Garšvielu piegādātājs

mouthedbeautiful

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 5, 2022
Messages
4
Reaction score
2
Points
1
Man ir nepieciešams piegādātājs par garšvielu papīru vai informācija par to, kādas ķimikālijas un kā tās izgatavot, vai kāds man palīdzēs.
 

ogmonzzzoo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 10, 2022
Messages
5
Reaction score
3
Points
1
es varētu jūs izglītot
 

Swim7869

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jan 3, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Lūdzu, dalieties
 

ogmonzzzoo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 10, 2022
Messages
5
Reaction score
3
Points
1
Ja vēlaties to, ko, manuprāt, vēlaties, tās ir pastkartes izmēra vai vēstules formāta dokumenti, kas izsmidzināti ar noīdiem. Es izmantoju ADB-Butinaca. Vairums pieprasīto kaut kādu iemeslu dēļ. Es izsmidzinu krusteniski, lai visa lapa būtu vienmērīgi aizpildīta. Man ir pilnīga pamācība par to, bet tā ir jāievēro pareizi, citādi lapas BŪS ATZĪMĒTAS. Ja nopietni, atrodiet veidu, kā sazināties ar mani.
 

Swim7869

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jan 3, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Es sazinos ar jums
 

DIRECTLABEXPRESS

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 29, 2022
Messages
12
Reaction score
13
Points
13
Deals
39
Es varu jums to sagādāt kilogramos, kas ir līdz šim lētākais veids. Varu saņemt to daļēji gatavu, lai to varētu legāli nosūtīt jums un neriskētu iekļūt nepatikšanās, 2 pakas, kas ierodas dažādās dienās, pat uz dažādām adresēm, ja vēlaties. Produkts nāk no Ķīnas, līdz jūsu durvīm, garantēta muitošana. Var saņemt jwh 018 vai 5cl utt. Pm mani, ja jūsu nopietni, mani klienti sūtīt to uz cietumiem, es zinu visu spēli, ja vēlaties iegādāties, var sniegt jums visus norādījumus, kas jums nepieciešami.
 

thch

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Vienkārši iegādājieties kādu CBDP par 200 dolāriem zip un izveidojiet kādu JWH-91 draugu.
 

Jokersup

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 4, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Man vajadzīga palīdzība, lai atrastu k2 aerosolu vai kādu, kas mani par to izglītotu, ja kāds var palīdzēt.
 

SkylineSalesCannaboids

Don't buy from me
Resident
Joined
May 11, 2023
Messages
9
Reaction score
5
Points
3
Es esmu šeit, lai palīdzētu ikvienam, kas vēlas iemācīties izgatavot savas lapas un ražot savus kanabioīdus
 

flightrcs

Arested
Member
Joined
Jul 17, 2022
Messages
34
Reaction score
50
Points
18
Mums ir lielākais sintētisko kanabinoīdu klāsts visā eiropā un es pārbaudīt par mums :) the-frcs.is !
 

Spain

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 10, 2023
Messages
8
Reaction score
11
Points
1
Jūsu vietne nedarbojas
 
Top