlorīda kristālu un D-amfetamīna hidrohlorīda kristālu degšanas un izsmidzināšanas dūmu koncentrācija/garša ir vienāda?

3. Kādu iemeslu dēļ es nevaru smēķēt metamfetamīnu pats, bet vai kāds var man pateikt, kā tieši metamfetamīnam vajadzētu smaržot? Esmu smaržojis tīra amfetamīna hidrohlorīda pulveri, un tā smarža ir līdzīga lauru vai dzērveņu smaržai apvienojumā ar zāles augu sulu smaržu. Uzkarsēts un izsmidzināts, tas smaržo mazliet dīvaini, bet tā pēcgarša liek man justies tā, it kā es saprastu, kāpēc ICE sauc par "cūku". Vai šī smarža ir pareiza?

4. Es zinu, ka D-amfetamīns ir mazāk efektīvs nekā D-amfetamīns tādā pašā devā, bet cik daudz vājāks tas ir par D-amfetamīnu? Piemēram, vai tas ir līdzvērtīgs 75 % vai 70 % D-amfetamīna pie tās pašas devas? vai būs būtiska atšķirība personīgajā subjektīvajā pieredzē, ja tiek veikta inhalācija ar sildītu izsmidzināšanu?

5. Ņemot vērā, ka tirgū pārdotais ICE patiesībā nav tīrs D-metamfetamīns, tirgotāji piejauc dažas "palīgvielas", lai palielinātu svaru un palielinātu peļņu. Tā rezultātā tirdzniecībā pieejamā ICE efekts ir sliktāks par tīra D-metamfetamīna efektu, lietojot to pašu devu. tāpēc es domāju, ka ar to vajadzētu pietikt, lai kompensētu atšķirības starp D-metamfetamīna un D-amfetamīna iedarbību. Pat ja es apgalvoju, ka D-amfetamīns ir ICE, tas neradīs pēcpārdošanas problēmas. Vai šī ideja ir īstenojama?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
1. Nav
2. skat. 1
3. 4. 5. Skatīt 1
 
Top