Speed 90er

drive

Don't buy from me
New Member
Language
🇩🇪
Joined
Sep 29, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Vai kāds zina, ka ātrums tika veikts 90. gados, akmeņi, piemēram, ka bija arī salīdzinoši sausa un līdzīga koca
 

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
146
Reaction score
81
Points
28
Vai tas ir tas, ko jūs domājat? Redzēju to biežāk 1988.-90. gadā.
Ja tā, es varu viņiem palīdzēt.
 

Attachments

  • ctOabZEo2k.jpg
    ctOabZEo2k.jpg
    212.2 KB · Views: 5
  • tHbvgh3PS4.jpg
    tHbvgh3PS4.jpg
    205.2 KB · Views: 4
Last edited:

jessejames122669

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 14, 2023
Messages
49
Solutions
1
Reaction score
41
Points
18
Deals
3
Vai kāds zina, ka ātrums tika izgatavots 90. gados, akmeņi, piemēram, ka arī bija salīdzinoši sausi un līdzīgi koca Neesmu pārliecināts par jūsu jautājumu, bet es atklāju, ka dažādi šķīdinātāja vilkumi no brīvās bāzes met gāzētu atšķirīgi izskatīgu produktu. ksilols un toluāls radītu baltu pūkainu produktu. Ja tas nebija pārkristalizēts, tas bija kā cukura pulveris. jo labāks tas bija, jo vairāk tas spīdēja un ha definēti kristāli. jūs jautājat par amfetamīnu, un es neesmu pārliecināts, ka tas ir kaut kas līdzīgs jūsu jautājumam.
 

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
146
Reaction score
81
Points
28
Arī attēlā redzamais produkts ir mets, precīzāk, racēmiskais mets, pārkristalizēts ūdenī un presēts. Taču man nav atbildes par amfetamīniem.
 

stevepreston

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 24, 2024
Messages
33
Reaction score
3
Points
8
Atvainojiet, bet tā man, kas jautā tagad loool ir racēmic meth sniffed kā koksu un ir līdzīga ietekme vai d-meth
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,398
Solutions
4
Reaction score
954
Points
113
Deals
1
Cilvēki to izsmaržo. Tas ir burni. Racemiskajam metam ir līdzīga iedarbība kā d-metam, bet 1/2 spēcīgāka ( varbūt 60%) kokaīna gāze mazāk stimulē un rada lielāku eiforiju nekā mets.
 

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
146
Reaction score
81
Points
28
Racemiskais metamfetamīns tolaik bija ļoti populārs starp cilvēkiem, kas to injicē.
To var šņaukt, kā arī lietot iekšķīgi. D-mets ir tāds pats, tā sakot, tikai spēcīgāks pēc iedarbības. Dārgāks ir tikai retais īstais d-mets (> 90 %).
 
Top